Přejít na obsah


Fotka

Stator 2.3


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
613 odpovědí na toto téma

#441 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2022 - 19:51

No dalo mi to dost hledání. Zjistil jsem, že jde o stát, ale až po delší době jsem si všiml, že tam není název státu. To mě trklo a hledal jsem keš bez státu. Naštěstí to byla jedna z minulého týdne, takže jsem nehledal dlouho.


  • 1

#442 Olson_vs

Olson_vs

    Olson_vs

  • Members
  • PipPipPip
  • 153 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2022 - 19:59

No dalo mi to dost hledání. Zjistil jsem, že jde o stát, ale až po delší době jsem si všiml, že tam není název státu. To mě trklo a hledal jsem keš bez státu. Naštěstí to byla jedna z minulého týdne, takže jsem nehledal dlouho.

Zdravím. A to, že chybí vlajky některých států a vybarvení mapy (Eswatini - Swazijsko) je normální ?


  • -1

#443 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2022 - 6:54

Ty jsi srandista, vid? Kolik tam mas odlovenych kesek? A jestli nejake, tak ty jsi si u nich zmenil stat v databazi GG? A jestli, tak proc? Abys mohl upozornit na to, na co uz tu v jinem vlakne nekdo upozornoval?


  • 3

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#444 Olson_vs

Olson_vs

    Olson_vs

  • Members
  • PipPipPip
  • 153 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2022 - 10:19

Ty jsi srandista, vid? Kolik tam mas odlovenych kesek? A jestli nejake, tak ty jsi si u nich zmenil stat v databazi GG? A jestli, tak proc? Abys mohl upozornit na to, na co uz tu v jinem vlakne nekdo upozornoval?

Mrzí mě, že si myslíš, že jsem srandista. Ano mám jich tam pouhých 5 kusů. Proč bych si u nich v GG měnil stát? Neměnil. Předpokládám, že tyto informace by se měly načíst jaksi samy. A mám tam Eswatini.

No omlouvám se. Už mám strach se tu na cokoli zeptat, abych nebyl za totálního idiota. Informace se sice dají vyhledávat, bohužel je to pro mě prales.


  • 0

#445 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2022 - 12:23

No, státy mění názvy tak často, že je třeba to nějak automatizovat :). Mě šlo o neexistující stát bez jména, což byla chyba, kterou jsem opravil. A kdybych tušil, že jde o neexistující stát, asi bych na to přišel sám a nemusel se ptát, já viděl jen TadyNěkdeJeChyba. Pokud se někde změní stát a zase to bude ukazovat err odznak, tak se to bude muset řešit taky individuálně. Mimochodem, v nějakém testovacím profilu, který nepoužívám, jsem si taky ještě našel Czech republic místo Czechia.


  • 0

#446 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2022 - 12:42

No, státy mění názvy tak často, že je třeba to nějak automatizovat :). Mě šlo o neexistující stát bez jména, což byla chyba, kterou jsem opravil. A kdybych tušil, že jde o neexistující stát, asi bych na to přišel sám a nemusel se ptát, já viděl jen TadyNěkdeJeChyba. Pokud se někde změní stát a zase to bude ukazovat err odznak, tak se to bude muset řešit taky individuálně. Mimochodem, v nějakém testovacím profilu, který nepoužívám, jsem si taky ještě našel Czech republic místo Czechia.

Se státy je a bude vždycky potíž :) proto vlastně ten Error odznak vznikl - a proto to loguju do logu...
Jenže pak na to člověk zapomene a zase objevuje Ameriku
njn... procvičování je matka moudrosti.


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#447 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2022 - 13:15

... a trpělivost matka trpaslíků.


  • 1

#448 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2022 - 6:58

Pro vsechny, kteri chteji mit spravnou vlajecku ve statistikach u statu Eswatini - doplnte si do souboru Stator\Common\IconsCountry.ini radek 

 

Eswatini=https://www.geocachi...lags/png/sz.png

 

Nemyslim, ze je nutne kvuli tomu vydavat novou verzi pluginu.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#449 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2022 - 11:43

Vím, že jsme to tady řešili a Gord odpovídal, že to nejde.
Ale nedala by se nějak jinak pořešit statistika Waymarkingu?
Ve své podstatě jsem ochoten obětovat celou záložku Waymarknig ve své statistice http://david.bohm.sw...Statistics.html, ale velmi rád bych posunoval 3 odznaky ( The Waymarker, The Waymark categories discoverer a The Waymark Author).

Dá se to nějak jinak pořešit, když Geojarry nefunguje?

 


  • 0

#450 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2022 - 12:05

Je otazka, co myslis tim "poresit". Napred je treba mit data a pak z nich je mozne delat statistiku. Jak dostanes waymarkova data do GG?

 

Nebo tim "poresit" myslis, ze by se bys rucne zadal kolik ceho mas a to se pak promitlo do odznaku? A ty hodnoty, ktere bys zadaval rucne mas kde ziskat?


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#451 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2022 - 12:40

Je otazka, co myslis tim "poresit". Napred je treba mit data a pak z nich je mozne delat statistiku. Jak dostanes waymarkova data do GG?

 

Nebo tim "poresit" myslis, ze by se bys rucne zadal kolik ceho mas a to se pak promitlo do odznaku? A ty hodnoty, ktere bys zadaval rucne mas kde ziskat?

V druhém řádku jsi popsal to, co by mi stačilo.
Data mám ze svého waymarkingu.

Z něho vidím, že gordicí mají 31 odlovených, 0 založených a 22 kategorií. https://waymarking.c...rs/profile.aspx
Já mám 3144 odlovených, 1096 založených a 547 kategorií.
A to jen někde zadat, aby se mi aktualizovaly Badgegens.


  • 0

#452 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2022 - 12:58

Rozumim. Tak to bude na Draka (velke D na zacatku zduraznuji, aby nevznikla mylka). On dela odznaky, tak jestli je ochotny doplnit rucni pohon ... (pokud si vzpominam, uz to nekde mel/ma). Tak jestli se k tomu vyjadri...


  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#453 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2022 - 13:13

No mám druhou databázi a tu si ručně doplňuji waymarking.db3
V nastavení badgegenu je možno tu databázi zadat a z toho se generují všechny opičky co mám na svých statistikách

nicméně waymarky tam prostě sázím růčo (editací bodu) - 50/50 vyexportuju si GPX z waymarku naimportuju do GG a pak ručně upravím co potřebuju je to otravné ale jiný nářadí na to není :)

občas musím updatnout jendo XML když přibudou nové kategorie (na tom závisí odznak kategorii a další statistiky) což bych měl teď udělat neb sem koukal, že tam zase 2 nebo 3 nové přibyly ale to se zaktualizuje automaticky jak to upravím na to nářadí mám :D jen se musí sehnat lidi kteří to XML předatlí...

Waymarking je holt jen pro ty co ho fakt chtějí


 


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#454 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2022 - 13:26

No mám druhou databázi a tu si ručně doplňuji waymarking.db3
V nastavení badgegenu je možno tu databázi zadat a z toho se generují všechny opičky co mám na svých statistikách

nicméně waymarky tam prostě sázím růčo (editací bodu) - 50/50 vyexportuju si GPX z waymarku naimportuju do GG a pak ručně upravím co potřebuju je to otravné ale jiný nářadí na to není :)

občas musím updatnout jendo XML když přibudou nové kategorie (na tom závisí odznak kategorii a další statistiky) což bych měl teď udělat neb sem koukal, že tam zase 2 nebo 3 nové přibyly ale to se zaktualizuje automaticky jak to upravím na to nářadí mám :D jen se musí sehnat lidi kteří to XML předatlí...

Waymarking je holt jen pro ty co ho fakt chtějí


 

Pošlu ti SZ.


  • 0

#455 Kytka2001

Kytka2001

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2022 - 17:40

Mám drobný problém se Statorem. Konečně jsem se dokopal, abych aktualizoval svůj profil (včetně labek) a chtěl jsem to nahrát jako odkaz přes banner (jak jsem měl doposud), nicméně při nahrání souboru Statistics.html na geocaching.cz se mi místo úspěšného dokončení pluginu Stator objeví hláška:

*****

18:31:14.714  []  ERR: Chyba při odesílání statistik na geocaching.cz: C:\Users\jan.svatek\AppData\Roaming\GeoGet\script\Stator\Profiles\Kytka2001\Statistics.html
 
Více informací najdete v souboru C:\Users\jan.svatek\AppData\Roaming\GeoGet\script\Stator\Profiles\Kytka2001\Stator.log

*****

 

A v souboru Stator.log je (na konci souboru) napsáno:

*****

17:37:42.486  Odeslani, iTarget=0, sOutputFile=C:\Users\jan.svatek\AppData\Roaming\GeoGet\script\Stator\Profiles\Kytka2001\Statistics.html
17:37:42.487  Odeslani na geocaching.cz: C:\Users\jan.svatek\AppData\Roaming\GeoGet\script\Stator\Profiles\Kytka2001\Statistics.html, Kytka2001, *****, 47098
17:37:42.487  Odesilam na geocaching.cz soubor: C:\Users\jan.svatek\AppData\Roaming\GeoGet\script\Stator\Profiles\Kytka2001\Statistics.html
17:37:43.318  Stav odeslani: akce:upload
info:chyba:prihlaseni
data:
 
17:37:43.318  []  ERR: Chyba při odesílání statistik na geocaching.cz: C:\Users\jan.svatek\AppData\Roaming\GeoGet\script\Stator\Profiles\Kytka2001\Statistics.html
17:37:43.318  Stop
17:37:43.318  Doplneni vsech radku do <head> vystupniho souboru
 

*****

 

A ještě hlášky z Konzoly chyb ve scriptu:

 

****

~~~ 11.08.2022 18:58:40 C:\Users\jan.svatek\AppData\Roaming\GeoGet\script\Stator\Profiles\Kytka2001\StatorGen.ggp.pas ~~~
[Hint] C:\Users\jan.svatek\AppData\Roaming\GeoGet\script\Stator\Profiles\Kytka2001\StatorGen.ggp.pas(40:5): Variable 'BJAVASCRIPT' never used
 

****

Přitom přihlašovací údaje na geocaching.cz i na geocaching.com mám správně. Co s tím? Neměl by někdo radu?


Tento příspěvek byl upraven od Kytka2001: 11 srpen 2022 - 18:00

  • 0

#456 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2022 - 19:04

"Chyba prihlaseni" je stav vraceny serverem. Takze budto je chyba v jmeno/heslo nebo je chyba na serveru. Ani jedno asi resit neumim. Nemas tam nekde nabodenicka? Myslim, ze s nimi driv problem byl.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#457 KIM-PA

KIM-PA

    KIM-PA

  • Members
  • PipPipPip
  • 293 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2022 - 8:41

Ahoj,

omlouvám se za dost "neodborný" dotaz

po půl roce jsem se konečně dostal k tomu, abych si aktualizoval statistiky, když spustím v nastavení Statoru "Uložit+Náhled", tak se mi ukáže aktuální stav ke dnešnímu dni.

Když spustím vygenerování statistik, ani když zkusím jednorázové ruční odeslání, tak se mi na profil na Geocaching.cz nová verze nedostane a stále se mi otevírají statistiky vygenerované v dubnu.

 

v logu není žádná chyba zaznamenaná:

17:00:14.700  Odeslani na geocaching.cz: C:\Users\mpalan\AppData\Roaming\GeoGet\script\Stator\Profiles\Kim-pa\Statistics.html, KIM-PA, *****, 36147
17:00:14.700  Odesilam na geocaching.cz soubor: C:\Users\mpalan\AppData\Roaming\GeoGet\script\Stator\Profiles\Kim-pa\Statistics.html
17:00:15.285  Stav odeslani: akce:upload
info:ok
 
17:00:15.285  ZNahrávám statistiky
17:00:15.320  Stop
17:00:15.320  Doplneni vsech radku do <head> vystupniho souboru
 
ale když se podívám přes tu adresu v posledním řádku, tak se mi zobrazí zase ta stará verze
 

 

V adresáři z logu je soubor "Statistics.html" ten nově vygenerovaný

Co dělám špatně? Nebo co jsem zapomněl udělat?

 

moc děkuji


Tento příspěvek byl upraven od KIM-PA: 17 srpen 2022 - 9:50

  • 0

#458 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2022 - 12:06

U tebe se mi zobrazuji "Statistiky generované 17.8.2022".

 

Taky jsem to pozoroval na svych statistikach, ale dalsi den tam uz byly statistiky generovane ve spravny den. tak pockam 1-2 dny a vidim to co chci. Asi to je nejaka vyrovnavaci pamet, ktera chce vymazat, ale netusim kde je a jak ji vymazat.


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#459 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2022 - 12:27

Zkus v prohlížeči na té staré statistice zmáčknout CTRL+SHIFT+R


  • 0

#460 KIM-PA

KIM-PA

    KIM-PA

  • Members
  • PipPipPip
  • 293 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2022 - 12:33

Všem díky moc za navedení, po tom CTRL+SHIFT+R už vše zobrazuje tak jak má.

Jsou věci, kterým neporozumín :-)


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů


    Bing (1)

Reklama