Přejít na obsah


Fotka

Stator 2.3


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
613 odpovědí na toto téma

#361 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2021 - 22:04

Našel jsem další chybu (samostatné vlákno tu asi není, ale používá se výsledek pluginu pro Badge ve Statoru), plugin SvetloTma, nefunguje dobře (opačně), když slunce zapadá daný den dříve, než vychází.

Např. západ 00:05, východ 02:44, na nález v poledne to dá tag TMA.


  • 0

#362 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2021 - 22:49

V badges je asi špatně odkaz na obrázek Guernsey 

nefunguje

Guernsey snad opraveno - chyběl v definicích (oprava by se měla automaticky stáhnout, tudíž odznak by měl při další kompilaci už existovat.)
SvětloTma - nevím využívám jen daný TAG dá se i opravit u keše ručně v nejhorším případě... zatím jsem si tohoto jevu nevšiml a asi by bylo potřeba opravit plugin.


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#363 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2021 - 8:35

Našel jsem další chybu (samostatné vlákno tu asi není, ale používá se výsledek pluginu pro Badge ve Statoru), plugin SvetloTma, nefunguje dobře (opačně), když slunce zapadá daný den dříve, než vychází.

Např. západ 00:05, východ 02:44, na nález v poledne to dá tag TMA.

 

Podivam se na to, jak bude cas. V nasich luzich a hajich k tomu nedochazi, tak se na to zatim neprislo.


  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#364 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2021 - 9:48

příklad

 

gallery_12394_214_136309.png

 

ještě u některých keší nahoře plugin tvrdí "---bez nálezu", ale čas tam je vidět, keš je nastavena jako nalezená, log found stažený - a je jich dost, ani aktualizace nepomohla

 

díky

 

P.S. nejde mi sem přidat odkaz na obrázek ("nemáte povoleno....") WTF


  • 0

#365 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2021 - 10:35

Muzes mi, prosim, par takovych kesi exportovat do GPX v2 a poslat mi ten soubor mailem? Zkusim kouknout, proc se hlasi jako nenalezene.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#366 georabbits.cz

georabbits.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 403 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2021 - 10:36

Ve statistikách jsem získané suvenýry "převedl" na nový modul SouvenirComposer. 

Jedinou vadou na kráse je špatně, resp. vůbec se nezobrazující suvenýr Černá Hora. 

Snad je to tím, že v jsou v názvu dvě svislítka, nebo azbukou. Čert ví. Ale vědět bude asi také DrakMrak.

Dalo by se to nějak poštelovat ?

Díky.

Přiložené miniatury

  • Suvenýry-chyba.PNG
  • Černá_Hora_suvenýr.PNG

  • 0

georabbits.cz.png

Devět z deseti kačerů doporučuje k lovu keší aplikaci  Locus


#367 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2021 - 11:59

Ve statistikách jsem získané suvenýry "převedl" na nový modul SouvenirComposer. 

Jedinou vadou na kráse je špatně, resp. vůbec se nezobrazující suvenýr Černá Hora. 

Snad je to tím, že v jsou v názvu dvě svislítka, nebo azbukou. Čert ví. Ale vědět bude asi také DrakMrak.

Dalo by se to nějak poštelovat ?

Díky.

V INI fajlu modulu se to skládá takto:
Souvenirs=[31.05.2008]-Česká Republika|[19.09.2008]-Austria|[23.08.2009]-Slovenská republika|[15.07.2012]-Rzeczpospolita Polska|[17.05.2016]-Deutschland|[23.05.2016]-Sachsen|[07.07.2016]-Bayern|[29.04.2017]-Vatican City State|[01.05.2017]-Italy|[18.11.2019]-Jordan|[28.11.2019]-Israel

V souboru: SouvenirComposer.<owner>.ini se to skládá takto:
[31.05.2008]-╚eskß Republika=bc97a367-a51c-4862-a76a-b9510e9d845e|https://img.geocachi...a3fc61507a9.png
[19.09.2008]-Austria=262cbcb1-5f5a-4916-915c-4a75ecefb76e|https://img.geocachi...1931c458668.png
[23.08.2009]-Slovenskß republika=9fc13a9e-dc65-4695-aae4-8fa1e5a0bc8a|https://img.geocachi...aedc5ff3e35.png

Zamyslím se nad tím a cestu vidím ale chvilku mi potrvá to překopat. Musím svislítka eliminovat už při načítání z JSON souborů
nahradit buď mezerou nebo jiným znakem...


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#368 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2021 - 12:25

Se suvenýry byly potíže bohužel od začátku. Nový modul SouvenirComposer vyřešil mnohé, ale zase neumožňuje tolik, co proměnná %CalcGSAPI_GetSouvenirsData použitá v module CmdHtmlFile. Takže jsem zůstal u modulu CmdHtmlFile a několik zemí (konkrétně Českou republiku, Slovenskou republiku a Rumunsko) jsem musel napsat s přímým použitím HTML, bez %CalcGSAPI_GetSouvenirsData. Kupodivu ale Montenegro  s touto proměnnou funguje bez problémů.


  • 1

#369 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2021 - 12:32

Se suvenýry byly potíže bohužel od začátku. Nový modul SouvenirComposer vyřešil mnohé, ale zase neumožňuje tolik, co proměnná %CalcGSAPI_GetSouvenirsData použitá v module CmdHtmlFile. Takže jsem zůstal u modulu CmdHtmlFile a několik zemí (konkrétně Českou republiku, Slovenskou republiku a Rumunsko) jsem musel napsat s přímým použitím HTML, bez %CalcGSAPI_GetSouvenirsData. Kupodivu ale Montenegro  s touto proměnnou funguje bez problémů.

Každé je udělané jinak ale u obou jsou problémy názvy a symboly které se tam mohou dostat...
Úplně dokonalé řešení asi nebude ale když se na něco narazí, řeším to pokud to je řešitelné a to výše řešitelné je :) takže zase ten Composer bude o něco lepší až to opravím. Nicméně to HTML řešení se dá využít na plno jiných věcí a na umísťování suvenýrů do různých míst statistik takže má svoje opodstatnění...
----
Buď čistý seznam - ideální kompozer
Nebo samostatné suvenýry dle potřeby - pak HTML
----
viz moje statistiky je tam využito obojího


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#370 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2021 - 10:38

Ve statistikách jsem získané suvenýry "převedl" na nový modul SouvenirComposer. 

Jedinou vadou na kráse je špatně, resp. vůbec se nezobrazující suvenýr Černá Hora. 

Snad je to tím, že v jsou v názvu dvě svislítka, nebo azbukou. Čert ví. Ale vědět bude asi také DrakMrak.

Dalo by se to nějak poštelovat ?

Díky.

Upravil jsem načítání Suvenýrů které mají svislítko v názvu '|' - změní se na jiný znak, protože prostě svislítko využíváme v mnoha místech Statoru jako oddělovač
Pokud to chcete testnout tak opravný soubor (Stator.ggp.zip) je zde:
https://www.geoget.c...ru_se_zaplatami
---
přepsat daný soubor v adresáři Stator, znovu pustit Stator v GeoGetu a najít si příslušnou zemi a už by to v SouvenirComposeru mělo být OK
 


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#371 georabbits.cz

georabbits.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 403 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2021 - 17:01

Tak jsem přepsal původní Stator.gpp.pas novým, ale někde něco hapruje. Ikona Statoru zmizí a v chybové konzoli je toto:

~~~ 29.09.2021 17:57:34 C:\Users\Ivo\AppData\Roaming\GeoGet\script\Stator\Stator.ggp.pas ~~~
[Warn] Not found: DebugHelper.lib.pas
[Chyba] C:\Users\Ivo\AppData\Roaming\GeoGet\script\lib\StringFuncLib\StringFunc.lib.pas(253:23): Unknown identifier 'LDH'

  • 0

georabbits.cz.png

Devět z deseti kačerů doporučuje k lovu keší aplikaci  Locus


#372 georabbits.cz

georabbits.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 403 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2021 - 17:20

Po třetím spuštění GG už v pořádku, bez chyby. Stejně tak v pořádku už je suvenýr Černé Hory.

 

Díky moc.


  • 0

georabbits.cz.png

Devět z deseti kačerů doporučuje k lovu keší aplikaci  Locus


#373 georabbits.cz

georabbits.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 403 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2021 - 17:26

Aha. Tak tu chybu způsoboval nenainstalovaný Debug Helper. Když jsem si jej prvně nainstaloval, bylo po problému. Sváděl jsem to na vyšší moc. Po odinstalaci, zase stejná chyba.


  • 1

georabbits.cz.png

Devět z deseti kačerů doporučuje k lovu keší aplikaci  Locus


#374 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2021 - 18:51

Aha. Tak tu chybu způsoboval nenainstalovaný Debug Helper. Když jsem si jej prvně nainstaloval, bylo po problému. Sváděl jsem to na vyšší moc. Po odinstalaci, zase stejná chyba.

ah omluva mám ho tam zaplý standardně kvůli debagrování chybek a záludností, v provozní verzi to je jinak :) upravím to do toho zipu....


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#375 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2021 - 19:12

opraveno... přidán soubor bez nutnosti mít DebugHelper
ještě jednou omluva


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#376 georabbits.cz

georabbits.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 403 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2021 - 20:21

Díky za rychlou opravu. Vše OK.


  • 0

georabbits.cz.png

Devět z deseti kačerů doporučuje k lovu keší aplikaci  Locus


#377 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2021 - 8:47

Podivam se na to, jak bude cas. V nasich luzich a hajich k tomu nedochazi, tak se na to zatim neprislo.

 

Našel jsem další chybu (samostatné vlákno tu asi není, ale používá se výsledek pluginu pro Badge ve Statoru), plugin SvetloTma, nefunguje dobře (opačně), když slunce zapadá daný den dříve, než vychází.

Např. západ 00:05, východ 02:44, na nález v poledne to dá tag TMA.

 

Zkousel jsi ten plugin, co jsem ti poslal? Je to jine?


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#378 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2021 - 20:06

Zkousel jsi ten plugin, co jsem ti poslal? Je to jine?

Zkoušel, je to všechno stejné. 

On se liší podle všeho jen těmi debug výpisy.


  • 0

#379 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2021 - 5:38

Zajimave. U mne je to z dat, ktera jsi poslal, snad spravne. Zkusim tedy patrat, cim by ten rozdil mohl byt


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#380 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2021 - 18:57

Dnes ve foru o Geopuzlíkách georabbits napsal, že je nová verze této hry (nové seznamy keší pro jednotlivé obrázky). Mám odlovenu tu dnes již archivní u kostelíka v Broumově a, bohužel, dnešní generace statistiky Statorem ji vynechala (nemám tedy pro tento kostelík zobrazeno nic). Počítám správně, že je jen třeba ve Statoru načíst novou databázi příslušných kešek? Nebo je to hlubší problém?


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka