Přejít na obsah


Fotka

Garmin Express a eTrex32x nekomunikují


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 hobr

hobr

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2020 - 14:40

Mám eTrex32x a nějak mi to celé nekomunikuje... Problém je asi v Garmin Express (GE). 
GE eTrexe vidí a třeba přes Správu osobních údajů se dostanu bez přihlášení na Garmin Connect (GC). 
Jenže dostat prošlé trasy do GC, nebo trasy nachystané v PC a nahrané do GC z něj do eTrexe, nelze. V GC mi to píše, že si musím nainstalovat GE, to ale nainstalované mám a nějak spolu asi komunikují... 
Jediný způsob, jak dostat do eTrexe naplánovanou trasu je nahrát ji přes USB přímo do adresáře GPX a následně ji v eTrexovi přejmenovat, protože se vždy uloží pod názvem "Prošlá trasa"... Což je při nahrávání několika tras ještě větší opruz... 
Způsob, jak dostat data z eTrexe do GC jsem ale neobjevil žádný...
Díky za každou radu!


  • 0

#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2020 - 14:56

je nejaky zvlastni duvod, proc tyhle veci hnat pres Garmin cloiudove sluzby, a nepouzit program Garmin Basecamp? https://www8.garmin....ils.jsp?id=4435


  • 0

#3 hobr

hobr

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2020 - 21:24

Zvláštní důvod není. Jen nechápu, proč tohle nefunguje? V návodě píšou, že stačí nainstalovat GE a veškeré přenosy dat do i ze zařízení proběhnou automaticky při jeho připojení. A nikde jsem nenašel co dělat, když to nefunguje...
Ten BaseCamp zdá se funguje, alespoň tedy trasy ze zařízení stáhne a do něj nahraje :) Sice je taky musím přejmenovat, protože ten je pro změnu čísluje... A mapy se mi do toho BC stahovaly asi hodinu a nejsou vůbec podrobný... Ale to nevadí, stejně všechno s mapama dělám na mapy.cz :)
Ale kdyby někdo věděl, co s tím Garmin Express, budu rád :)


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama