Přejít na obsah


Fotka

Locus Map - doplňky od Y&MD

android

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
48 odpovědí na toto téma

#41 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 809 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2022 - 13:41

Tak konečně, na 5. pokus už to schválili. Mají nějaký problém s ikonou v Play, takže je tam teď taková podivná aby to prošlo, ale je to tam.

 

Nainstalovano a funguje to.

Na Android telefonu uplne skvele! Bohuzel iPhone nabidne jedine mapy a to ty od Apple :-( Neprisli jsme na to, jak iPhone premluvit....


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#42 Y&MD

Y&MD

    Advanced Rejpal

  • Members
  • PipPipPip
  • 481 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2022 - 21:11

Tyhle jabkový podivnosti jsou asi neřešitelný. Ten odkaz je standardizovaný.

 

Jediné řešení asi je, že bych přidal pod ten QR kód roletku s vyběrem formátu toho odkazu. Byly by tam v podstatě ty možnosti které appka umí - Mapy.cz, G.Maps, Waze atd. Je to kostrbatý, ale asi jediné řešení.


  • 0

#43 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 809 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2022 - 21:30

Tyhle jabkový podivnosti jsou asi neřešitelný. Ten odkaz je standardizovaný.

 

Jediné řešení asi je, že bych přidal pod ten QR kód roletku s vyběrem formátu toho odkazu. Byly by tam v podstatě ty možnosti které appka umí - Mapy.cz, G.Maps, Waze atd. Je to kostrbatý, ale asi jediné řešení.

 

Tak jsem chvilku googlil a iPhone opravdu funguje s odkazem pro konkretni apku (odkaz zacina https://www.waze.com/ul...). Udelal jsem si zkusebni QRko a to se v iPhone otevre primo ve Waze....

Hele, kdyby sly udelat treba aspon 3 moznosti - univerzalni, pro Waze a pro Google mapy, tak bych to ocenil, ale hlavne vyuzil :-)


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#44 kstavk

kstavk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 299 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2022 - 7:12

Hodil jsem do Play betaverzi Hotlink 1.03, která umožňuje generovat QR kód. Budu rád za otestování, díky.

nemůžu to najít..... mám hledat v google play?


  • 0

#45 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 809 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2022 - 9:01

nemůžu to najít..... mám hledat v google play?

 

A jsi BETA tester?


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#46 Y&MD

Y&MD

    Advanced Rejpal

  • Members
  • PipPipPip
  • 481 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2022 - 9:26

Dal jsem to teď přehodit z beta kanálu do normálního, mělo by to být během par minut dostupné.


  • 0

#47 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 809 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2023 - 11:20

Po delsi dobe bych mel dotaz na zlepseni doplnku Hotlink. 

Vyuzivam ho na "odskoceni" do map, ale hodilo by se mi, kdyby to dokazelo cilovy bod otevrit (a nasledne naplanovat cestu) v IDOSu.

Bylo by to mozne?


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#48 Y&MD

Y&MD

    Advanced Rejpal

  • Members
  • PipPipPip
  • 481 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2023 - 16:45

Otazkou je, jestli by to IDOS dokazal prijmout, jeslti umi prijimat souradnice. Pokud ano, tak by to uz ted melo jit pres Predvybranou aplikaci, tahle funkce byla zamyslena prave na tyto situace, kdy kazdy bude mit nejakou svoji oblibenou aplikaci, do ktere to bude chtit poslat.


  • 0

#49 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 809 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2023 - 13:13

Tak jsem dneska aktualizoval telefon na Android 14.

Okamzite jsem udelal testy funkcnosti Locusu a pouzivanych doplnku. Mohu konstatovat, ze neni treba se obavat aktualizace, i v A14 vse funguje korektne. 

Google tentokrat neprichystal zadne prekvapeni :-)


  • 1

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 






Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:android

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka