Přejít na obsah


Fotka

Lock down v.2.2


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
420 odpovědí na toto téma

#161 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 771 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2020 - 12:14

Tak tak, piknikový košík je nutné neustále doplnovat.. :)


  • 3

#162 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2020 - 12:25

Čím více nakoupíte, tím více utratíte.


  • 2

#163 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2020 - 13:19

Sem byl tedka v Bille. U vchodu mi vnutili kosik aby me zapocitali. Ale evidentne se do te plochy pocita cela podlahova plocha prodejny. Vcetne toho co zabiraj regaly, pokladny, volnej prostor u vchodu, misto za pultem s lahudkama atd. Takze ten realnej prostor je jen zlomek toho teoretickyho a je tam tak 1 clovek na 4m2, i kdyz narizeni je splneno. Navic se do toho poctu lidi nepocita personal ale jen zakaznici. Takze je tam normalne hlava na hlave jako normalne. Stezi se udrzi ty vzdalenosti na delku smetaku. V podstate mi prijde ze realne ma toto narizeni na provoz bezny samosky vliv naprosto nulovej.


  • 3

#164 TARATARATA

TARATARATA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 263 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2020 - 13:47

Já jsem byla dopo kolem 9 v Kauflandu v Libni a bylo tam jak po vymření. Skoro prázdný parkoviště,  mezi regálama jsem bloudila skoro sama a pokladní se nudily. To jsem tam nikdy nezažila. Jak se z obchodů v poslední době rychle pakuju, tak tohle bylo příjemný.


  • 0

#165 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2020 - 16:28

Zašel jsem dnes do Kauflandu. Ve vchodu zřízenec a dotazuje se na věk. My nad 65 smíme jet dva s jedním vozíkem, ti mladší mají smůlu


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#166 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2020 - 16:29

Tak tak, piknikový košík je nutné neustále doplnovat.. :)


:). Hele, ja treba obehla v 1 den 4 zverimexy, protoze jsem shanela velmi konkretni nahradu za rozbitou malou ovalnou betonovou = tezkou misku...
  • 0

#167 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2020 - 18:03

:). Hele, ja treba obehla v 1 den 4 zverimexy, protoze jsem shanela velmi konkretni nahradu za rozbitou malou ovalnou betonovou = tezkou misku...

Tak ze zrovna Zverinec obehne za den 4 zverimexy asi neni nic prekvapivyho :D
 


  • 6

#168 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2020 - 18:05

No a byl dnes v OBI a trochu jsem se bál, neb přesila prodavačů byla tak 5 na 1 zákazníka. Samozřejmně jsem tam byl na živnosťák. V normální době človek na prodavače nenarazí, teď aby před nimi prchal :D.


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#169 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2020 - 21:21

Billa na Hlaváku nic neřeší, je to malinký a normálně tam stojí fronty lidí s pytlíkem rohlíků a v druhý ruce s něčím k tomu. Košíky vůbec nemají. Ptal jsem se schválně securiťáka, který mi ukázal označené ruční košíky, kterých jsem si nikdy předtím nevšiml, chodím tam pokaždý když jedu vlakem a vždy si kupu jsváču plus pivko do ruky, dnes to nebylo jiné. Ale třeba mají letiště a hlaváky vyjímku.

 

V Lidlu Dobřichovice noproblemo, košíků dosti a lidu jako obvykle.

 

Ps. Nejradši mám Lidl, mají nejlepší výběr sýrů a klobásek.


  • 0

#170 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2020 - 2:15

Milan.k: Obvykle jdu jen do 1 obchodu za 2- 3 dny. Jenže v sobotu nastala mimořádná situace, ráno jsem si nakoupila v Lidlu u nás, potom mířila do přírody a cestou si nakoupila v Kauflandu, protože mají nejlepší výběr ovoce-zeleniny a u nás je K. v rekonstrukci. Večer si po návratu z venku, jelikož v neděli je všude zavřeno, potřeboval nakoupit i doprovod, čili třetí obchod. Nic jsem neporušila, chodím jen do práce ( home office jsem odmítla, je na něm část lidí, ale mně by nevyhovoval ), nakoupit podle docházejícího pečiva a na víkend občas na jedno místo s jednou osobou. Žádné návštěvy doma, na žádné návštěvy ke známým nebo příbuzným. Nákup je pár minut, ale různé oslavy a sešlosti jsou problém a těm se fakt vyhýbám.
  • 1

#171 kstavk

kstavk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 299 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2020 - 8:22

Houska o korunu lacinější.
Koupíš jich sto a ušetříš kilo!
 

to má být pokus o vtip? dost ubohej..... máš hypotéku? živíš 3 děti na základce? koupit musli za 50 nebo za 90 je kur.... velkej rozdíl. Pokud slevy nevyužívaš tak nerejpej do lidí co ano. Jsou lidi co na tom budou finančně blbě a ty si i pro tu housku o korunu levnější dojdou. A já je chápu a srandu si z nich dělat nebudu.........


  • 3

#172 kstavk

kstavk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 299 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2020 - 8:24

Zašel jsem dnes do Kauflandu. Ve vchodu zřízenec a dotazuje se na věk. My nad 65 smíme jet dva s jedním vozíkem, ti mladší mají smůlu

5ti členná rodina = 2 vozíky. vyzkoušeno na Kladně.


  • 0

#173 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2020 - 10:15

5ti členná rodina = 2 vozíky. vyzkoušeno na Kladně.

To je jasny. Jeden by vas vsechny neuvezl :)
 


  • 0

#174 milan.k

milan.k

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2020 - 11:57

Milan.k: Obvykle jdu jen do 1 obchodu za 2- 3 dny. Jenže v sobotu nastala mimořádná situace, ráno jsem si nakoupila v Lidlu u nás, potom mířila do přírody a cestou si nakoupila v Kauflandu, protože mají nejlepší výběr ovoce-zeleniny a u nás je K. v rekonstrukci. Večer si po návratu z venku, jelikož v neděli je všude zavřeno, potřeboval nakoupit i doprovod, čili třetí obchod. Nic jsem neporušila, chodím jen do práce ( home office jsem odmítla, je na něm část lidí, ale mně by nevyhovoval ), nakoupit podle docházejícího pečiva a na víkend občas na jedno místo s jednou osobou. Žádné návštěvy doma, na žádné návštěvy ke známým nebo příbuzným. Nákup je pár minut, ale různé oslavy a sešlosti jsou problém a těm se fakt vyhýbám.

Nechtěl jsem nijak šťourat :-).

Jen nákupy nemám rád ani v epidemiologicky klidnějších dobách ...


  • 1

#175 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 171 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2020 - 21:16

to má být pokus o vtip? dost ubohej..... máš hypotéku? živíš 3 děti na základce? koupit musli za 50 nebo za 90 je kur.... velkej rozdíl. Pokud slevy nevyužívaš tak nerejpej do lidí co ano. Jsou lidi co na tom budou finančně blbě a ty si i pro tu housku o korunu levnější dojdou. A já je chápu a srandu si z nich dělat nebudu.........

Ale no tak. Určitě jsem se nechtěl nikoho dotknout.
Já přeci také kupuji akční zboží. To ale neznamená, že si z toho nemohu dělat legraci.
Nejhorší je neumět si dělat legraci sám ze sebe.


  • 5

#176 Čtyřhranka

Čtyřhranka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2021 - 16:09

Tak se zdá, že minimálně na nějaký čas je po nouzovém stavu.  :)  Máte prosím někdo představu, jak to nyní bude s eventy? Alespoň s těmi venkovními? Jeden zrovna chystám. Já už jsem se v tom politickém guláši přestala orientovat někdy v březnu.  :blink:


  • 0

#177 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2021 - 16:24

Popravdě řečeno by to chtělo zrovna teď ty eventy nedělat a raději si najít na geokešingu přece jen chvíli to hledání o samotě...

Podívej, kam takové ty mudlo-eventy vedou...

 

Osobně bychom na ně stejně nechodili


  • 10

#178 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2021 - 17:45

Nouzový stav trvá do neděle a vsadí pivo, že do půlnoci najdou (jiný) způsob, jak to protáhnout dál skoro beze změn.


  • 0

#179 d-n

d-n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 324 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2021 - 18:56

Dost možná se ani nebudou obtěžovat hledat nový způsob a v pondělí prostě vyhlásí nový nouzový stav. Žádná minimální lhůta mezi dvěma nouzovými stavy stanovená není. Sice jasné obcházení ducha zákona, ale než o tom nějaký soud rozhodne, může uplynout hodně vody.


  • 0

#180 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2021 - 19:22

Přesně, buď na drzáka vyhlásí nouzi obratem znovu, a nechají ústavní právníky se hádat nad jejich dojmy, nebo o nouzový stav požádají hejtmani, kteří přinejmenším vyhlásí stav ohrožení. A nebo se najde jiná cesta. I kdyby nouzový stav nebyl, pořád mohou ministerstva, hygienici a kraje vyhlašovat dost omezujících opatření...

 

A popravdě, máte někdo pocit, že virus vymizel, že chcete juchat na eventech? :ph34r:


  • 5




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama