Přejít na obsah


Fotka

jméno keše / wp do dialogu "Stáhnout kešky"


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1 odpovědí na toto téma

#1 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2020 - 9:42

Když si aktualizuju keše v nějaké oblasti, obvykle si označím jednu z keší v seznamu (která je tak přibližně uprostřed) a jdu do dialogu "Stáhnout kešky". Často mě v něm ale přepadne nejistota, jestli jsem kliknul opravdu na žádanou keš a ne těsně vedle. To už se mi stalo a pak jsem stáhnul trošku jinou oblast. To se radši vrátím do seznamu a ověřím, co je vybráno.

 

Jestli by to nebylo těžké, tak kdyby se jméno vybraného bodu, popř. waypointu mohlo v dialogu pro kontrolu zobrazit, bylo by to zpříjemnění práce s programem. Naznačil jsem ve screenshotech červeně, jak by to mohlo vypadat.

 

 

d7SX.png  7sJT.png

 

PS: zveřejněné souřadnice neukazují na keš, ale právě na wp s výhledem u hradu Křídlo. :)


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#2 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2020 - 16:30

Všiml jsem si, že HaLuMa tento nápad potichu implementoval. Díky, moc to potěšilo! :)


  • 2

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama