Přejít na obsah


Fotka

Jak udělat, aby mapičky ukazovaly úvodní souřadnice (a obrazce)


Nejlepší odpověď HaLuMa , 18 listopad 2020 - 15:37

Zapneš Geoget, z API přečteš nálezy, a pošleš je sem. Hotovo. Nic přesouvat nemusíš. Nebo si ty nálezy vyexportujes jako pq, a máš to. Gg totiž přesunuté informace při importu sám předělá na waypointy. Přejít na celý příspěvek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

#21 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2020 - 12:59

Plugin v GeoGetu napred smaze nalezey na serveru a pak tam nahraje nove. Pouziva k tomu API serveru. Takze smazat nalezy jde napr. tim pluginem, ale nepochybne to pujde take treba pres curl. A verim, ze na to je na serveru i nekde nejaky cudlik. Urcite na to muze odpovedet Pepa.

 

EDIT: tohle Pepa kdysi sepsal, to jsi zkousel? http://www.geocachin...ezů-s-puntíky/ 


Tento příspěvek byl upraven od gord: 26 listopad 2020 - 13:02

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#22 froggiewalker

froggiewalker

    追跡可能: 0TKR13

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2020 - 14:10

Gorde, díky za odpověď. Právě že plugin v GeoGetu mi nálezy nesmazal. Vždy jen přidal nové nálezy.

 

Povedlo se mi to až teď, když jsem v podmínce if DeleteList then zaměnil DeleteList natvrdo za true.

 

data\script\gc.cz\czgcmap.ggp.pas

procedure PluginStart;
var
  download: string;
begin
  ProcessFoundList;
  if DeleteList then
  begin
    GeoBusyKind('Mažu nálezy na serveru...');
    HttpAsk('POST', 'https://www.geocaching.cz/api.php', 'application/x-www-form-urlencoded', 
      'a=nalezy&v=1&u=' + EncodeURLelement(AnsiToUtf(gcUsername)) + '&p=' + EncodeURLelement(AnsiToUtf(gcPassword)) + '&d=&e=utf-8', download);
//    ShowMessage('Výsledek mazání:' + CRLF + download);
    ProcessFoundList;
  end;
end;

Pepův blogový příspěvěk, na který odkazuješ, mazání nepopisuje. Naopak jsou pod ním na to taky nezodpovězené dotazy. Jinak je to hezky napsaný návod. Je škoda, že na něj nevede odkaz z té stránky nálezů.


Tento příspěvek byl upraven od froggiewalker: 26 listopad 2020 - 15:07

  • 0

#23 froggiewalker

froggiewalker

    追跡可能: 0TKR13

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2020 - 16:20

Do hloubky toho kódu jsem moc nešel, tak nevím, proč ten flag DeleteList nemám nikdy true. Ale aspoň jsem přišel na ten způsob mazání přes API. A hlavně to jde i s metodou GET, takže stačí v prohlížeči načíst URL:

https://www.geocaching.cz/api.php?a=nalezy&v=1&u=<JMENO-NA-GCCZ>&p=<HESLO-NA-GCCZ>&d=&e=utf-8

<JMENO-NA-GCCZ> a <HESLO-NA-GCCZ> nahradit opravdovými přístupovými údaji.


  • 0

#24 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2020 - 16:58

Ten plugin totiz funguje tak, že nejdříve zjistí seznam nálezů v Geogetu  a porovná je se seznamem nálezů na gc.cz. Pokud zjistí, že na gc.cz něco přebývá, tak je asi něco špatně a ty nálezy na gc.cz vymaže. A pak to, co přebývá v Geogetu, pošle na server.

 

Takže za normálních okolností se tam pošlou jen přírůstky. Pokud na serveru něco přebývá, tak se to raději smaže a pošle se to tam všechno znovu.


  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama