Přejít na obsah


Fotka

URWIGO - Výběr položky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 geo.luki

geo.luki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2020 - 17:23

Ahoj,
mám rozpracovanou jednu hru, ale zasekl jsem se a nemůžu se hnout ve zdánlivě jednoduchém kroku. Mám vytvořenou fyzickou stage na které se aktivují různé senzory a už se stalo že někomu něco nefungovalo. Po aktivaci senzoru se získá jedno číslo, které se zadá do hry a takto se pokračuje dále dokud nejsou aktivovány a zjištěny všechna čísla. Tedy je jasné že když nezafunguje první, tak se hrou vůbec neposune dále.
Proto bych chtěl do hry přidat pomocnou zónu, do které když se vstoupí, tak se hra zeptá který senzor nezafungoval a při výběru hráči zobrazí požadované číslo.
Zkusil jsem to udělat při vstupu do zóny se zeptá ,,Vstup" co nefunguje a má na výběr 4 odpovědi, při výběru by se měla ukázat zpráva s požadovaným číslem a tím by to bylo hotovo. Jenže při testu v emulátoru mi to zprávu po výběru ani neukáže a rovnou to skočí na hlavní obrazovku.
Poradíte mi prosím někdo jak by to bylo nejlepší vyřešit?
Přikládám pro názornost snímek obrazovky.
Děkuji.

Výstřižek.PNG
 


  • 0

#2 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2020 - 18:03

Je to klasický problém. Vysvětlení i s obrázky viz http://gc.i-mh.net/w...wigo/zprava.htm. Snad ti to bude z toho jasné.


  • 0
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#3 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2020 - 18:29

Ahoj,
mám rozpracovanou jednu hru, ale zasekl jsem se a nemůžu se hnout ve zdánlivě jednoduchém kroku. Mám vytvořenou fyzickou stage na které se aktivují různé senzory a už se stalo že někomu něco nefungovalo. Po aktivaci senzoru se získá jedno číslo, které se zadá do hry a takto se pokračuje dále dokud nejsou aktivovány a zjištěny všechna čísla. Tedy je jasné že když nezafunguje první, tak se hrou vůbec neposune dále.
Proto bych chtěl do hry přidat pomocnou zónu, do které když se vstoupí, tak se hra zeptá který senzor nezafungoval a při výběru hráči zobrazí požadované číslo.
Zkusil jsem to udělat při vstupu do zóny se zeptá ,,Vstup" co nefunguje a má na výběr 4 odpovědi, při výběru by se měla ukázat zpráva s požadovaným číslem a tím by to bylo hotovo. Jenže při testu v emulátoru mi to zprávu po výběru ani neukáže a rovnou to skočí na hlavní obrazovku.
Poradíte mi prosím někdo jak by to bylo nejlepší vyřešit?
Přikládám pro názornost snímek obrazovky.
Děkuji.

attachicon.gifVýstřižek.PNG
 

Mám odloveno, ještě jsem to nezalogoval, protože mám teď skluz, ale jen tak bokem - dá se to uklikat. Těch možností je "jen" 100, na což stačí pár minut. Také se mi jeden senzor nerozběhl (ale spíš za to můžu já než technika), tak jsem prostě zadával systematicky jednu odpověd za druhou, až jsem to trefil.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama