Přejít na obsah


Fotka

Konec geoawareCZ


Nejlepší odpověď MiroslavRouta , 16 srpen 2020 - 11:57

Nový reviewer je na světě a stal se jím slovenský kačer orsagovci.
Profil https://www.geocachi...2f-1153476a3d7c Přejít na celý příspěvek


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
246 odpovědí na toto téma

#61 erebi

erebi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 374 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2020 - 11:24

Sakra, ja byl v sobotu na namesti v Beroune taky. Pritelkyne se me ptala, jestli tu nemam nekde kesku a ja ze tu jedna je, ale ze je marne ji hledat. Kdybych to byl byval vedel! 


  • 1

Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.


#62 doodle_cz

doodle_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2020 - 13:45

Klid.. pokud tam skutecne byla, uz tam zas neni. Prece si nezkazi statistiky..


  • 2

#63 mirdule

mirdule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2020 - 14:53

Jen tak mimochodem, když už je řeč o Alke04, tak jeho Památková zóna Beroun má nově tři nálezy https://www.geocachi...eocache/GC3GNPK

To jen na fcb jedna kačerka vyplísnila že je podvodník a najednou se nalézá (alespoň jeden den). Když jí prý hledala, tak se zastavil místní kolega a volal ownerovi o upřesnění. Dozvěděl se že není na místě. Podvodníkem byl nazván protože ji nedisabloval.


  • 0

#64 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2020 - 16:28

To už tu přece několikrát bylo - většina nenacházela, ale po pár měsících vždy nějaký ojedinělý nález....
Před nějakým rokem se tu keška hodně probírala, jede dál ve stejném stylu. Náhoda, že je nalez v době, kdy se slibovaly archivace při problémech?
  • 0

#65 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2020 - 16:34

Hele zkuste se držet tématu, díky. Tradička v Berouně s koncem RW fakt nesouvisí.


  • 3

#66 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2020 - 16:45

Ty souvislost nevidíš? Nebylo na začátku Alešovo podivné jednání?
Čí je tahle keš a co se kolem ní už nějaký rok děje?
Mimo téma ulétá víc vláken, pokud se lidi normálně baví a moderátor nemá problém.... Nebo se ti stýská po Petulince a bereš moderování za ni? :-);-)
  • -1

#67 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2020 - 19:40

Ne. Člověk si rozklikne vlákno o tom, že končí jeden z českých RW a čte tu o nenalezitelné tradičce. Ano, chápu ten progres, ale o tom tohle vlákno není. A jako jeho zakladatel si dovoluji snahu to trochu držet v nějakých kolejích.
A nebylo. Na začátku byla zpráva geoawareCZ, že končí.
Keš je Aleše. Hm, o něm tu ale zpočátku nebyla vůbec řeč. (geoawareCZ)
A já ten problém mám, ok?
Nikdy jsem nad tím neuvažoval a nikdo mi to ani nenabízel. Vlastně ani nevím, že s tím skončila.
Zodpověděl jsem vše? :)
  • 5

#68 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2020 - 20:39

Objevuji se nova fakta a nove postavy. Vsechno se v toku casu posouva a i kdyz nekteri akteri stagnuji, neco postupuje dal a stoji za to sledovat vsechny postavy pribehu. Obcas se z vedlejsi postavy stane postava hlavni a pak zase vedlejsi, kdyz se ten dalsi hne z mista. Takze az se hne vyvoj v demisi RW hned se bude vlakno venovat zase jemu. Neboj.
  • 0

#69 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2020 - 21:49

Kdyby si Alke přes ty earthky neléčil mindráky, tak není co řešit. Mně celkově earthkeše znechutil a už si hodně vybírám jestli nějakou budu řešit nebo ne. A to že mu geoaware šel na ruku, to je veřejné tajemství už víceméně od začátku. Takže vítám Alkeho závazek, že se už na geocaching vykašle a bude se radši realizovat někde jinde :)


  • 5

#70 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2020 - 6:38

Tak se taky podívej, v které části diskuzního fóra ty příspěvky jsou.
  • 3

#71 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2020 - 6:50

Jestli jsou dobří lidé ti, co pro společnost stále něco dělají, ať zakládají keše, nebo dělají něco jiného (např. super programy, s kterými musí mít daleko více práce, než má 9/10 autorů kešek), tak těch je v komunitě stále hodně...

 

Za mně si vážím hodně hodně autorů, kteří dělají moc pěkné keše, které se mi líbí (mí nejoblíbenější jsou AHA tým, Wetu, TailorTeam, Ospo a pár dalších, ale vypisovat je zde fakt nejde), stejně tak těch, co vytvářejí nezištně programy pro ostatní (HaLuMa, LudekV) a samozřejmě mnoho dalších.

 

Někteří své aktivity už omezili, někteří jsou ale stále aktivní. Ale jsou noví autoři, takže to s tou komunitou nebude tak hrozné. Sice se ozývají nějací rýpalové, ale stále mě geokešing baví a to vlastně už patnáctý rok, takže to nebude tak hrozné, jak tu někdo podsouvá. I když tu jsou módní vlny, které bych raději neviděl (série, PWT, biltemy, T5, příliš mnoho LAB atd.). Ale to je spíše mnou, že jsem konzerva.


  • 8

#72 erebi

erebi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 374 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2020 - 8:05

Objevuji se nova fakta a nove postavy. Vsechno se v toku casu posouva a i kdyz nekteri akteri stagnuji, neco postupuje dal a stoji za to sledovat vsechny postavy pribehu. Obcas se z vedlejsi postavy stane postava hlavni a pak zase vedlejsi, kdyz se ten dalsi hne z mista. Takze az se hne vyvoj v demisi RW hned se bude vlakno venovat zase jemu. Neboj.

 

 Muzes to nejak shrnout? Ale asi dva dny jsem to nesledoval a prijde mi, ze uz se v tech prispevcich na FB nedovedu zorientovat, pokud tomu nechci venovat pul dne a delat si na A4 poznamky. :) 


  • 0

Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.


#73 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2020 - 9:43

Čekala jsem, že se v sekci rews objeví oficiální oznámení - bývalo to zvykem, obvykle jsme odstupujícímu revírníkovi poděkovali...a časem přivítali nového.

Minimálně pro ty, co mají EC rozpracované by bylo dobré vědět, na koho se mají obracet.

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 14 červenec 2020 - 9:45

  • 2

#74 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2020 - 12:01

 Muzes to nejak shrnout? Ale asi dva dny jsem to nesledoval a prijde mi, ze uz se v tech prispevcich na FB nedovedu zorientovat, pokud tomu nechci venovat pul dne a delat si na A4 poznamky. :)

 

Nemam facebook, takze jen podle informací co jsou tady. 

 

Alke- znechucen, vyhrozuje ukoncenim kesi, Ceka se jestli zavazek dodrzi, nebo jestli se to vrati do starych koleji

RW- znechucen, odeslal rezignaci. Ceka se na vysledek v Americe a pripadneho noveho RW

Dotycny clovicek co to rozdmichal - ocekavame zpravy ohledne BANu uctu (delka, atd.)

 

Tolik to co vim ja.


Tento příspěvek byl upraven od panzerstepan: 14 červenec 2020 - 12:04

  • 1

#75 mirdule

mirdule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2020 - 19:44

Čekala jsem, že se v sekci rews objeví oficiální oznámení - bývalo to zvykem, obvykle jsme odstupujícímu revírníkovi poděkovali...a časem přivítali nového.

Minimálně pro ty, co mají EC rozpracované by bylo dobré vědět, na koho se mají obracet.

I MazAlke se odvolával na to až se ,,Honza" vyjádří. On  (RW) ale může napsat co chce. Mě stačilo:,,dejte mi už oba pokoj". Ono se říká: 100x nic umořilo osla. No a když ten co určuje o tom kdo je komunita (don MazAlke) je tím jedním z těch dvou, tak no comment.


  • 0

#76 mirdule

mirdule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2020 - 19:52

Nemam facebook, takze jen podle informací co jsou tady. 

 

Alke- znechucen, vyhrozuje ukoncenim kesi, Ceka se jestli zavazek dodrzi, nebo jestli se to vrati do starych koleji

RW- znechucen, odeslal rezignaci. Ceka se na vysledek v Americe a pripadneho noveho RW

Dotycny clovicek co to rozdmichal - ocekavame zpravy ohledne BANu uctu (delka, atd.)

 

Tolik to co vim ja.

 

 

-Alke ani tak nevyhrožuje, jako hraje divadlo. Na kom by se ukájel? GC už není jeho zájem a přitom vymetá kde co kde může zvolat Ahoj a nastavovat pravici. 

-RW se nedivím. Je to řehole a aktivní blb je horší než třídní nepřítel. Alespoň tak se to dřív říkalo a sedí to stále.

- Dotyčný človíček si nenechal kálet na temeno a to každý nedá. 

 


  • 0

#77 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2020 - 0:28

Ten človíček co to rozdmýchal jsem byl já. Nechtěl jsem nic dmýchat, jen jsem upozornil ostatní, že si nemusejí nechat líbit mazání logů a že mi do pár minut HQ všechny smazané logy vrátilo. Co z toho potom vzniklo, zvláště to s Galdrou je mi líto, ale v tom se cítím absolutně bez viny.

 

Jedinou "vinu" může někdo citlivější vidět v mém prvním mailu Alkemu, který jak jsem už napsal byl mírně nasertivní, ale nic, co by neměl člověk věku Alkeho unést. Nepoužil jsem žádné výhružky ani sprostá slova!, přesto to Alke a Galdra popisovali jako pohanění ownera, urážku celé rodiny a bůhvíčeho ještě. ..... jak jsem též napsal, pokud to někdo vidí jako přes čáru, jsem ochoten nést trest    {nahlásil jsem sám sebe na HQ a odpověd byla, že to nebylo nic hrozného, ale že mám psát rovnou na HQ a nikoliv uživateli)  .. nebudu to znova rozvádět, to co jsem napsal je v té diskuzi na fcb a několik lidí to zde označilo jako "zklamání z celé kauzy" když se dozvěděli co a jak jsem mu napsal a jak to popisoval Alke...

 

Nechci tady zahajovat další diskuzi, ono se s Alkem nedá moc diskutovat. Žádný důkaz proti mému tvrzení nedodal, na všechno měl odpověd, že to překrucuji (přestože nakopíroval celou posloupnou diskuzi), na dotazy neodpovídal a když už, tak tvrzením, že on nemusí odpovídat a že my pro něho nejsme soudci, s kterými by měl sdílet informace a data. Jeho oblíbená činnost bylo mazání či přepsání postů a diskuzí, které se vyvíjeli špatným směrem, na závěr smazal celou jednu debatu a přidal onen "výhružný email, který pohanil celou jeho rodinu a prcka a vyhrožoval mu trestním oznámením za mazání logů" a přišel mu do datové schránky. Ač všechno předtím kopíroval a ukazoval na "tvůrce", tak ted najednou žádný výhružný email ani autora neukázal. Za to požádal, at se ho nikdo na nic neptá a neoznačuje, že nebude odpovídat.... no a jak to pokračovalo? Od té doby odpovídá komu chce a jak chce, označuje mě jak na běžícím pásu a neustále opakuje, jak vytrhuji věci z kontextu.....

 

V průběhu toho víkendu jsem dostal desítky soukromých zpráv od lidí, kterým Alke též smazal log a prozatím se na HQ neobrátili, jakož i od těch, kteří byli stejně úspěšní jako já a HQ jim logy vrátilo  (přestože Alke tvrdil, že z 30 žádostí o vrácení logů byl jen ten můj úspěšný... na druhou stranu owner neví, že log byl vrácen, pokud to cacher nedá vědět). Taktéž desítky podpůrných zpráv od různých lidí včetně RWR, at vydržím a že jsou rádi, že jsem se ozval se zkušenostmi. Negativní nepřišla ani jedna zpráva. Neozval se ani jeden z těch údajných 29 neúspěšných žadatelů o vrácení logů, tak těžko říci, jaké dodali fotky / odpovědi a proč to HQ neuznalo (neobnovilo)........ Nicméně nejvíce mě překvapil kontakt od cizojazyčného Earth RWR, který se mě dotázal, zda bych mu mohl přeložit podstatu sporu a na závěr mi napsal, že nechápe o čem je celá diskuze, když pravidla jsou jasná a nemůžou být tímto směrem ohýbána. 

 

Vím, že i v této skupině je Alke a jistě bude mít opět jiný názor, ale stejně jako na fcb, už budu reagovat jen na jasné lži. Myslím, že kdo chtěl, tak si svůj názor udělal. Já osobně plně souhlasím s vyjádřením Sutecha, které bylo nakopírováno i do této skupiny....


  • 18
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#78 jidis

jidis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 328 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2020 - 3:37

Jak směšné a ubohé, taková mezinárodní kauza kvůli blbému bezvýznamnému logu. Stydět byste se měli všichni tři. Stálo vám to vůbec za to, předvádět svoji malost a ubohost až do ameriky? Neučili vás, že "moudřejší ustoupí"?


Tento příspěvek byl upraven od jidis: 15 červenec 2020 - 3:51

  • -16

#79 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2020 - 6:19

PaTTricku, diky za vyjasneni od nas co nemame FB a nevime co se deje na druhe strane sveta socialnich siti.
  • 0

#80 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 286 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2020 - 6:41

Se dva čehůni owner s kačerem nedokáží dohodnout mezi sebou, otravují kvůli úplným blbostem revívra, pak s tím otravují všichni tři groundspeak, tolik co vím já. 

 

A kdybych si já začal stěžovat na těch pár smazanejch logů od úplně ujetých ownerů, tak podá demisi i celá vláda groundspeaku. Jenže já držím hubu a krok.   :lol:

Kdybys ty držel hubu, hned by tady bylo líp.


  • 13




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama