Přejít na obsah

Fotka

Locus Map - doplňky od Y&MD

android

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
45 odpovědí na toto téma

#41 hlavsic

hlavsic

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 791 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2022 - 13:41

Tak konečně, na 5. pokus už to schválili. Mají nějaký problém s ikonou v Play, takže je tam teď taková podivná aby to prošlo, ale je to tam.

Nainstalovano a funguje to.

Na Android telefonu uplne skvele! Bohuzel iPhone nabidne jedine mapy a to ty od Apple :-( Neprisli jsme na to, jak iPhone premluvit....

• 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 13 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

hlavsic.png

#42 Y&MD

Y&MD

Advanced Rejpal

• Members
  • PipPipPip
  • 475 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2022 - 21:11

Tyhle jabkový podivnosti jsou asi neřešitelný. Ten odkaz je standardizovaný.

Jediné řešení asi je, že bych přidal pod ten QR kód roletku s vyběrem formátu toho odkazu. Byly by tam v podstatě ty možnosti které appka umí - Mapy.cz, G.Maps, Waze atd. Je to kostrbatý, ale asi jediné řešení.

• 0

#43 hlavsic

hlavsic

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 791 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2022 - 21:30

Tyhle jabkový podivnosti jsou asi neřešitelný. Ten odkaz je standardizovaný.

Jediné řešení asi je, že bych přidal pod ten QR kód roletku s vyběrem formátu toho odkazu. Byly by tam v podstatě ty možnosti které appka umí - Mapy.cz, G.Maps, Waze atd. Je to kostrbatý, ale asi jediné řešení.

Tak jsem chvilku googlil a iPhone opravdu funguje s odkazem pro konkretni apku (odkaz zacina https://www.waze.com/ul...). Udelal jsem si zkusebni QRko a to se v iPhone otevre primo ve Waze....

Hele, kdyby sly udelat treba aspon 3 moznosti - univerzalni, pro Waze a pro Google mapy, tak bych to ocenil, ale hlavne vyuzil :-)

• 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 13 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

hlavsic.png

#44 kstavk

kstavk

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 299 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2022 - 7:12

Hodil jsem do Play betaverzi Hotlink 1.03, která umožňuje generovat QR kód. Budu rád za otestování, díky.

nemůžu to najít..... mám hledat v google play?

• 0

#45 hlavsic

hlavsic

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 791 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2022 - 9:01

nemůžu to najít..... mám hledat v google play?

A jsi BETA tester?

• 0

hlavsic.png

#46 Y&MD

Y&MD

Advanced Rejpal

• Members
  • PipPipPip
  • 475 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2022 - 9:26

Dal jsem to teď přehodit z beta kanálu do normálního, mělo by to být během par minut dostupné.

• 0

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:android

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama