Přejít na obsah


Fotka

HC = Plzeň - cca do 100km


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 MartyMcFly89

MartyMcFly89

    Martyrius

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2020 - 16:39

Od jara kešuji většinou na elektrokole (MTB), kam jedu podle vzdálenosti z HC, nebo vlakem/cyklobusem.

 

Na kole jezdím sám, parťáka nemám - rád uvítám společnost.

 

Auto mám taky, může být.

 

Cca do 100km - Plzeňsko, Praha, Chebsko, Šumava, Strakonicko, Domažlicko atd - kam jede vlak nejlépe.


  • 0

#2 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2020 - 19:28

Na projížďku máš fajn i písecké lesy, 20 km od Strakonic.
Jen některé cesty byly na jaře rozježděné od těžké techniky - na elektro skládačce asfaltky fajn, ale chtěla jsem do méně navštěvovaných míst a tam jsem kolo misty vedla. Ty bys to možná na svém dal. Pokud bys vyrazil, určitě se zastav u lesních rybníků Nový a Němec.
  • 0

#3 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2020 - 11:38

Ahoj, já se právě přistěhovala do Klatov. Kešuju už dlouho, ale tady je to pro mě pole zcela neorané, takže jakmile vybalím krabice, klidně bych někam vyrazila. Nejspíš to elektrokolo (author, silnice + lehčí terén), nebo auto, s docházkovou vzdáleností to už u mně není nejlepší :-(, tak okruh do pár km od auta.


  • 0

#4 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2020 - 15:57

Tak se ukaž 24.7. na kolonádě nebo 31.7. na pískovnách, určitě tam bude půlka geokraje :) .


  • 0

#5 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2020 - 17:34

Evidlo, kampak tě to vítr zavál? Čekala bych, že když, přesídlíš, tak na základnu k nám! ;-)
  • 0

#6 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2020 - 22:32

Tak se ukaž 24.7. na kolonádě nebo 31.7. na pískovnách, určitě tam bude půlka geokraje :) .

 

No, když vy tu děláte eventy zrovna když mám dovolenou  :( . Jinak bych zavítala, ale 24.7. odjíždím za zvědavkou  :D , a budu tam až do 9.8. Už se na to těším, 14 dní tu žiju v krabicích.

 

 

Evidlo, kampak tě to vítr zavál? Čekala bych, že když, přesídlíš, tak na základnu k nám! ;-)

 

Asi poslední životní štace, přebrali jsme tu štafetu po kolegovi zeměměřičovi. Počítám že tak na 12 let, a pak se půjdeme někam usadit na důchod. Písek je jedna z variant, další jsou východní Čechy, uvidíme, jak se to mezitím vyvine.


  • 0

#7 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2020 - 22:39

:-) Vtipné, protože zvědavka odjíždí 24. nebo 25.7. směr Klatovsko- Domažlicko. ;-)
  • 0

#8 MartyMcFly89

MartyMcFly89

    Martyrius

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2020 - 22:10

Nabídka stále platí, viz. originální příspěvek. Nejlépe do PM/email na gc.com (link na profil mám)

 

 

zvedavka: o lesích kolem Písku jsem slyšel z více zdrojů, musí to tam být krásné. Rozježděné lesní cesty plné hlubokých kolejí (když jsem vyrazil na challenge forest, tak jsem našel 1m hluboké koleje). A poházené větve z těžby, už jsem letos asi 15x - na 2500km naježděných. Jinak se s kolem nikam moc nebojím, až na frekventované silnice. To je otrava pro mě i pro auta. Max někam rychle přejet z lesa do lesa a zase zpět.

 

evidlo: Klatovy jsou pro mě taková zem neprozkoumaná. Docela blízko Plzni, ale stále jsem si kešování v oblasti tak nějak schovával, jezdil do jiných částí kraje. 2. největší město, protože je Plzeň a pak dlouho nic - máme tu divně rozvržené obyvatelstvo.

Taky nejsem na velké tůry, v práci chodím celý den po ulicích, tak si toho užiju dost.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama