Přejít na obsah


Fotka

Konec geoawareCZ


Nejlepší odpověď MiroslavRouta , 16 srpen 2020 - 11:57

Nový reviewer je na světě a stal se jím slovenský kačer orsagovci.
Profil https://www.geocachi...2f-1153476a3d7c Přejít na celý příspěvek


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
246 odpovědí na toto téma

#201 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2020 - 15:34

To je pak těžký, když diskutuješ a nic o tom nevíš. Tam žádné CWG není: https://s3.amazonaws...e05208690de.jpg


Ok, beru zpět. Máš pravdu.
  • 1
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#202 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2020 - 15:39

To je pak těžký, když diskutuješ a nic o tom nevíš. Tam žádné CWG není: https://s3.amazonaws...e05208690de.jpg

 

Nechtel jsem do teto (ne)diskuse prispivat. Ale kdyz reknes A, mas take rict B. A to sice fakt, ze s tim palcem ma zalogovane (asi) uplne vsechny EC, ktere kdy odlovil. Tedy ne jen tuto jednu. Porovnaval jsi ty palce podobne, jako zrejme chces porovnavat fotky GPS, abys odlisil u jednoho hrace ruzne pristroje - pro pripad podvodu? V tom pripade bys tedy asi dosel k nazoru, ze tam opravdu byl.


  • 2

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#203 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2020 - 15:50

Nechtel jsem do teto (ne)diskuse prispivat. Ale kdyz reknes A, mas take rict B. A to sice fakt, ze s tim palcem ma zalogovane (asi) uplne vsechny EC, ktere kdy odlovil. Tedy ne jen tuto jednu. Porovnaval jsi ty palce podobne, jako zrejme chces porovnavat fotky GPS, abys odlisil u jednoho hrace ruzne pristroje - pro pripad podvodu? V tom pripade bys tedy asi dosel k nazoru, ze tam opravdu byl.

 

Neporovnával. Podmínka logu bylo vyfotit sebe tak, abych Vás mohl jednoznačně identifikovat. Byla splněna podmínka logu? Ne tak jsem mu napsal velmi slušnou zprávu:

  1.  
    • Je mi líto, bohužel nejsem schopen poznat, udal se jedná o tvůj nebo cizí palec.

     

  2. na čež on odepsal:
  3. Pattttrick: haha, zase si snědl všechnu moudrost světa co? Nebo Ti jen Lenička nedala a to vysvětluje Tvou náladu? Zajímavé je, že jsem ten den odlovil 5 dalších EC a všude mám stejný palec, stejně tak jsem celkově odlovil cca 170 EC, včetně asi Tvých 20ti a všude mám fotku stejného palce, tam Ti to nevadilo nebo to budeš taky mazat?

    Udav se chudáčku..

     

 

Dál už jsem s ním nekomunikoval, protože na tuhle úroveň se odmítám snižovat. 

 

To podle rozmazaného palce neumím, takže nebyla splněna podmínka logu:

5) Úkol: Vytvořte fotografii v místě výchozích souřadnic sebe (tak, aby Vás bylo možné jednoznačně identifikovat), nebo své GPS s čitelným nickem a tuto fotografii přiložte ke svému logu.

 

Tobě opravdu přijde normální snažit se podmínky logy ignorovat? 


Tento příspěvek byl upraven od Alke04: 22 srpen 2020 - 15:58

  • 0

#204 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2020 - 15:59

......

A pleteš se i v druhé věci. Hráč má právo zalogovat se tehdy, pokud splní podmínku logu - nikoliv když místo navštíví - to je jiná hra a jmenuje se WayMarking. Já nemám (jako owner) právo hodnotit, zda místo navštívil, ale zda splnil podmínky logu. A ty nesplnil, proto nárok na log z mého pohledu, neměl. Toť, jako owner.

.......

 

 

Co je za nesmysl? Všechna pravidla EC přece směřují právě k tomu jedinému - aby kačer prokázal, že na místě byl. V první řadě otázkami a odpovědmi, v druhé řadě dodatečnou fotkou.

Takže naopak, ty máš právo a povinnost vyhodnotit, jestli podle Tebe kačer na místě byl (tedy přesně to, na co se Tě ptal MHmail - jestli VĚŘÍŠ tomu, že tam byl) a pokud ne, log mu smazat.

A v tomhle případě GC zřejmě stejně jako většina ostatních tady usoudil, žes to smazal neprávem a Pattrikovo odpovědi a palec je jako zdůvodnění prokázání návštěvy OK.

A pak Ti jen poměrně diplomaticky odpověděl, místo aby napsal, že se vám na ty žabomyší války může zvysoka..... Komerce GC s tím nemá vůbec nic společného.


Tento příspěvek byl upraven od plavcik: 22 srpen 2020 - 16:33

  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#205 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2020 - 16:05

Co je za nesmysl? Všechna pravidla EC přece směřují právě k tomu jedinému - aby kačer prokázal, že na místě byl. 

 

To není pravda. Pouhá návštěva místa nestačí. Hráč musí splnit podmínky logu, které mají mimo jiné prokázat jeho návštěvu na místě, pak mají prokázat, že se vzdělala a další věci. Tyto věci (podmínky) prokazuje splněním logu. A ty splněny nebyly. 

 

Komerce s tím má hodně společného, protože HQ obrátil a jsou si toho dobře vědomi.

 

Každopádně - abychom se vrátili k tématu vlákna: Právě hulvácké chování Pattttricka způsobilo to, že Galdra skončil, což dokládá jeho mail - viz. příspěvek #150


Tento příspěvek byl upraven od Alke04: 22 srpen 2020 - 16:06

  • 0

#206 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2020 - 16:21

......

Tyto věci (podmínky) prokazuje splněním logu. A ty splněny nebyly. 

.....

Tak znovu, podmínky splněny byly. Ty si myslíš že ne, všichni ostatní a hlavně GS, který má právo veta, že ANO.

Původní téma vlákna už je díky Tobě a PAttrikovi v tuhle chvíli úplně pasé.

Navíc téma jen informovalo, že Galdra končí. Proč, to ví jen on.

NIcméně, v prvním příspěvku napsal cituji: "V čechách je moc debilů". Takže to asi nebude jen kvůli Pattrikovi
 


  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#207 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2020 - 16:32

Tak znovu, podmínky splněny byly. Ty si myslíš že ne, všichni ostatní a hlavně GS, který má právo veta, že ANO.

 

Všichni ostatní... to je taková kravina. Např. GeoawareCZ si to nemyslel také, jinak by log obnovil. Tohle jsou typické manipulativní věty typu: My všichni víme, že... všichni přeci vědí atd. Není to pravda. 

 

HQ neřešilo, zda podmínka splněna byla, ale jak naštvat co nejméně lidí proto podmínky a svůj přístup změnili. Nebo si snad myslíš, že Pattttrick byl první, kdo si stěžoval.... ne - 3 měsíce toto zamítali. Je to Komerční firma a jaka taková nepřemýšlí, jak být fairplay, ale ja vyhovět co největšímu množství lidí a udržet si max. počet lidí, co hra baví, utrácí za PM, Coiny atd.


Tento příspěvek byl upraven od Alke04: 22 srpen 2020 - 16:33

  • 0

#208 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2020 - 16:44

No nic, tahle diskuze očividně nikam nevede. Tak si dovolím poslední řečnickou otázku - máš 165 EC. Podobné diskuze jako tady probíhaly s Galdrou u každého reklamovaného smazaného logu na Tvých keších? To bych asi nedal....


  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#209 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2020 - 16:46

No nic, tahle diskuze očividně nikam nevede. Tak si dovolím poslední řečnickou otázku - máš 165 EC. Podobné diskuze jako tady probíhaly s Galdrou u každého reklamovaného smazaného logu na Tvých keších? To bych asi nedal....

 

Ne, drtivá většina hráčů sama uznala, že podvedli, že potřebovali zalogovat strike, že na místě nebyli, ale byl tam známý. Ten zbytek jsme většinou vedli rozumnou diskuzi. 

 

Ono se to nezdá, ale většina lidí, co hraje Geocaching jsou normální lidé... a více jak 90% nechodí a napíší ani sem, ani na facebook. 


Tento příspěvek byl upraven od Alke04: 22 srpen 2020 - 16:51

  • 0

#210 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2020 - 21:09

A můžeš být konkrétní, kdo podle tebe udělal chybu? Vše, co jsem dělal bylo a je v souladu s pravidly a odsouhlasoval mi reviewera a HQ. To, že HQ v průběhu hry měnilo postoj a názor, protože jejich zájmem není hra fairplay, ale zisk je věc druhá.

 

A že se chováme jako malé děti. To je ten problém internetu. Pokud se k těm lžím, přeroucením a výmyslím nebudu vyjadřovat, ta jim lidé začnou věřit a mají pocit, že to ta bylo. Podívej - to máš jako s mým BANem. HQ udělalo chybu, za kterou se omluvilo a dali mi PM zdarma, ale všichni si myslí, že to bylo, kvůli zakládání EC, což není pravda... do dnes se mě na o někdo ptá na eventech, protože jsem to na facebooku ignoroval. A když to napíšeš jednou... pár lidí napíše offtopic příspěvek a už to zapadne a ta to musíš říkat znovu a znovu...

 

Moje žena by řekla zamysli se  :) Opíráš se o pravidla, ale ta jsou o něčem jiném, jsou o tom, co psal Miloš. A navíc nemáš pravdu, protože kačer je schopen docílit stavu, že i tvá pravidla splní, ale na log fakticky nemá nárok, protože na místě nebyl. Poznáš dobrou fotomontáž? Vůbec si toho nemusíš všimnout. A zároveň se může najít někdo, kdo tvá pravidla nesplní, ale fakticky na místě byl a lokalitu kvůli zjištění odpovědí obešel. Jen se nechce fotit. Jinak abych se tě zastal, tak pokud je citace autentická, má Pattttrick úroveň IV. cenové skupiny. Ale naštvaný byl oprávněně, pokud na místě byl a u někoho impulzivního takové vyjádření musíš čekat.

 

Chování někoho nesouvisí s Internetem. Ty si zakládáš na své pověsti a chápu, že nechceš, aby si o tobě někdo něco špatného myslel, zvlášť, když to není pravda. Ale přesvědčíš všechny? Těžko. Stojí to za tu námahu? Ne. Mám osobně fakt čisté svědomí? Pokud ano, tak mi může být srdečně jedno, co si kdo myslí.


  • 1

#211 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2020 - 21:38

Jinak osobně mám s Geowarecz jen dobré zkušenosti. Také mi s tou mou earthkou pomohl. Takže já mu za sebe děkuji za spoustu práce, kterou s námi všemi měl. A je mi líto, že se nechal unést kvůli různým sporům. 

 

 

To není pravda: Tradička se na místě ztratila - asi 10 logů po mé návštěvě. Následně na to místo oplotili (28. 8. 2014), ale to už byla cache ve schvalovacím procesu. Mezi tím se místo oplotilo a teprve pak se cache publikovala. První nálezce již hlásil plot a ta jsme cache odpublikovala. V listingu cache jsou navíc přímo moje fotky, zde máš listing: https://agt.alke04.c...h/supi-vrch.htm Ke schválení byla zaslána 20. 5. 2014... mrkni se. Tu tradičku jsem našel a poctivě zalogoval a z místa mám fotky, takže že bych místo nenavštívil je jen tvoje teorie.

 

Promiň, neotevřel jsem si listing a neviděl tu tvou fotku. Neuváženě jsem napsal, že jsi tam možná vůbec nebyl (za to se moc omlouvám). Pokud už byla tradička ve schvalovacím procesu, je mi divné, že byla schválena až po dvou letech. Já jen viděl, že tradička: GCW22X byla archivovaná 28. 8. 2014, přitom tvá earthka byla publikovaná až 13.11.2016 (více jak 2 roky po oplocení této hory, i když osobně jsem tam nebyl, ale podle toho, že autor tamní tradičky se snažil tam umístit náhradní tradičku a kvůli oplocení neuspěl). A co vím, tak by člověk měl být na místě erthkešek nejdéle pár měsíců před jejím publikováním. Kromě toho jsi v lozích tvrdil, že keš byla archivována kvůli ztrátě, ne kvůli plotu, což nebyla podle logů pravda. Alespoň podle toho, jak ty logy chápu já.

 

V Geogetu mám tuhle historii logů (novější nemám, ale předpokládám, že další byly o tom, že se nedá ke kešce dostat a proto byla earthka retracknuta):

 

14.11.2016   geoawareCZ Post Reviewer Note: (Online...)

V tom případě by mělo být vše v pořádku. Návštěvy sleduji, uvidíme.

 

14.11.2016   Alke04 Write note: (Online...)

Informace z mé návštěvy - jak vidíš, přiložil jsem do listingu i svou fotografii.

Jak v listingu píši - supi vrch je místo, ke kterému se nelze dostat nejkratší cestou z důvodu předchodu přes soukromý pozemek. Proto jsem stanovil parkoviště, odkud já se před pár měsíci bez problému dostal.

Cache nebyla archivována z důvodu oplocení, ale protože se schránka ztratila.

 

14.11.2016   geoawareCZ Temporarily Disable Listing: (Online...)

Ownere, jak je to s tím přístupem k EC? Viz. log AGT 55

Původní tradička byla moje padesátá :-) super místo.

 

14.11.2016   geoawareCZ Publish Listing: (Online...)

Published

 

Jinak log o temporarily Disable Listing byl vlastně způsoben mým WN na jiné Alkeho kešce: https://coord.info/GLPQK8GC z toho samého dne, ve kterém se mimo zmínky o přístupu na tuto keš divím i tomu, jak je možné, že jsou earthky publikované často na místech, kde již jsou i jiné keše.

Ty dva roky od toho oplocení se mi zdály prostě moc dlouhé...

 

 

 

No nic, tahle diskuze očividně nikam nevede. Tak si dovolím poslední řečnickou otázku - máš 165 EC. Podobné diskuze jako tady probíhaly s Galdrou u každého reklamovaného smazaného logu na Tvých keších? To bych asi nedal....

 

Ne, drtivá většina hráčů sama uznala, že podvedli, že potřebovali zalogovat strike, že na místě nebyli, ale byl tam známý. Ten zbytek jsme většinou vedli rozumnou diskuzi. 

 

Ono se to nezdá, ale většina lidí, co hraje Geocaching jsou normální lidé... a více jak 90% nechodí a napíší ani sem, ani na facebook. 

 

Taky jsem takhle debatoval s jednou skupinkou kačerů, kde jeden měl fotku, další se také logovali, ale na otázky měli úplně špatné odpovědi, takže jsem po nich chtěl, aby si vzpomněli na správné odpovědi. Bohužel si nevzpomněli a nakonec sami uraženě smazali log, než aby zkusili najít správnou odpověď.

Občas někdy posílám upozornění, že někdo zapomněl odpovědět, když jen zaloguje, jenže většina z těch nic neudělá... Musím často smazat log sám, což dělám hrozně nerad :-(

 

Proto raději jsem předělal otázky na co nejjednodušší a nejjednoznačnější...


  • 0

#212 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2020 - 23:01

Taky jsem takhle debatoval s jednou skupinkou kačerů, kde jeden měl fotku, další se také logovali, ale na otázky měli úplně špatné odpovědi, takže jsem po nich chtěl, aby si vzpomněli na správné odpovědi. Bohužel si nevzpomněli a nakonec sami uraženě smazali log, než aby zkusili najít správnou odpověď.

Občas někdy posílám upozornění, že někdo zapomněl odpovědět, když jen zaloguje, jenže většina z těch nic neudělá... Musím často smazat log sám, což dělám hrozně nerad :-(

 

Proto raději jsem předělal otázky na co nejjednodušší a nejjednoznačnější...

 

Já si nejsem jist, zda proces schování trval dva roky nebo ne, minimálně půl rok to byl, protože jsme v té době schvalovali X keší a některé se dlouho dělali - je možné, že dlouho ležela u mě... dělalo se toho tehdy hodně a mezi roky 2014 - 16 jsem měl pauzu kvůli zdravotním problém (což se můžeš přesvědčit v mých logách).

 

Nic méně i tak nařknout mě z toho, že jsem na místě nebyl je silná káva.

Proto se raději všude fotím.

 

 Poznáš dobrou fotomontáž?....

 

Fotomontáže miluju.... ničím mě podvodník nepotěší tak, jako fotomontáží, která dá mnohem víc práce než místo fakticky navštívit. Když mám podezření - používám speciální software a to mě baví snad víc než vlastní kešování...  Ta diskuze s ním pak nemá chybu. Chyby stínů, jiné rozlišení pixelů, odrazy v brýlých, greenscreen ve vlasech, nejradši mám, když mi tam nechají ze street-view i logo Google - to je pak koncert.

 

A o mojí pověst? O tu mi už dávne nejde. Vždyť všichni víte, že jsem puntičkář a pedant a hroznej slovíčkařič... a kdybys mě znal v reálném životě - hele Shaldon Couper hadr. Navíc dyslektik, dysgrafik a to si mě ještě neviděl řídit.... katastrofa. Jo a taky jsem na ženský... abych nezapomněl... Kamarád mi při svatbě založil svatební cache a už za měsíc říkal, že ho pravděpodobně čeká tvorba celého powertrailu, že to určitě nebyla poslední svatba.


Tento příspěvek byl upraven od Alke04: 22 srpen 2020 - 23:07

  • 0

#213 Sven Gumby

Sven Gumby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2020 - 9:20

Zase se mi vybavil podpis jednoho zdejšího bývalého diskutéra:

"A neberte se tak vážně."


  • 3

#214 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2020 - 11:05

Já se tě Alke zeptám na 1 věc:

 

Pattrick uvádí, že měl stejným způsobem zalogováno již asi 20 tvých keší a nikdy nebyl problém. Proč jsi mu tedy po zalogování logy vždy průběžně ze stejného důvodu nemazal?


Tento příspěvek byl upraven od mikeant: 24 srpen 2020 - 11:11

  • 1

#215 xjurasek

xjurasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2020 - 11:46

Osobně ani jednoho z vás neznám, ale shodou okolností jsem s oběma nějaké krátké komunikace měl a nikdy nebyl problém, naopak. Např. Alkem ohledně jeho EC a vše bylo vstřícné (včetně nabídky zalogovat EC, u které jsem zjistil odpovědi špatně, což jsem odmítl a nechal na další návštěvu místa z mé strany). Proto mi přijde, že jste oba úplně normální lidi, ve kterých z nějakého záhadného důvodu "bouchly saze" a teď jen prostě nechcete ani jeden ustoupit.

 

Opravu je nutné se donekonečna pitvat v osobním sporu? Co si, místo výměn názorů na Facebooku, někde na eventu podat ruce, říct si "sorry jako". Život je jen jeden a vážně jsou v něm důležitější věci, než geocaching.


  • 1

#216 ondro91

ondro91

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 237 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2020 - 11:48

Mozno mi nieco unika a tak ma opravte ak mozete - alke tu dal spravu, ktoru napsial reviewr, ze konci na zaklade pattricka a jeho chovaniu. Sam to napisal, tak preco s musi z toho alke obhajovat? 

PS: Co som zase pochopil z alkeho prispevkov - podla pravidiel smie owner pozadovat fotku osobneho predmetu, ale tak, ako je to napisane v jeho citovanych pravidlach tak z toho mi vyplyva, ze ide o fotku akehokolvek osobneho predmetu a nie toho, co si owner povie. Tiez chodim na kesky len s jednym mobilom, ktory je mojou navigaciou a tiez chapem, ze si niekto nechce kupovat dalsi mobil, alebo navigaciu, ci fotak. 


  • 1

#217 ondro91

ondro91

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 237 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2020 - 11:59

PS: mne osobne to nevadi, ani to neriesim, kedze ja nemam problem odfotit sam seba - selfie, pripadne samospustou ked polozim niekam mobil atd...Ale akceptujem tych, ktori sa nechcu fotit (aj ked dovodom nie celkom chapem :-) ) a preto som namietol, ze to mozu mat podla toho pravidla ktore alke vyzaduje, problem


  • 1

#218 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2020 - 14:23

Já se tě Alke zeptám na 1 věc:

 

Pattrick uvádí, že měl stejným způsobem zalogováno již asi 20 tvých keší a nikdy nebyl problém. Proč jsi mu tedy po zalogování logy vždy průběžně ze stejného důvodu nemazal?

 

Tohle je přesně ten způsob manipulace, co Patttrick předvedl i na Groundspeaku a reviewerovi. Ta věta je sice pravdivá, ale už poměl říct, že drtivou většinu před změnou pravidel.... takže jsem fotky vůbec nesměl požadovat a tudíž pokud fotku přiložil ani, co na ní bylo.

 

Po změně podmínek tato zalogoval 3 cache - no a na ty jsem mu přišel při kontrolo. Resp. nejprve jsem přišel na ten Labský vodopád, kde jsem mu napsal:

 

Ty čvc 8, 2020 4:21 PM 
Je mi líto, bohužel nejsem schopen poznat, udal se jedná o tvůj nebo cizí palec.
 
PaTTTTrick čvc 8, 2020 4:36 PM
haha, zase si snědl všechnu moudrost světa co? Nebo Ti jen Lenička nedala a to vysvětluje Tvou náladu? Zajímavé je, že jsem ten den odlovil 5 dalších EC a všude mám stejný palec, stejně tak jsem celkově odlovil cca 170 EC, včetně asi Tvých 20ti a všude mám fotku stejného palce, tam Ti to nevadilo nebo to budeš taky mazat?

Udav se chudáčku..

 

------------------------------------------------------

 

Žádná další konverzace na toto téma mezi námi neproběhla, protože jsem neviděl důvod na toto cokoliv odepisovat. Pokud máte pocit, že já jednal špatně... tak já si to nemyslím.

 

Cache kontroluji průběžně - přeci jen mi za den přijde 300 logů a cca 250 odpovědí.... Osvědčilo se mi spíše kontrolovat hráče, protože často podvodníci své podvody opakují, takže pokud najde hráče, který neudělal vše, jak měl - projdu jeho nálezy za poslední dobu a řeším to. V 95% případů nejdeme společnou řeč a problém vyřešíme.... a s těmi, co se nedomluvím, tak pak brečí na diskuzních fórech. 

 

Berte v potaz to, že mám 165 EC a denně 200 - 300 logů z nich, kdybych byl ta špatnej - jistě by si tu nestěžovala stále dokola stejná partička. Jen tím, že jich mám hodně jsem víc vidět.


  • -1

#219 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2020 - 14:27

Osobně ani jednoho z vás neznám, ale shodou okolností jsem s oběma nějaké krátké komunikace měl a nikdy nebyl problém, naopak. Např. Alkem ohledně jeho EC a vše bylo vstřícné (včetně nabídky zalogovat EC, u které jsem zjistil odpovědi špatně, což jsem odmítl a nechal na další návštěvu místa z mé strany). Proto mi přijde, že jste oba úplně normální lidi, ve kterých z nějakého záhadného důvodu "bouchly saze" a teď jen prostě nechcete ani jeden ustoupit.

 

Opravu je nutné se donekonečna pitvat v osobním sporu? Co si, místo výměn názorů na Facebooku, někde na eventu podat ruce, říct si "sorry jako". Život je jen jeden a vážně jsou v něm důležitější věci, než geocaching.

 

Ale já s ním nemám žádný spor - mě je ukradený, dokonce u mě zalogoval další cache a mě vůbec nedošlo, že to je on a komunikoval jsem s ním normálně. To, že jsem mu ten log pak smazal také, protože nebyl schopen se i na opravný pokus dostat ke správným odpovědím a zkoušel Sportku (bez úspěchu) je druhá věc.

Problém je v těch lžích, které šíří, že GeoawareCZ skončil kvůli mě a protože prý poznal, co jsem zač je jednoznačná lež, kterou když nevyvratím, ta jí hráči začnou věřit... protože 100x opakovaná lež se stává pravdou. Do dnes lidi věří, že jsem měl ban kvůli podvodu se zakládáním EC i když to není pravda.


  • 0

#220 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2020 - 14:32

Zmena pravidel proběhla kdy? V roce 2019.... V roce 2020 v lednu i unoru a pozdeji jsem zalogoval kese s palcem jako vzdy předtím a az do cervna byly ok. Takze Ti to trochu nesedi...

Jak do HQ tak Reviewerovi jsem poslal dotaz, zda je smazani dle pravidel a Galdrovi navic jak ma vypadat fotka bez obliceje, aby byla dle pravidel. Ptat se Te, ktera otazka z tohoto je manipulativni je zbytecne vid, ty mas stejne svou pravdu ...
  • 1
Na GC.COM jako PaTTTTrick




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama