Přejít na obsah


Fotka

Geokalendář 2021 - krizová edice?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2020 - 18:57

Ahoj, příznivci Geokalendáře.

 

Loni touto dobou jsem byl uprostřed přípravy Geokalendáře 2020 a z několika důvodů jsem si myslel, že je to můj Geokalendář poslední. I jsem se tak před několika lidmi vyjádřil. Jednak ze zdravotních, jednak z časových důvodů. Asi jste si všimli, že jsem letos nevydal žádnou výzvu, že potřebuji vaše skvělé fotografie.

Letos je spousta věcí jinak, než jsme si kdokoliv z nás představovali, včetně mě. Současný skoro-lock-down mě vede k myšlence, že by se přece jen Geokalendář 2021 udělat mohl. Nevím, zda koronavirové kotrmelce v letošním roce způsobily na vašich paměťových úložištích úbytek, nebo naopak nárůst fotografií. Teď je čas to zjistit. Jestli se do týdne a dne (tedy do 1. listopadu) sejde dost fotografií, pustím se do toho. Prosím, lajkujte (to tady moc nejde) a sdílejte tuto informaci, než ji smažu :) 

 

Letos to bude muset proběhnout hodně rychle, tak prosím, buďte rychlí i vy.

 

Díky, posílejte a dejte vědět i všem kolegům, co mají foťák s fotkami z geocachingu. 

 

E-mail na posílání fotek je pořád stejný: vianney@volny.cz


  • 5

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#2 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2020 - 20:59

Už hledám.
  • 0

#3 krky

krky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 132 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2020 - 10:53

Zkusím něco vyštrachat, už jsem obeslal geokolegy z BRAZDAteamu


  • 0

Čím víc hvězdiček, tím víc geocaching! * Kdo nebyl na Brázdě, kešuje zbytečně.


#4 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2020 - 14:27

Já jsem celý rok poctivě střádal, tak posílám hned :)


  • 0

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#5 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2020 - 21:43

K počítači se svými uloženými fotkami jsem se dostal až dnes, ale ať prohlížím, jak prohlížím, tak drtivá většina mých fotek nemá s tématem GC nic společného. Respektive, byly sice pořízeny povětšinou při cestě k nějaké keši nebo od ní, ale to vím jen já. :mellow:

No nic, je psáno do 1. listopadu, což chápu jako včetně 1. listopadu, takže do půlnoci třeba ještě nějaké momentky vyhrabu. Sice třeba budou nepoužitelné, ale ať je na výběr. :D :ph34r:

 

EDIT: Tak pár posláno. Spíše asi jen do počtu, ale co už. Rozhodně však budu chtít kalendář. Se mi bude hodit v práci na stůl. ;)


Tento příspěvek byl upraven od KulisekW: 01 listopad 2020 - 22:23

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama