Přejít na obsah

Fotka

Locus Map - doplňky od Y&MD

android

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

#21 Y&MD

Y&MD

Advanced Rejpal

• Members
  • PipPipPip
  • 449 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2021 - 21:47

Tohohle požadavku jsem se trochu bál, protože jsem tušil, že přijde :D

Sám bych ho taky velmi ocenil, ale problém je, že tohle jde přes oficiální API od GC a já nejsem registrovaný a ani to nemám v plánu, protože bych pak nemohl dělat appky jako je výše uvedené Live PQs, které jde proti jejich nařízením.

Pěvně doufám, že menion tohle zapracuje do Locusu, možná bych mu mohl nějak pomoct a připravit mu to. Zkusím se ho na to zeptat.

• 2

#22 maaaca

maaaca

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2021 - 17:25

Tohohle požadavku jsem se trochu bál, protože jsem tušil, že přijde :D

Sám bych ho taky velmi ocenil, ale problém je, že tohle jde přes oficiální API od GC a já nejsem registrovaný a ani to nemám v plánu, protože bych pak nemohl dělat appky jako je výše uvedené Live PQs, které jde proti jejich nařízením.

Pěvně doufám, že menion tohle zapracuje do Locusu, možná bych mu mohl nějak pomoct a připravit mu to. Zkusím se ho na to zeptat.

Budu držet palce ať to dopadne. Zatím to obcházím oficiální aplikací nebo GSAKem, ale není to ono.

A když už jsem u těch námětů, tak ještě by bylo fajn přímé natahování LABkeší z webu labgpx.cz (samozřejmě pokud by s tím vlastníci souhlasili), to stahování po jednotlivých gpxkách je dost otravné, ale to mě pálí spíš jen tak okrajově.

• 0

#23 N.o.e.

N.o.e.

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 492 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2021 - 15:09

Zkouším GSAK4Locus 1.12

zatím dobrý

- vlastní funguje

- nalezené funguje

- finální WPT funguje s tečkou

- archivované NEFUNGUJE (at to přepnu tam či zpět, pokaždé je vykreslí), tedy jestli nedělám něco špatně

ASUS Zenphone (Adroid 9)

• 0

Vloženo do PM         

S5 (N5800XM)

#24 Y&MD

Y&MD

Advanced Rejpal

• Members
  • PipPipPip
  • 449 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2021 - 19:42

Zajímavé, teď jsem to testoval a bez problémů ve všech třech režimech (Zobrazit, Import i Ž.mapa) to reaguje na filtr tak jak má.

GSAK má pro mě trochu prazvláštní DB, moc nechápu některé sloupce. Je tam sloupec "Archived" kde může být 0 a 1, a pak sloupec "Status", kde může být A X a T. To jestli je keš archivovaná určuju podle toho sloupce Status, jestli má hodnotu X. Takto je to použité ve filtru.

• 0

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:android

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama