Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Osamělé keše - challenge


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
30 odpovědí na toto téma

#21 d-n

d-n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 324 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2022 - 12:22

Zajímavá challenge, splňuji se 38 bez problémů, ale ani jedna z nich není v ČR - nejblíže v Polsku a Rakousku. Ta s nejvyšším koeficientem - 3309 - už se STF nedočká, ale vzhledem k nedávným událostem by byl její odlov stejně delší dobu nereálný, pokud vůbec přežila.

 

Nicméně soudím, že challenge, kde se může splněnost měnit v průběhu času, by se schvalovat neměly.


  • 1

#22 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2022 - 14:47

Tohle mi prijde jako blbost, je to az moc nestabilni. Existuje jeste jedna alternativa na lonely cache a to je doba od posledniho odlovu. Mam na to myslim zalogovanou nejakou pravekou challenge v Nemecku. Tam to fungovalo tak, ze se pocitaly odlovy kesi kde uplynul dlouhy cas od predchoziho odlovu. Takze kdyz jsem odlovil kes kde prede mnou rok nikdo nebyl, mel jsem nejaky pocet bodu, umerny te dobe od predchoziho FI logu. Nejmensi co se pocitalo byly asi 3 nebo 6 mesicu od posledniho odlovu. A kdyz se nasbiralo dost bodu, mohla se challenge zalogovat. Vyhoda oproti tomuhle byla, ze kdyz uz jsem jednou zabodoval odlovem, ty body jsem mel a uz mi je nikdo nevzal. Zato ale kdyz jsem nejakou tu lonely cahce odlovil, vyresetoval jsem ji vlastne counter, prestala byt lonely a dalsi uz na ni nebodoval, leda zas az za dlouho. Tohle mi prislo zajimavejsi a i pres reviewra by to mohlo byt pruchodnejsi, prave proto ze je to v case stabilni (resp. stabilnejsi, uplne bezpecny to taky neni, opozdene logy atd.)


Tento příspěvek byl upraven od Modrak: 25 březen 2022 - 14:20

  • 1

#23 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2022 - 22:46

Občas zabloudím ke keši, kde nikdo nebyl mnoho měsíců. Ale přesto nemám takovou keš ani jednu. Ale pokud ty keše nepůjdou do archivu, tak se to časem může spravit samo :-)


  • 0

#24 ondro91

ondro91

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 237 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2022 - 11:23

Ja mam 34, z toho asi 12 Ukrajina a 15 Maďarsko :-)


  • 0

#25 moravan

moravan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 394 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2022 - 12:28

Existuje jeste jedna alternativa na lonely cache a to je doba od posledniho odlovu. Mam na to myslim zalogovanou nejakou pravekou challenge v Nemecku. Tam to fungovalo tak, ze se pocitaly odlovy kesi kde uplynul dlouhy cas od predchoziho odlovu.

 

Myslíš asi tuto žejo GC3NNZ1

Tahle se mi líbí, splňuju, mám 200 bodů, požadováno 100


  • 0

#26 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 515 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2022 - 14:15

Myslíš asi tuto žejo GC3NNZ1

Tahle se mi líbí, splňuju, mám 200 bodů, požadováno 100

 

Jak jsi to prosím zjistil? Nikde tam nevidím checker.


  • 1

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#27 Koumacisko

Koumacisko

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2022 - 14:26

V lozích: https://project-gc.c...llenges/GC3NNZ1


  • 0

#28 vytrvalec

vytrvalec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2022 - 15:27

Myslíš asi tuto žejo GC3NNZ1

Tahle se mi líbí, splňuju, mám 200 bodů, požadováno 100

Také hezká záležitost. Osamělé keše jsou mi asi souzeny, neboť checker ukazuje 155 keší s úhrnným hodnocením 1200 bodů! Těch dvacetibodových (rok od posledního nálezu) mám sedm. Někam k Lipsku si ji však zalogovat nepojedu  :)


  • 0

#29 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2022 - 16:11

Zajímavé!
U zmiňované slovenské challenge mi checker vyhodil 0.

U té Německé mám 26 cachí, které jsem odlovil minimálně po 100 dnech od předešlého odlovu. Vede ta s 797 dny :-)
Asi jsou tam jiné podmínky.


  • 0

#30 TARATARATA

TARATARATA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 263 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2022 - 20:15

Teda to jsem překvapená: 257 keší a 1.940 bodů. Zajímavý je prohlížení toho seznamu - skoro všechny si vybavím, českých mám asi 150. Už se těším, až bude cesta kolem Lipska :-)


  • 0

#31 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2022 - 14:25

Myslíš asi tuto žejo GC3NNZ1

Tahle se mi líbí, splňuju, mám 200 bodů, požadováno 100

Jo, presne tu. Mam tam FI z roku 2013. Pamatuju si ze jsem tenkrat musel mimo jine na ty stozary VVN u Berouna a nejaky dalsi veci aby mi to vyslo. Checker to mam dojem tenkrat nemelo, delal jsem to nejak rucne, uz ani nevim jak. Dnes s checkerem na pohodu:

 

OK: found 254 caches (needed: 1) not found in 92 days totalling 1920 points (needed: 100)


  • -1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama