Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.11.3

geoget

  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
78 odpovědí na toto téma

#1 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2020 - 13:00

  • Úprava klávesových zkratek
  • GC.API - aktualizace listingu provádí verifikaci GC kodů (aby se z limitu neodečítaly neexistující keše)
  • GC.API - přepracováno zjišťování limitů
  • přidán servisni FIX skript pro aktualizaci countryid
  • Oprava zamrzajících listingů

 


  • 2

#2 Jazzlinka

Jazzlinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2020 - 13:57

Díky za novou verzi, za implementaci nových klávesových zkratek, ale nebyla zavlečena s přepracováním zjišťování limitů chyba? Nebo mám špatné načasování ve spojitosti s geocaching.com, protože mi nejde ani stránka status.geocaching.com?

Jakmile dám aktualizovat kešky (plný listing, ale i jenom základní údaje), nestáhne se mi žádná odpověď. Se zapnutým debug režimem jde ode mě požadavek:

GET
https://api.groundspeak.com/v1/geocaches/search?sort=id%2B&q=codes%3AGCWRC5&fields=referenceCode&take=50&skip=0

a odpovědí je jen:

[]

 


  • 0

#3 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2020 - 14:05

No, ta keska je archivovana...


  • 0

#4 Jazzlinka

Jazzlinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2020 - 14:10

Ano, to byly vlastně všechny kešky, které jsem si updatoval, protože mi vypadly filtrem "Neaktualizováno". Na aktivních keších update funguje, potvrzuji, nicméně do minulé verze šlo aktualizovat i archivní keše. Došlo v tomto směru ke změně?


  • 0

#5 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2020 - 14:19

Mockrát děkuji za novou verzi, kdy se opět začala objevovat chyba při vyčerpání limitu.


  • 0

#6 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2020 - 14:32

Taky dik za novinku!

 

Kazdopadne jsem mel za to, ze kdyz dam pouze Stahnout logy, tak se mi tato akce nepocita  do limitu 16000 kesi za den!

Aspon mi to takhle do dneska fungovalo.

Ted mi zacala vyskovat hlaska: "cannot get more then 16000 geocaches or geocaches details in a day for user"

 

UPDATE: Ted jsem zkusil kes, ktera v Geogetu nesla, zaktualizovat v Locusu a tam vse probehlo korektne!


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#7 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2020 - 14:39

viz: http://www.geocachin...e-4#entry587698


  • 0

#8 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2020 - 14:42

Ano, to byly vlastně všechny kešky, které jsem si updatoval, protože mi vypadly filtrem "Neaktualizováno". Na aktivních keších update funguje, potvrzuji, nicméně do minulé verze šlo aktualizovat i archivní keše. Došlo v tomto směru ke změně?

 

Byl tam pridan filtr, pres ktery prolezou pouze existujici GC kody. Jen jsem netusil, ze tim neprolezou i archivalie.


  • 0

#9 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2020 - 14:56

Opravdu se nezmenilo neco ve funkci "Stahnout logy"? Ktere vyvolavam pravym tlacitkem mysi.

Kdyz se divam do debug logu, tak vidim, ze se zjistuje, zda je kes archivovana (is Archived). Pak bych chapal to, ze po vycerpanem limitu nestahnou JENOM logy.

Ale podle me v predchozi verzi mi to fungovalo. Aspon dneska dopoledne ano.


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#10 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2020 - 15:02

... a proto si na to jini stezovali i pred touto verzi? Ne, opravdu se ve stahovani logu nic nemenilo.

 

Co myslis tim testovanim is archived?


  • 0

#11 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2020 - 15:07

Tak maly hotfix - aktualizace kesi jiz neprovadi test GC kodu, protoze pres to neprolejzaly archivovane kese.

kdo by chtel ale ten filtr pouzit ve svem skriptu, tak muze pomoci funkce:

 

function GCLiveExistsGC(const value: string): string

(kde vstupni parametr je ceznam GC kodu oddeleny odradkovanim. Vystup je totez, ale profiltrovane.


  • 0

#12 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2020 - 15:09

Tady je priklad:

 

GET
https://api.groundsp...,ownerCode,text

 

Chapu dobre, ze isArchived vraci GETu false/true jest-li je kes archivovana?


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#13 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2020 - 15:11

prosim te, tohle neni zadny filtr ani testovani, v dotazu je prosty vycet poli, ktere chces aby ti APi server vratil. A pole isArchived u logu znaci, jeslti ten log uzivatel smazal nebo ne.

 

Je to podobne jako u kesi - kdyz smazes log, tak nezmizi, pouze se archivuje. Na zaklade toho mohu ten log v databazi najit, a pripadne smazat, aby tam nestrasil.


  • 0

#14 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2020 - 15:13

prosim te, tohle neni zadny filtr ani testovani, v dotazu je prosty vycet poli, ktere chces aby ti APi server vratil. A pole isArchived u logu znaci, jeslti ten log uzivatel smazal nebo ne.

 

Je to podobne jako u kesi - kdyz smazes log, tak nezmizi, pouze se archivuje. Na zaklade toho mohu ten log v databazi najit, a pripadne smazat, aby tam nestrasil.

Tak beru zpet. A smiruji se s faktem, ze stahnu logy pro 16000 kesi za den!


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#15 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2020 - 15:15

Ja politiku Groundspeaku, co už se rozhodne započítávat do limitu, fakt neovlivním. Stěžujte si u nich, jsou to vaše prachy.


  • 0

#16 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2020 - 15:19

Ja politiku Groundspeaku, co už se rozhodne započítávat do limitu, fakt neovlivním. Stěžujte si u nich, jsou to vaše prachy.

Ale jo, ja chapu a na tebe se nezlobim :-)

 

Tech 16000 je dostatecny limit. Jen se clovek smiruje blbe s tim, kdyz mu nekdo vezme oblibenou hracku......


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#17 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2020 - 16:37

V té chybové hlášce o dosažení limitu býval uvedený user, který limit vyčerpal, teď to tam chybí viz přiložený obrázek

 

A jinak to odstranění filtru má mnohem důležitější význam než že to nestahuje archivované kešky. Ono to na zjištění existence použilo funkci, která potřebovala mít nějaký volný limit u lite. Já když jsem měl lite vyčerpáno, tak mi to skončilo u hlášky filtrujiGC (nebo tak něco podobnýho) s tím, že mám vyčerpaný lite limit a ke stahování full se to vůbec nedostalo.

Přiložené miniatury

  • user.gif

  • 0

#18 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2020 - 16:56

Nikdy jsem si tam žádného jména uživatele nevšiml. Ale to je fuk, já jen zobrazím, co server poslal. To já neovlivnim.
  • 0

#19 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2020 - 17:24

Tak že by změna u Groundspeeku? Já tam vždycky viděl PR5XVC6 nebo PRMQN84, a podle toho jsem se taky orientoval při stahování, aby když vyčerpám limit u jednoho uživatele, tak abych pak stahoval přes toho druhého, teď na první pohled nevím na kterém uživateli jsem.
  • 0

#20 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2020 - 17:39

Já to tam rozhodně nedával, ani jsem ti to nesebral. Ostatně, podívej se na debugovaci data a uvidíš sám.
  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:geoget

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama