Přejít na obsah


Fotka

Garmin Forerunner 735 - chůze


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 Stopari E

Stopari E

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2020 - 18:15

Nevíte někdo prosím, jak zaznamenat na hodinkách Garmin Forerunner 735 aktivitu chůze? Do hodinek se dá stáhnout aplikace turistika, ale ta se do statistik chůze nezapočítává. Potom ještě zaznamenávají kroky, ale tyto údaje se také do chůze nezapočítávají.

Předem děkuji za případnou odpověď.


  • 0

#2 mysakf

mysakf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2020 - 7:49

Mám 945, možná ty tvé nebudou o moc jiné. V přehledu aktivit, které si můžu zvolit jsem chůzi nenašel, ale stačilo dojet v menu dolů na položku přidat a tam ve spoustě dalších exotických aktivit byla i chůze.
  • 0
Vložený obrázek

#3 Stopari E

Stopari E

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2020 - 16:13

Děkuji, je to podobné. Už jsem tam kdysi hledal, ale chůze tam není. Jsou tam běžky, turistika, triatlon, bazén venku, kolo uvnitř,... ale ta chůze prostě ne. Díval jsem se i na aplikace ke stažení, ale tam je zase golf, veslování, ...

Pátral jsem po tom z důvodu plnění výzev od Garmina. Takové jednoduché, ale tu turistiku to prostě místo chůze nevezme.


  • 0

#4 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2020 - 5:33

Děkuji, je to podobné. Už jsem tam kdysi hledal, ale chůze tam není. Jsou tam běžky, turistika, triatlon, bazén venku, kolo uvnitř,... ale ta chůze prostě ne. Díval jsem se i na aplikace ke stažení, ale tam je zase golf, veslování, ...

Pátral jsem po tom z důvodu plnění výzev od Garmina. Takové jednoduché, ale tu turistiku to prostě místo chůze nevezme.

Tak to v Connectu ručně změn z turistiky na chůzi. Jen je divné, že by chůze v aktivitách nebyla ... ani pod čarou v Connectu na doinstalování?  Ale asi je to tím, že 735 jsou běžecké a triatlonové hodinky? Aktivitu chůze lze nastavit v některých stažených aplikacích. 


Tento příspěvek byl upraven od Petman02: 07 září 2020 - 5:57

  • 0

#5 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2020 - 7:50

Tak to v Connectu ručně změn z turistiky na chůzi. Jen je divné, že by chůze v aktivitách nebyla ... ani pod čarou v Connectu na doinstalování?  Ale asi je to tím, že 735 jsou běžecké a triatlonové hodinky? Aktivitu chůze lze nastavit v některých stažených aplikacích. 

 

Forerunner 35 chůzi mají, divil bych se, že 735 nikoliv.

 

Obrázek z Garmin connect mobile:

Screenshot_20200907-090646.jpg


Tento příspěvek byl upraven od dejwy: 07 září 2020 - 8:09

  • 0

#6 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2020 - 8:32

Nemám teda Forerunenery, ale VA3, v Connectu mám chůzi pod Aktivity a aplikace. Pokud není nainstalovaná, lze přidat. Mám tam možnost spousty aktivit přímo od Garminu. Ale jestli to má 735 jinak ...


  • 0

#7 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 498 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2020 - 9:25

Tady radi použít Hike2 aplikaci https://forums.garmi...ctivity-profile


  • 0

#8 Stopari E

Stopari E

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2020 - 19:13

Děkuji moc všem za odpovědi.

 

Došel jsem k výsledku. Hodinky nemají mód chůze. Musí se zapnout turistika a po nahrání do Garmin Connectu změnit aktivitu na chůze.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama