Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

c:geo


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1984 odpovědí na toto téma

#61 Pavelmidi

Pavelmidi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2011 - 9:44

brundi
ale rozumíme :-) ale proč importovat keše do tolika programů ? a při každé aktualizaci musiš importovat jak C:geo tak locus což je "otravující" když mám v C:geo již importované keše tak proč zase importovat ještě do Locus ? když C:geo umí v offline režimu zobrazovat keše okolo v aktivním režimu v "slepé mapě" dyť jen stačí tam dát volbu offline mapy kterou umí použít při navádění na jednotlivé keše. A když si vezmu jak dlouhu trvá než se naimportuje větší množství keší a pak při spuštění taky nějakou dobu trvá než si je načte, tak je to dle mne značně uživatelsky nepříjemné. Zvláště když vím jak rychle je schopný pracovat Pocketdrake s databázi z Geogetu, myslím si že C:geo by to mohl taky umět, ale to jsou zatím jen zbožné přání, jinak velký dík lidem co pracují na takových skvělých aplikacích.
  • 0
co se dnes posere , zítra bude dobrý HTC Wildfire, Locus,Geoget II

#62 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 12:05

Pak uz je jen otazka jak by tam fungovaly BRUTnuty Google maps. No a pak existuje jeste Smartmaps - tam jsou mapovy podklady "placeny" (teda nevim zda jsou uz nekde nejaky upraveny) Smartmaps umi i vyhledavat kese a dalsi veci (napr Field notes) - teda pokud uz to autor upravil (problemy po upravach na GC.com)
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#63 Pavelmidi

Pavelmidi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2011 - 13:52

Jo Locus ,C:geo jsou fajn ale když já jsem zhýčkaný PocketDrakem , je to paráda mít celou ČR a třeba i okolní státy v jednom DB souboru (z GG) takže aktualizace je otázkou sekund a hlavně nic neimportuješ a načítaní keší je prakticky okamžité, kdo to nezažil neuvěří. Používá jen jeden předem uživatelem zvolený mapový podklad a záleží co si na něm zobrazí, jestli všechny keše, nebo jen jednu atd ... taky záznam trasy atd. Prostě vše v jednom. a právě C:geo se tomu hodně přibližuje a teď když jsem otestoval i Locus tak se mi zdá že blíže k PD je Locus. Asi si moc vymýšlím a nejsem spokojen s tím co momnetálně na Androidech máme... ;););)
  • 0
co se dnes posere , zítra bude dobrý HTC Wildfire, Locus,Geoget II

#64 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 786 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2011 - 13:57

Pavelmidi napsal/a:
Jo Locus ,C:geo jsou fajn ale když já jsem zhýčkaný PocketDrakem , je to paráda mít celou ČR a třeba i okolní státy v jednom DB souboru (z GG) takže aktualizace je otázkou sekund a hlavně nic neimportuješ a načítaní keší je prakticky okamžité, kdo to nezažil neuvěří. Používá jen jeden předem uživatelem zvolený mapový podklad a záleží co si na něm zobrazí, jestli všechny keše, nebo jen jednu atd ... taky záznam trasy atd. Prostě vše v jednom.
a právě C:geo se tomu hodně přibližuje a teď když jsem otestoval i Locus tak se mi zdá že blíže k PD je Locus.
Asi si moc vymýšlím a nejsem spokojen s tím co momnetálně na Androidech máme... ;););)


Ja mam oboje.. ;o) Pac mam prac. tel. s WIN, mam PD.. a na soukromem mam androida a c:geo .. ;o)
Takze kombinace obou s Garminem.
  • 0

Díky.

Jarda (brazajar)

 

Zítra je taky den!!! :)

 Garmin Oregon 600 / Garmin Dakota 20 // OSM VasaM mapy // Xiaomi Redmi Note 12 Pro+  s Locus Pro // Garmin Enduro // Thinkpad e14 + GeoGet // nohy / MHD / VW Sharan / Toyota ProAce City Verso / Norco Fluid FS1 / koloběžka Bizon

https://www.brazovic.cz     


#65 Geo Reo

Geo Reo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2011 - 10:43

biknik napsal/a:
Ještě používám aplikaci Compass a pak Radar což je vlastně nadstavba pro c:geo vyzkoušej to pohraj si s tím a vono to půjde.


Ahoj.
Prosím o informaci jak se jmenují aplikace Compass a Radar oficiálně v A Marketu. Nemohu je najít. Moc děkuji.
  • 0

#66 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 771 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2011 - 11:27

http://www.appbrain....e.android.radar
telefony s rozlišením 240x320 bodů jej ale na marketu nevidí, jde ale stahnout i jinde..

kompasů je vice, třeba gpsStatus funguje jako kompas i jako radar..
http://www.appbrain....psim.gpsstatus2
  • 0

#67 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 786 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2011 - 11:28

SEM TAM TEAM napsal/a:

biknik napsal/a:
Ještě používám aplikaci Compass a pak Radar což je vlastně nadstavba pro c:geo vyzkoušej to pohraj si s tím a vono to půjde.


Ahoj.
Prosím o informaci jak se jmenují aplikace Compass a Radar oficiálně v A Marketu. Nemohu je najít. Moc děkuji.


Radar: http://cz.androlib.c...-radar-iDF.aspx
Je tam QR kod, kterej ti ji otevre primo v marketu. Ja jnak kese nez radarem nehledam.
  • 0

Díky.

Jarda (brazajar)

 

Zítra je taky den!!! :)

 Garmin Oregon 600 / Garmin Dakota 20 // OSM VasaM mapy // Xiaomi Redmi Note 12 Pro+  s Locus Pro // Garmin Enduro // Thinkpad e14 + GeoGet // nohy / MHD / VW Sharan / Toyota ProAce City Verso / Norco Fluid FS1 / koloběžka Bizon

https://www.brazovic.cz     


#68 Geo Reo

Geo Reo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2011 - 15:34

No QR cod tam je, přečtu ho ale odkaz na web neodpálím napřímo do márketu je nějaký mrtvý. Neustále to píše že požadovaná položka nelze otevřít. Vyzkoušeli jsem HTC Wilfire, I Phone, Samsung Galaxy i9000. Není nějaký jiný link???
  • 0

#69 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 786 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2011 - 15:42

SEM TAM TEAM napsal/a:
No QR cod tam je, přečtu ho ale odkaz na web neodpálím napřímo do márketu je nějaký mrtvý. Neustále to píše že požadovaná položka nelze otevřít.
Vyzkoušeli jsem HTC Wilfire, I Phone, Samsung Galaxy i9000.
Není nějaký jiný link???


Vlez jsem na sve G1 (root na 2.1) do marketu, dal do hledani Radar ... chvili skroloval ... a nasel.
Kdyz pouziju QR kod - hodi mne to do MArketu primo na aplikaci ...

Zkus google - a jestli najde primo .apk soubor.
  • 0

Díky.

Jarda (brazajar)

 

Zítra je taky den!!! :)

 Garmin Oregon 600 / Garmin Dakota 20 // OSM VasaM mapy // Xiaomi Redmi Note 12 Pro+  s Locus Pro // Garmin Enduro // Thinkpad e14 + GeoGet // nohy / MHD / VW Sharan / Toyota ProAce City Verso / Norco Fluid FS1 / koloběžka Bizon

https://www.brazovic.cz     


#70 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 771 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2011 - 16:23

SEM TAM TEAM napsal/a:
No QR cod tam je, přečtu ho ale odkaz na web neodpálím napřímo do márketu je nějaký mrtvý. Neustále to píše že požadovaná položka nelze otevřít.
Vyzkoušeli jsem HTC Wilfire, I Phone, Samsung Galaxy i9000.
Není nějaký jiný link???


htc wildfire - však jsem o 4 posty výše psal, že telefon s rozlišením 240x320 se nechytá, radar na něm funguje, ale nejde stahnout z marketu...
i phone - :D boha jeho, ty máš na ajfonu android?

http://www.edisk.cz/stahni/09098/radar.apk_23.33KB.html

  • 0

#71 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2011 - 9:39

Taky mate v posledni dobe C:Geo tak nehorazne pomaly, kdyz se hledaj nejblizsi kese ???? Nekdy nez se informace nacte najdu tradicku spis Brutalem (no treba v sobotu sem hledani stopnul po 20 minutach sam). Zkratka hledani nejblizsich kesi v terenu sem vzdal a pouzivam na to starej HGC na druhym mobilu - kupodivu, kdyz hledam dle GC kodu jde to rychle
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#72 VendulaCZ

VendulaCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2011 - 15:28

Dobesch: U mě hrozně zpomalí vždy, když přesáhnu FUP. Pak je to o nervy. Nemůže to být přesáhnutím FUP limitu na mobilním internetu?
  • 0

#73 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2011 - 17:17

Dobesch napsal/a:
Taky mate v posledni dobe C:Geo tak nehorazne pomaly, kdyz se hledaj nejblizsi kese ???? Nekdy nez se informace nacte najdu tradicku spis Brutalem (no treba v sobotu sem hledani stopnul po 20 minutach sam).


jj, zrovna vcera to bylo o nervy, otazkou ale je, cim to, protoze uplne stejne se mi chovala i orig aplikace geocachingu. Kolikrat mi spis prijde, ze slogan operatoru " zvetsujeme pokryti " je nejen jejich zbozny prani :D.
  • 0

brundi
 


#74 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2011 - 17:32

VendulaCZ napsal/a:
Dobesch: U mě hrozně zpomalí vždy, když přesáhnu FUP. Pak je to o nervy. Nemůže to být přesáhnutím FUP limitu na mobilním internetu?


No mohlo by to tim byt, ale nekdy je to o nervy i na Wi-Fi. Navic ty zakladni informace pri vyhladavani by mohli bejt rychly i na GPRS 32 kbit (vsak tam zas tolik informaci neni - pri nejakejch 20 kesich by to mohlo bejt radove 50kB max) --- soudim podle HGC v pohranici kde si od EDGE muzou nechat zda sci-fi sny
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#75 VendulaCZ

VendulaCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2011 - 21:39

Taky už jsem nad tím přemýšlela, že by se těch dat nemělo přenášet tolik. Je zajímavé, že když načítám klasické webovky (jakékoliv), tak to trvá kratší dobu než načítání seznamu keší. Já vidím dvě další možnosti postupu. 1. počkat do začátku dalšího zúčtovacího období a 2. kontaktovat autora c:geo, kolik dat se tam přenáší. Případně zkombinovat oba postupy ;-)
  • 0

#76 vetrnik_cr

vetrnik_cr

    vetrnik_cr

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2011 - 21:46

Tak nám soudruzi v jů-es-ej trošku opravili web a c:geo nenačítá detaily z hlavičky: Jméno keše, velikost, terén a obtížnost. takže zas bude nutný zásah autora. ostatní zdá se funguje.
  • 0

#77 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2011 - 21:48

No me prijde uplne zbytecny tahat treba Favorite hlasovani, D/T a mozna i ten invetar (nebo co je ten obrazek nad favorite -do toho ZAKLADNIHO seznamu nejblizsich. Ale jak sem psal - pokud hledam kes dle GC kodutak je vyhladani celkem rychly (tak jak bych cekal), ale pri vyhladavani nejblizsich to ma problem -- nevim zda to neni implementaci filtru ci jen filtru odloveno/neodloveno na serveru - proto me napada to srovnani s HGC Klidne bych byl proto, aby byla moznost si podrobnost nastavit uzivatelsky -ale opet me by stacilo tahat Smer, vzdalenost , nazev a typ -stejne jako v HGC - pro daůsi si to stejne stahne podrobnejsi info a D/T, faborite a dalsi vidi. Ted me jeste napada - zkouseli jste nekdo laborovat v nastaveni s volbou "Tvarit se jako bezny web prohlizec" ???? JA mam ze ANO
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#78 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2011 - 22:01

Tak me se nazvy nezobrazuji jen u nekterych -- z okolnich Sokolske lipy na Sporiloe a Modranska rokl -- ostatni mam OK Teda OK -- zobrazuji se i Disable ac to mam zakazany --teda doufam ze volba Zobrazit i zrusene je na to
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#79 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2011 - 11:47

Safra tak C:geo uz ma aktualizaci - to je fofr :)
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#80 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2011 - 12:53

Tak pac sem bez on-line pristupu jak bezrukej :) rekl jsem si, ze pustim chlup a za 170 Kc koupim oficialni aplikaci. Soucasne sem aktualizoval c:geo. No kdyz dam v oficialni aplikaci vyhledat nejblizsi kese tak mam vysledek na displayi za cca 10s C:geo vyhledavalo 5 minut a pak sem to utnul (do ty doby jen hledal a nic). SEDIM v kanclu na zidli a rozpltyl telefonu pri pokusu byl max. 1m. jeste me napada, zda neni problem v zatizeni API serveru ??
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama