Přejít na obsah


Fotka

GC7K8NB


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
45 odpovědí na toto téma

#41 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2022 - 12:05

Ty dvě šipky znamenají "hledej dole". Nová verze to má v hintu slovy.


  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#42 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2022 - 12:52

Tak jsem dávno doma, samo jsem neuspěl  :D. Onlajn konverzace byla prima, já ale jako stará konzerva to přes mobil moc nedávám. Ale je načase dát do mobilu nějakej Adblock, na těhle stránkách je to hrůza. 0 vychází na okraji mostu, takže jsem byl většinou mimo okap  :). Měl jsem cestu do Lbc, takže to bylo prima zpestření. Půl hoďky jsem hledal intenzívně, půl hoďky jsem spíš zevloval, páč mě už nic kloudnýho nenapadlo. Bez ověření souřadnic je původní verze fakt peklo, když ani takhle to je těžko dohledatelný.

Díky, kluci, za zevrubnej popis hledání souřadek v listingu, stejně jsem to ale nedal. To ale bude chyba na mý straně, jsem holt trubka  :lol:

@KRON family jen si taky pohledej, v dešti je to fajn... :P

@ondro91 vyjádřím se později, bo práce nepočká... ;)

Autí tam stálo celou hodinu a nechtělo se hnout. Snad to u trapničky není žádnej velkej spojler  :D...

Díky všem...

Přiložené miniatury

  • 01.png
  • 02.png
  • 03.png
  • 04.png
  • 05.jpg
  • 06.jpg

Tento příspěvek byl upraven od dachmh: 29 červen 2022 - 12:55

  • 3

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#43 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2022 - 13:35

Mne pomaha koukani do blba :huh: . Kdyz nemohu najit, tak se postavim a koukam do blba a vetsinou si pri tom uvedomim, ze to co je prostred toho blba je cache :o . Takhle jsem uz nasel 3 cache. Je zajimave, ze predtim jsem to toho mista koukal nekolikrat normalne a nevidel jsem ji. Takze mozna by to pomohlo i tady.


  • 2

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#44 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2022 - 19:09

Ahoj len tak pre info - ten brute force master je za ake nalezy a co ti ho pridelilo?

Ahoj,

omlouvám se, že plevelím vlákno, ale rád odpovím, bo na toto téma se mě za ty dlouhý roky nikdo nezeptal. Přidělit tento banner již nelze, jedině si ho sprostě přivlastnit :lol:. Koho téma z tohoto důvodu už nezajímá, v klidu může vlákno zavřít a věnovat se příjemnějším věcem. Já budu krátce pokračovat...

Kdysi v pravěku přišli kamarádi z http://www.ggm.cz/, především wenny/ wmh + externě zmijovkář s nápadem založit tyto stránky - http://www.ggm.cz/WBFS/WBFS.html

Zde si můžete mj. přečíst, co tříbí mysl každýho pořádnýho kačera :P a jak se má chovat každej správnej BFkář. Samozřejmě proběhl i zásadní BF závod i BF event - GC2EX8ZGC2EX85.

No a protože každý nadšení má svůj konec, k poslední aktualizaci došlo před dávnejma jedenácti lety :).

Já jako nadšenej zastánce BF odlovů kdejakou chvilku mezi vejlety místo čučení do TV brutím multinky a mysterky, to mě ba.

Před mnoha lety jsem bohužel po nějaký alko akci omylem smazal svůj BF bookmark :wacko: a už ho nedal dohromady. Dnes už mám jen  BF LAB bookmark https://www.geocachi...&skip=0&take=50, páč LABky nehraju, ale bonusy mě brutit baví.

Tak mě napadlo, že bych si už asi mohl "udělit" diamond level, ale jako moralista s tím mám problém. Co když je těch BF odlovů třeba jen 490 :rolleyes:?

Sorry za ty tlachy, ale okénko do minulosti mi udělalo dobře :lol: :lol: :lol:!


  • 1

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#45 jidis

jidis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 328 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2022 - 7:22

Nikdo ještě neudělal FTF na archivce?  :)


  • 0

#46 v&f family

v&f family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2022 - 17:30

Romane, dik za pripomenuti 1. BF Race. Teda to je let. Kurna, to byly akce v Polabi a Pojizeri. Musim se za vami vypravit, pokud jeste funguje PRDA.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama