Přejít na obsah


Fotka

Konec geoawareCZ


Nejlepší odpověď MiroslavRouta , 16 srpen 2020 - 11:57

Nový reviewer je na světě a stal se jím slovenský kačer orsagovci.
Profil https://www.geocachi...2f-1153476a3d7c Přejít na celý příspěvek


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
246 odpovědí na toto téma

#221 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2020 - 14:42

Zmena pravidel proběhla kdy? V roce 2019.... V roce 2020 v lednu i unoru a pozdeji jsem zalogoval kese s palcem jako vzdy předtím a az do cervna byly ok. Takze Ti to trochu nesedi...

Jak do HQ tak Reviewerovi jsem poslal dotaz, zda je smazani dle pravidel a Galdrovi navic jak ma vypadat fotka bez obliceje, aby byla dle pravidel. Ptat se Te, ktera otazka z tohoto je manipulativni je zbytecne vid, ty mas stejne svou pravdu ...

 

Změna podmínek logu proběhla 20. března 2020 a pak si zalogoval 3 cache a u té třetí jsem na to přišel a slušně jsem ti napsal. HQ si psal, že takto si zalogoval už 20 keší a o to, že většinu před změno podmínek... to už se ti do krámu nehodilo... tohle je přesně to zkreslování a vytrhování z kontextu, o kterém i psal reviewer.


Tento příspěvek byl upraven od Alke04: 24 srpen 2020 - 14:44

  • 0

#222 Kas.

Kas.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2020 - 15:36

 

PS: Co som zase pochopil z alkeho prispevkov - podla pravidiel smie owner pozadovat fotku osobneho predmetu, ale tak, ako je to napisane v jeho citovanych pravidlach tak z toho mi vyplyva, ze ide o fotku akehokolvek osobneho predmetu a nie toho, co si owner povie. Tiez chodim na kesky len s jednym mobilom, ktory je mojou navigaciou a tiez chapem, ze si niekto nechce kupovat dalsi mobil, alebo navigaciu, ci fotak. 

Ano přesně tak. Je to dost jasně napsané v pravidlech.

 

Asking geocachers to provide a photo of themselves or a personal item to prove they visited the site.  A personal item must be an option for those who do not want to photograph themselves.


  • 2

#223 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2020 - 15:56

Změna podmínek logu proběhla 20. března 2020 a pak si zalogoval 3 cache a u té třetí jsem na to přišel a slušně jsem ti napsal. HQ si psal, že takto si zalogoval už 20 keší a o to, že většinu před změno podmínek... to už se ti do krámu nehodilo... tohle je přesně to zkreslování a vytrhování z kontextu, o kterém i psal reviewer.


Zmena pravidel logovani Earth keší probehla jak jsem psal v roce 2019, presneji 10. 6. 2019. Zadny Alkecaching nehraji, cili Tvoje pravidla nesleduji, ale ridim se pravidly hry...

Nemam potrebu nikde psat zadne podminky, takze pokud jsem psal 20 kesi, bylo mysleno 20 Tvych zalogovanych Earth kesi. Vsechny Tve kese jsem zalogoval stejne, at uz pred 2019 ci po 2019. Ten mail uz nemam k dispozici, pokud Ty ano tak ho sem nakopiruj, ses v tom dobry kopirovat cizi maily...
  • 1
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#224 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2020 - 16:11

Zmena pravidel logovani Earth keší probehla jak jsem psal v roce 2019, presneji 10. 6. 2019. Zadny Alkecaching nehraji, cili Tvoje pravidla nesleduji, ale ridim se pravidly hry...

 

Ty seš nesutečnej manipulátor.

 

Ano, změna pravidel proběhla 10. 6. 2019, ale... to je datum, od kdy směli owneři opět fotografie vyžadovat povinně.

 

Pak v únoru 2020 napsala Cathy Hornback, že to mohou aplikovat a majitelé starších keší a 20. 3. 2020 jsem nastavil fotografie jako povinné na celé sérii AGT. Do té doby tam byla napsáno, že se jedná o dobrovolnou podmínku, což dobře víš - již se to psalo na facebooku a tys na to reagoval, tak se nesnaž zase zreslovat fakta... už ti to vyčetl i reviewer.


  • 0

#225 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2020 - 16:15

Ano přesně tak. Je to dost jasně napsané v pravidlech.

 

Asking geocachers to provide a photo of themselves or a personal item to prove they visited the site.  A personal item must be an option for those who do not want to photograph themselves.

 

Ano, ale otázka zní, kde je to napsané. Je to napsané v pokynech, jak mají hráči logovat earth-cache? Ne. Je to napsané v podmínkách úkolů, které mají owneři právo požadovat a pokud mám právo požadovat osobní předmět - tak si o mohu i vybrat. Stejně jako když mám právo požadovat odpověď na otázku, tak si jí také mohu zvolit... ve stejném odstavci to je. To je jako bys na každou EC chtěl napsat, že síra je žlutá... pravda to sice je, ale není to to, na co se owner ptal.

 

Tento výklad mi potvrdil i HQ a podmínku požadovat výslovně foto GPS mi odsouhlasil (už to tu píši po páté). To, že je to komerční firma a pak změnili názor pod tlakem stěžujících, protože jejích cíl komerční efekt čili zisk... to je věc druhá. Oni jsou majitelé hry, jim ta hra patří.... oni rozhodují.


  • 0

#226 Kas.

Kas.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2020 - 16:53

Já se s tebou nehodlám hádat. Pouze jsem překopíroval pravidla, co můžeš požadovat po logujících a tam nic takového, jako že si můžeš vybrat, který předmět je osobní, není.

To, že ti to někdo někdy potvrdil jsem četl, ale přesto je to podle mě proti jasně daným pravidlům.

Toť vše z toho, jak to vidím já.


  • 1

#227 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2020 - 16:55

Což o to, požadovat fotku GPS je vcelku běžné, ale požadovat fotku GPS s mým nickem? Popravdě, nevím, jak to mám splnit, aniž bych se jmenoval Garmin nebo Honor. Mohl bych poprosit o vysvětlení, jak jsi to myslel, když už tu máme tvojí pozornost? Dík.


  • 3

#228 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2020 - 17:06

Já se s tebou nehodlám hádat. Pouze jsem překopíroval pravidla, co můžeš požadovat po logujících a tam nic takového, jako že si můžeš vybrat, který předmět je osobní, není.
To, že ti to někdo někdy potvrdil jsem četl, ale přesto je to podle mě proti jasně daným pravidlům.
Toť vše z toho, jak to vidím já.


Tak to příště cituj celé včetně nadpisu. Ale také to tam není zakázáno to znamená že to je povoleno.

Mrkni na logy na mých keškách. Stačí nick na papírku... Nebo do poznámky na displeji.
  • 0

#229 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2020 - 17:53

Ty seš nesutečnej manipulátor.

Ano, změna pravidel proběhla 10. 6. 2019, ale... to je datum, od kdy směli owneři opět fotografie vyžadovat povinně.

Pak v únoru 2020 napsala Cathy Hornback, že to mohou aplikovat a majitelé starších keší a 20. 3. 2020 jsem nastavil fotografie jako povinné na celé sérii AGT. Do té doby tam byla napsáno, že se jedná o dobrovolnou podmínku, což dobře víš - již se to psalo na facebooku a tys na to reagoval, tak se nesnaž zase zreslovat fakta... už ti to vyčetl i reviewer.

Neodporujes si sam sobe? Foto bylo dobrovolne, vlozil jsem ho a přesto si logy z ledna a unora smazal, protoze sis v cervnu vzpomnel, ze dobrovolna fota nesplnuji Tvoje pravidla :)

Tento příspěvek byl upraven od PaTTrick: 24 srpen 2020 - 17:54

  • 4
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#230 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2020 - 18:21

Neodporujes si sam sobe? Foto bylo dobrovolne, vlozil jsem ho a přesto si logy z ledna a unora smazal, protoze sis v cervnu vzpomnel, ze dobrovolna fota nesplnuji Tvoje pravidla :)

Opět lži. Ty tři cache o kterých se bavíme jsou logovane duben - červenec. To, že si pak logoval další cache měnil data logování, aby ses dostal datem do doby, kdy fotky byly nepovinné ne prasárny první třídy a reviewer ti na to napsal něco podobného.

Tohle nemá smysl... Cíleně lžeš, překrucuješ, myslím, že všichni měli prostor si udělat obrázek, jak o tvém způsobu komunikace, kdy se otíráš o mou rodinu, sám si hlídáš anonymitu, na FB používáš x nicku (stejný překlepy) a pak si dáš do CWG supermana.

Další diskuzi s tebou vect nemá smysl.

Tento příspěvek byl upraven od Alke04: 24 srpen 2020 - 18:34

  • -3

#231 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2020 - 19:14

To uz si asi ale delas legraci ne? Ty wado, běž se lecit...mam v logovani poradovou cislovku logu, takze vsunout log do ledna v cervnu by znamenalo prepsat asi 1.000logu a zmenit cislovani. A to všechno proto, ze si budu myslet, ze mi v cervnu vymazes log z ledna...to je dobry stihoman. Ty logy jsou nyni po zasahu HQ zamknute proti uprave, takze jsem text logu mohl tezko zmenit po Tvem vymazani....

Na facebooku i tady na gc.cz i na gc.com mam jen jeden ucet, ale to Tobe nevysvetlim, protoze Ty uz sis svou pravdu udelal....

Proc ze si sem jeste nevlozil tu citaci, kdy jsem urazil Galdru, jak po Tobe uz tyden chci? Proc si sem nevlozil citaci meho mailu do HQ, kde prekrucuji skutecnost? Proc nevlozis ukazku logu na Tve Earth cachi, kde jsem prepsal datum? Nejake dukazy pro Tve opakovane urazeni by se uz konecne hodily...
  • 0
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#232 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2020 - 19:28

Tady je odkaz na log smazany z ledna 2020...je od Tveho smazani zamknuty proti upravam, takze jsem text nemohl prepsat...muzes si zkontrolovat co jsem ten den logoval a jake maji cislo odlovu... Takze Tvoje logika, lovil jsem kese v lednu okolo teto EC, ale tuto jsem nezalogoval, cekal jsem na brezen, az zmenis podminky (prestoze vsechny EC od jakziva loguji s fotkou prstu), pak jsem cekal na cerven, ze mi po 20ti stejně logovanych Tvych EC vymazes logy na vsech EC kesi v tomto roce. Stihnul si to v rozmezi 3minut a v techto 3minutach jsem stihnul rychle zalogovat tuto EC do ledna a prepsat cislovani na nasledujich 1.000+ kesi, aby to vypadalo.....hmmm, tak jestli tomuhle veris, tak ikonu toho supermana mam opravnene :)


https://coord.info/GL10JTMF7
  • 0
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#233 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2020 - 19:29

To uz si asi ale delas legraci ne? Ty wado, běž se lecit...mam v logovani poradovou cislovku logu, takze vsunout log do ledna v cervnu by znamenalo prepsat asi 1.000logu a zmenit cislovani. A to všechno proto, ze si budu myslet, ze mi v cervnu vymazes log z ledna...to je dobry stihoman. Ty logy jsou nyni po zasahu HQ zamknute proti uprave, takze jsem text logu mohl tezko zmenit po Tvem vymazani....

Na facebooku i tady na gc.cz i na gc.com mam jen jeden ucet, ale to Tobe nevysvetlim, protoze Ty uz sis svou pravdu udelal....

Proc ze si sem jeste nevlozil tu citaci, kdy jsem urazil Galdru, jak po Tobe uz tyden chci? Proc si sem nevlozil citaci meho mailu do HQ, kde prekrucuji skutecnost? Proc nevlozis ukazku logu na Tve Earth cachi, kde jsem prepsal datum? Nejake dukazy pro Tve opakovane urazeni by se uz konecne hodily...


To s těma číslama už jsme také probrali a to, že nemám celou konverzaci mezi Vámi a jen vím, jak ji Galdra ukončil už jsem ti také napsal asi 10x. Čekal bych, že potom všem se min. jemu omluvíš za to X věci, minimálně, za to, co si napsala na FB veřejné. Nic. To, co se ti nehodí vždy přejdes. Dál se s tebou nebudu zabývat.

Plně se ztotoznuji s tim, co o tobě napsal Geoaware, že většího **** ještě v GC neviděl (a že je z čím soupeřit). Dej si dohromady ty odpovědi na tu poslední EC, bez správných odpovědí ti ji neuznán a měj krásný zbytek léta.
  • -2

#234 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2020 - 19:32

Hele a ten potvrzovaci email od Tebe z 20.1.2020 jsem taky nafalsovat nebo Ti zrovna blbnul system?

Přiložené miniatury

  • IMG_20200824_203008.jpg

  • 1
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#235 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2020 - 19:37

To s těma číslama už jsme také probrali a to, že nemám celou konverzaci mezi Vámi a jen vím, jak ji Galdra ukončil už jsem ti také napsal asi 10x. Čekal bych, že potom všem se min. jemu omluvíš za to X věci, minimálně, za to, co si napsala na FB veřejné. Nic. To, co se ti nehodí vždy přejdes. Dál se s tebou nebudu zabývat.
Plně se ztotoznuji s tim, co o tobě napsal Geoaware, že většího **** ještě v GC neviděl (a že je z čím soupeřit). Dej si dohromady ty odpovědi na tu poslední EC, bez správných odpovědí ti ji neuznán a měj krásný zbytek léta.


Hmmm. Stihoman pokracuje. O cislovani mych kesi jsme spolu nikdy nemluvili, at uz tady nebo na facebooku. Stejne tak o tom, ze nemas celou komunikaci s mnou a Galdrou ctu poprve. Je divne, ze kdyz si ji celou nakopiroval na fcb, tak si ji mel a najednou ji nemas

A pozor, vytahneme dalsi tema, mas pocit ze tech temat mame malo nebo uz Ti dochazi napady, jak odpovidat? Na tu EC v Sokolove dojde cas, neboj...
  • 0
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#236 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2020 - 19:39

Hele a ten potvrzovaci email od Tebe z 20.1.2020 jsem taky nafalsovat nebo Ti zrovna blbnul system?

Ano. Takto tu od tebe mám dalších asi 120 odpovědi (z Finále) a loguješ si je, jak potřebuješ... Ale když to pravidla umožňují...je mi to jedno.

Nemá to smysl...

Další konverzaci směřuje do SZ... Z případnými problémy na cache v KV ti rád poradíma máš mé slovo, že co si o tobě myslím nebude mít vliv na tvé další hodnocení odpovědi.

Tento příspěvek byl upraven od Alke04: 24 srpen 2020 - 19:48

  • -1

#237 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2020 - 20:18

a už kruci předložíš i nějaký důkaz? Nemusíš všech 120 finálových odpovědí, které jsem prý poslal a keš nelogoval, stačí jen dvě tři keše, kde jsem Ti poslal odpovědi a nezalogoval si je.....

 

A pokud máš pocit, že loguji EC od gauče do zásoby, tak taky prosím aspon dvě tři Tvoje EC, které jsem logoval v jiný den než jsem logoval ostatní keše v okolí Tve EC.

 

O keši v Sokolově si s Tebou opravdu povídat nechci, stačí to co už si předvedl jako důkaz toho jak se chováš....


  • 0
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#238 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2020 - 20:25

a už kruci předložíš i nějaký důkaz? Nemusíš všech 120 finálových odpovědí, které jsem prý poslal a keš nelogoval, stačí jen dvě tři keše, kde jsem Ti poslal odpovědi a nezalogoval si je.....

 

A pokud máš pocit, že loguji EC od gauče do zásoby, tak taky prosím aspon dvě tři Tvoje EC, které jsem logoval v jiný den než jsem logoval ostatní keše v okolí Tve EC.

 

O keši v Sokolově si s Tebou opravdu povídat nechci, stačí to co už si předvedl jako důkaz toho jak se chováš....

 

Důkazy jsem poskytl reviewerovi. Ten mi dal za pravdu. Pokud mi ještě něco chceš - napiš SZ. Zde tím otravujeme ostatní.


Tento příspěvek byl upraven od Alke04: 24 srpen 2020 - 20:35

  • 0

#239 Samaell

Samaell

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2020 - 20:30

Stale vice mi to pripomina stare, dobre a platne:

 

"Vis, proc blb nepochopi, ze je blb? Protoze je blb!"

 

Proste mi to nedalo, ale sorry kluci: porad to same dokolecka jak u blbecku na dvorecku. Presunte se na SZ a tam si poravnavejte co kdo komu za kolik a za co, ale uz je to s par blbejma smazanejma logama dost trapny. Tohle neni loterie, nebo nejake sportovni utkani, aby to slo vyhrat.


  • 5

#240 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2020 - 21:03

souhlas, končíme. Důkaz veřejně neposkytl Alke ani jeden, jen neustále plive špínu. I Galdra zakončil  email slovy "Posílám v kopii i Alkemu a už mi dejte OBA pokoj"

 

Jen ještě upozornění pro ostatní, Alke si opět v tichosti změnil svoje pravidla a sám si vyložil Geo-pravidla podle sebe, takže dle jeho FAQ už neposílá automatické emaily jako potvrzení, že jste mu odpověděli na otázky v EC keších.   (prý je zakázané poděkovat za odeslané odpovědi automatickým mailem), takže si hlídejte, zda jste mu opravdu odpověděli, aby to na Vás po půl roce nevytáhnul jako tady na mě... jo, občas se automatický email hodí...

 

Edit 22:32 - díky všem za podporu přes SZ, opravdu nemá smysl pokračovat. Alke umí jen kydat špínu, schovávat se za Rev, chlubit se co všechno umí, ale dokázat svoje slova, to mu dělá problém.. 

Takže obvinil mě, že:

- jsem podvodně logoval jeho keš(-e), aniž bych místo navštívil - důkaz 0

- chlubí se, že rád rozklíčovává photo-shop fotografie, ale přestože mě obvinuje, že loguji z gauče, ani u jedné mé fotky se nesnažil poukázat na photo-shop log - důkaz 0

- obvinil mě, že jsem mu poslal 120 odpovědí na jeho EC keše, které jsem zatím nelogoval - důkaz 0

- obvinil mě, že jsem logoval jeho EC keše se zpožděním několika měsíců, abych tím něco získal - důkaz 0

- obvinil mě, že jsem hulvátsky nadával a navážel se do Galdry - důkaz 0

- obvinil mě, že jsem se navážel do jeho dětí - důkaz 0

- obvinil mě, že jsem do HQ napsal manipulační email, díky kterému mi logy vrátili - důkaz 0

 

Mám pokračovat? :-)

 

díky všem co to dočetli až sem, za mě se klidně může celé téma smazat.....


Tento příspěvek byl upraven od PaTTrick: 24 srpen 2020 - 21:39

  • 4
Na GC.COM jako PaTTTTrick




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama