Přejít na obsah


Fotka

Generátor událostí pro Challenge Forest - Everyday ...


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
19 odpovědí na toto téma

#1 froggiewalker

froggiewalker

    追跡可能: 0TKR13

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2020 - 13:14

Ahoj, pro Challenge Forest - Everyday ... jsem si vyrobil nástroj na vytváření událostí do google kalendáře. Vyrobil jsem ho pro vlastní potřebu, ale řekl jsem si, že bych se mohl podělit.

 

Nenapojuje se na API kalendáře, pouze vytváří události ve formátu .ics. Používá se tak, že tabulku s ikonami z ověřovače označíte normálně kurzorem jako text a zkopírujete do pole v nástroji.

 

Nejspíš už takových generátorů může být na světě víc, nevím.

 

Pozor, opakuji že nástroj jsem vytvořil pro vlastní potřebu a může se stát, že v jiném prostředí vám nebude správně fungovat nebo přestane fungovat kvůli nějaké změně na webu project-gc nebo jinde. Případně se může stát, že na něm budu něco předělávat a nebude fungovat správně.

Při nějakém problému mě můžete kontaktovat, ale řešit to budu, jen když budu mít čas a náladu.

 

Otestováno v Chromu a Firefoxu na Windows 10 a import událostí do Google kalendáře. Do jiných kalendářů jsem ics soubor nezkoušel importovat.

 

everyday.migdal.cz

 

Doporučuji si na události vytvořit separátní kalendář.

 

Známý problém je momentálně občas nefunkční download souboru, což se dá obejít zobrazením výstupu přímo na stránce a zkopírováním do ručně vytvořeného souboru s příponou ics. (zaškrtnout v nastavení)

 

ICS bohužel neumí definovat upozornění (nebo jsem na to jen nepřišel). Je nutné si upozornění nastavit ručně. Naštěstí to v Google kalendáři jde udělat v nastavení konkrétního kalendáře a nemusíte u každé událostí zvlášť.

 

Snad bude aspoň někomu k užitku.

 

everyday-migdal-cz.png


Tento příspěvek byl upraven od froggiewalker: 08 červen 2020 - 19:44

  • 1

#2 xjurasek

xjurasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2020 - 10:04

Ahoj,

 

https://stackoverflo.../ics-with-alert

 

podle uvedeného by měl jít alert nastavit pomocí VALARM, ale nezkoušel jsem.

 

Jinak to vypadá skvěle, díky za zveřejnění.


  • 0

#3 erebi

erebi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 374 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2020 - 11:51

Super napad. Jen se zeptam na pripadne uzivatelske upravy. Kdybych to chtel mit v kalendari jen jako jednu udalost, tak je mozne si to nejak upravit? A pripadne si ty jednotlive polozk jinak pojmenovat? Doted si to delam manualne a to ve tvaru př. "5 (b,g,y)" - tzn. potrebuju 5 a z toho blue, green, yellow. 


  • 0

Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.


#4 xjurasek

xjurasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2020 - 11:54

Zkus ten stažený .ics soubor otevřít v Notepadu a změnit texty, které potřebuješ. Nemělo by to být složité.


  • 0

#5 froggiewalker

froggiewalker

    追跡可能: 0TKR13

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2020 - 11:56

Super napad. Jen se zeptam na pripadne uzivatelske upravy. Kdybych to chtel mit v kalendari jen jako jednu udalost, tak je mozne si to nejak upravit? A pripadne si ty jednotlive polozk jinak pojmenovat? Doted si to delam manualne a to ve tvaru př. "5 (b,g,y)" - tzn. potrebuju 5 a z toho blue, green, yellow. 

To asi bohužel nepůjde. Maximálně si nějak ještě zprocesovat ten výstup nějakým svým skriptem. Tak jak to mám napsané, to neumí a byla by to moc velká úprava to naučit.


  • 0

#6 froggiewalker

froggiewalker

    追跡可能: 0TKR13

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2020 - 12:01

Ahoj,

 

https://stackoverflo.../ics-with-alert

 

podle uvedeného by měl jít alert nastavit pomocí VALARM, ale nezkoušel jsem.

 

Jinak to vypadá skvěle, díky za zveřejnění.

Díky za odkaz. Tohle řešení jsem myslím zkoušel a v google kalendáři to nefungovalo. Když se k tomu někdy dostanu, zkusím to znovu. Ale tím, že jde nastavit upozornění na celý kalendář, tak to nemám jako prioritu.


  • 0

#7 xjurasek

xjurasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2020 - 12:11

Díky za odkaz. Tohle řešení jsem myslím zkoušel a v google kalendáři to nefungovalo. Když se k tomu někdy dostanu, zkusím to znovu. Ale tím, že jde nastavit upozornění na celý kalendář, tak to nemám jako prioritu.

 

Upozornění na celý kalendář je určitě vhodnější - každý si ho může nastavit "dle vkusu každého soudruha".


  • 0

#8 Jirka O.

Jirka O.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2020 - 19:35

Moc pěkná věc. Tohle už mi dávno chybělo, díky.


  • 0

#9 Sven Gumby

Sven Gumby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2020 - 8:44

Moc pěkný nástroj.

Před dvěma týdny jsem si do google kalendáře ručně nabušil poslední chybějící z těchto sedmi úkolů. Ale to na pěknosti nic nemění.


  • 0

#10 froggiewalker

froggiewalker

    追跡可能: 0TKR13

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2020 - 8:56

Tak ho nejspíš využiješ jindy na přegenerování kvůli změnám velikostí. Já to dělám tak jednou měsíčně.
  • 0

#11 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2020 - 22:11

Super, udelalo mi to radost. Taky si to castecne vedu rucne, tohle hodne pomuze,


  • 1

#12 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2020 - 21:37

Chápu to správně, že po roce si musím tabulky znovu nahrát, aby se aktualizovaly?


  • 0

#13 froggiewalker

froggiewalker

    追跡可能: 0TKR13

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2020 - 22:51

Nemusíš, události jsou s opakováním. Stačí mazat nalezené. Ale je dobré to občas aktualizovat (všechny smazat a vygenerovat a nahrát znovu), protože owneři můžou změnit velikost nebo typ tebou už nalezené keše a tím se ti už jednou splněný den může stát zase nesplněným.


  • 0

#14 akshpatil

akshpatil

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2020 - 4:27

Thanks........


  • 0

Expanded brand trust and in case you're deficient with regards to purchase google survey and google 5-star audits. 

buy google map reviews


#15 froggiewalker

froggiewalker

    追跡可能: 0TKR13

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2022 - 19:15

Ahoj, asi jste si všimli, že taxoft publikoval další everyday challenge: GC9979A Challenge Forest - Everyday Other.

 

Upravil jsem ve svém nástroji implicitní nastavení, aby tam pro novou výzvu bylo připravené políčko – everyday.migdal.cz.

 

 

Tak co, jak na tom jste s plněním vy? Já nejsem ani v polovině.

everyday-other.png


Tento příspěvek byl upraven od froggiewalker: 06 leden 2022 - 19:16

  • 1

#16 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2022 - 20:24

Tak co, jak na tom jste s plněním vy? Já nejsem ani v polovině.
everyday-other.png

195 z 366.
  • 1

#17 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2022 - 21:05

Ahoj, asi jste si všimli, že taxoft publikoval další everyday challenge: GC9979A Challenge Forest - Everyday Other.

 

Upravil jsem ve svém nástroji implicitní nastavení, aby tam pro novou výzvu bylo připravené políčko – everyday.migdal.cz.

 

 

Tak co, jak na tom jste s plněním vy? Já nejsem ani v polovině.

attachicon.gifeveryday-other.png

Hele to plníto by se mi před lety, kdy jsem to plnil, hodilo, neznal jsem... ještě bys tam moh přidat everyday large, everday event a everyday wirtual. Ostatní typy podle mně jen tak někdo nesplní.

 

Já si sám pro sebe plním everyday 25, ale to taky nevím, zda rewiewer někdy pustí...


  • 0

#18 froggiewalker

froggiewalker

    追跡可能: 0TKR13

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2022 - 21:23

Ještě bys tam moh přidat everyday large, everday event a everyday wirtual. Ostatní typy podle mně jen tak někdo nesplní.
 
Já si sám pro sebe plním everyday 25, ale to taky nevím, zda rewiewer někdy pustí...


Moc rád to tam přidám, ale musel by někdo udělat ten ověřovač na PGC. To já nevím, jak se dělá. Nebo už existují a jen o nich nevím? Taky by mě to zajímalo.

Navíc, pokud znáš id ověřovače, můžeš si to tam přidat i sám v nastavení. Jen jsem bohužel (zatím) neudělal, aby se to nastavení zapamatovalo do příště.
  • 0

#19 Frenkonix

Frenkonix

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2022 - 12:28

Na kalendářní challenge je užitečné tohle udělatko.

https://kocolar.g10.cz/

Je dobré si poprvé přečíst "nápovědu" - hned první věc na stránce - Zobrazit seznam funkcí


Tento příspěvek byl upraven od Frenkonix: 07 leden 2022 - 12:49

  • 4

#20 erebi

erebi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 374 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2022 - 14:02

A kdyby to vsechno nekomu nevyhovalo a chtel by to mit v kalendari jako jednu polozku jako ja, tak mi napiste do zprav a nasdilim vam pro inspiraci muj google sheet. Ale je s tim rozhodne vic prace, nez dve vyse uvedene utility, ktere jsou fakt pekne. :)


  • 1

Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama