Přejít na obsah


Fotka

Úprava pluginu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 didius.falco

didius.falco

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2020 - 20:00

Zdravím. Je tu někdo šikovný na úpravu pluginu. Mám od autora pluginu pro geopuzzle svolení že mohu ho použít pro své potřeby. Potřebuji tam změnit stánky ze kterých má tahat informace a jaké. A pomohl to zprovoznit. Moc děkuji. Prosím o SZ. nechodím sem moc často. 


  • 0

#2 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2020 - 21:17

Měl bys to rozvést.

Ty máš k dispozici server který nahradí http://geotrophy.net ? Včetně dat ?


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#3 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2020 - 7:44

Svoleni autora pluginu je jedna vec, svoleni autora projektu geopuzzle/geotrophy je vec druha. Vypada to, ze projekt je vicemene mrtvy. Nebo na podobnem principu chces vystavet nejaky svuj projekt? I v tom pripade by se sluselo mit jeho svoleni.

 

Davas pozadavek do fora, kam dle sveho vyjadreni moc nechodis. Pokud nekdo bude chtit pomahat, tak se tu s velkou pravdepodobnosti najde nekdo jen k veci, ktera prinese obecnejsi uzitek (viz treba server s gpx labek). V tom pripade je verejna diskuse na miste.

 

V kazdem pripade by to chtelo napsat nejake podrobnosti o tom, co mas v planu. Pokud je to fakt jen pro tve vyuziti, tak jsi to mel take napsat. Ale pak si nemyslim, ze budes mit nejakou odezvu. Lidi, kteri aktivne vyvyjeji a upravuji pluginy zase tak moc neni a za sebe reknu, ze soukromemu projektu bych asi cas nevenoval, pokud bych jej take nevyuzival.


  • 5

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#4 didius.falco

didius.falco

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2020 - 11:46

Autora geopuzzle k tomu nepotrebuji protoze s jeho geopuzzle to nema nic spolecneho. Chci jen ten princip funkce toho pluginu. Proc verejna diskuze?? Delam to do kese. To tady snad kazdy prozrazuje jakou dela kes. Zeptal jsem se a cekam odpoved od lidi co chtej pomoci. Neni nutna od lidi co jen resi blbosti. Uz vim proc jsem nechodim. Kdyby se nasel nekdo kdo chce fakt pomoc a pomoci rozject snad zajimavou kes napiste.
  • 0

#5 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2020 - 12:36

Snad po svém posledním příspěvku nečekáš, že ti někdo pomůže?
  • 0

#6 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2020 - 13:26

A já už doufal, že chce někdo převzít celý projekt pod svá křídla, a že by se mohlo vyplatit se na tom podílet.

Princip práce toho pluginu je celkem jednoduchý - pošle na server nějaké informace a stáhne si další informace zpět.  NEstudoval jsem to do podrobností, ale obávám se, že hlavní činnost provádí ten server.

 

Na doplnění Mirka - Dostal jsem od tazatele/ky přes SZ nějaké informace že má server a webhosting, ovšem o cíli také ani slovo. Pokud by měl někdo pomoct, tak informace že se mají změnit adresy serverů je hezká, je to činnost na 10 sekund a dá se to udělat na dálku. Jenže většinou je zapotřebí vědět mnohem více, protože spousta laiků (a tazatel/ka vypadá na laika) mívají občas o programech, webech a programování hodně svérázné představy. 

 

A mimochodem, ne každý chce radit anonymům kteří si nenastaví link na svůj GC profil.


Tento příspěvek byl upraven od Arne1: 27 červenec 2020 - 13:39

  • 1

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#7 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2020 - 6:28

Autora geopuzzle k tomu nepotrebuji protoze s jeho geopuzzle to nema nic spolecneho. Chci jen ten princip funkce toho pluginu. Proc verejna diskuze?? Delam to do kese. To tady snad kazdy prozrazuje jakou dela kes. Zeptal jsem se a cekam odpoved od lidi co chtej pomoci. Neni nutna od lidi co jen resi blbosti. Uz vim proc jsem nechodim. Kdyby se nasel nekdo kdo chce fakt pomoc a pomoci rozject snad zajimavou kes napiste.

 

Upozornoval jsem na veci, ktere by prispely k ziskani podpory nebo pomoci nekoho, kdo je pluginu znaly - zejemna proto, ze jsem asi jednim z nejaktivnejsich v pomoci s pluginy ostatnim. Pokud se te to dotklo, je mi to lito.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama