Přejít na obsah


Fotka

Riga/Lotyšsko 2.-11.8.21


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 Dany8

Dany8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2021 - 19:55

Zdravím, právě jsem si koupila letenky Vídeň - Riga - Vídeň (dneska v akci od 10 EUR jedním směrem) v uvedených termínech a jedu dodržet tradici jednou za rok týden pobytu a geocachingu v nějakém evropském hlavním městě (OK, je to trochu dýl, nechtělo se mi přilítat do Vídně v noci, co tam...). Tímto nabízím zájemcům přidání. Lítá to i z Prahy (Ryanair). Program (zatím) - průzkum města, nějaký muzeum + jednodenní výlety z Rigy (velmi blízko jsou 2 národní parky, koupačka v Baltu - legendární Jurmala za rohem), geocaching, focení. Doprava v místě vlak + bus. K ubytování mám rezervovaný jednolůžák v novém hostelu v centru města (2,5 tis. za celou dobu, lze zrušit do 31.7.). Lze i kombinovat s odletem/příletem z Vilniusu (neměla jsem odvahu komplikovat si situaci další zemí v dnešní nejisté době). Pokud chcete vyzkoušet Covid Pass v akci, je to ideální příležitost  :) 


  • 0

#2 Viktor36005

Viktor36005

    Viktor36005

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2021 - 20:30

Ahoj Dany8. Dlouho jsem se sem nepodíval a zrovna dnes kouknu a tady je Tvůj příspěvek. Rigu doporučuji. Letěli jsme s FuguLamar loni v lednu z Prahy. Maximální spokojenost. Doporučuju návštěvu knihovny (zejména poslední patro s vyhlídkou) a návštěvu místní tržnice. Samotný centrum je na celý den. Budeš spokojená - dobrá volba. PS. Škoda že nám před lety nevyšla hřebenovka Nízkých Tater od Čtyřhranky. Bylo tam nádherně.

Tento příspěvek byl upraven od Viktor36005: 30 červen 2021 - 20:37

  • 0

#3 Dany8

Dany8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2021 - 8:33

Člověk míní a covid mění. Právě byly zrušeny všechny lety Vídeň - Riga na srpen, tudíž i moje cesta padá. V každém případě záměr není špatný, takže budu číhat na jiné letenky, snad se zadaří. A i na tu hřebenovku Nízkých Tater snad dojde (achillovka je někdy hodně zrádný kus těla).


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama