Přejít na obsah


Fotka

FTF hunt 2021

event

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
28 odpovědí na toto téma

#21 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2020 - 22:07

Pardubice (podle počtu tunelů) byly jasný. Ovšem to dál, respekt. Já jsem tipoval Zlín, hm, tohle jsem netušil že vůbec existuje a že tam jezdí rychlík... dobrý.


  • 0

#22 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2020 - 10:13

A jak jsi věděl, źe ten autobus jel do Pardubic?

 

Kam jel autobus, to nevíme, ale cesta vlakem do Pardubic byla jasná. Po té trati jsem jezdil cca deset let skoro každý týden, takže textový popis byl naprosto dostačující :)


  • 0

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#23 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2020 - 10:20

Pardubice (podle počtu tunelů) byly jasný. Ovšem to dál, respekt. Já jsem tipoval Zlín, hm, tohle jsem netušil že vůbec existuje a že tam jezdí rychlík... dobrý.

 

Kam jel autobus, to nevíme, ale cesta vlakem do Pardubic byla jasná. Po té trati jsem jezdil cca deset let skoro každý týden, takže textový popis byl naprosto dostačující :)

 

No jo pro mě z Ostravska, který tam nikdy nejel to bylo nepoznatelné. A že tam je tolik tunelů, to fakt nevím :-)

Ale jak si to čtu a vím kde a co, tak to krásně sedí.

Jen jsem chvíli uvažoval, jak pak trefili od posledního vystoupení a až po chvilce mi došlo, že v první indicii byly koncové čísla souřadnic! :-)


  • 0

#24 TARATARATA

TARATARATA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 263 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2020 - 11:09

davidb11: Na wiki se dá najít, kolik má která trať tunelů. Já jsem dojela jen do Olomouce B)


  • 1

#25 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2020 - 13:03

Bavilo mě to! Do Olomouce dobrý a pak jsem přestoupil na jinej rychlík... a motal se úplně špatně.  :ph34r:

 

 

Veselý je, že kolem finále jsem před pár lety šel a ten název mě teď vůbec netrkl.


  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#26 Misha.in

Misha.in

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 169 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2020 - 18:00

Mám to kousek, ale od 30. listopadu už jsem si říkal, že tam někdo určitě byl a nemá cenu jezdit. No, koukám, že jsem se mýlil. Gratuluji vítězi.


  • 2

misha_in.png


#27 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2020 - 19:46

A jak jsi věděl, źe ten autobus jel do Pardubic?

Protože bydlím v Rychnově, takže jeli autobusem z Jablonce k nám na nádraží a pak přes Turnov do Pardubic :-)


  • 2

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#28 SpeedyGT

SpeedyGT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2020 - 21:15

Po krátké první cestě jsem se dostal do Turnova a pak jsem spíš myslel na Prahu. To jsem netušil jak přesně dál. Uprostřed textu jsem zaslechl Pendolino, ale z Prahy to nevycházelo časově. Až z Pardubic do Olomouce to sedělo. Dál jsem jel na Bruntál nebo Šumperk, ale nenašel jsem pokračování. V tu chvíli jsem se začal věnovat jízdním řádům a ty mě navedly z Olomouce do Vsetína. Nejdelší částí bylo pak hledání „dušené Růži“ v autobusových linkách ve Vsetíně. A když i to se povedlo, stačilo dojet do serpentin, najít cestu, potom pěšinu a doplnit tisíciny.

Když  jsem si prošel vyluštěnou trasu s popisem, tak to přesně sedí - i s omezením provozu směrem na Vsetín. A objevil jsem pro mě novinku – existuje přímý vlak mezi Turnovem (vlastně už Rychnovem) a Pardubicemi.

Jen ta vzdálenost – z domova ke kalendáři 280 km jedna jízda. Takže na výlet to nebylo.


Tento příspěvek byl upraven od SpeedyGT: 08 prosinec 2020 - 21:17

  • 1
zeland.hermansky.net - Web kačerů Speediholky & Simála o cestě po Novém Zélandu
geo.hermansky.net - Můj web pro kačery (gps kontrolor, převodník souřadnic)

Náš profil na geocaching.com

#29 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2020 - 21:23

A objevil jsem pro mě novinku – existuje přímý vlak mezi Turnovem (vlastně už Rychnovem) a Pardubicemi.

 

Trať Liberec (Rychnov, Turnov) - Pardubice je v provozu od roku 1859, tak to zas taková novinka není :-)
 


  • 3

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41






Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:event

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama