Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

při spojování s aDrakeSync chyba ve funkci GetDevicesFromDII()


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2021 - 20:23

aDrakeSync teď začal doma při připojování k mobilu zvláštně zlobit - po kliknutí na tlačítko "Připojit" se zobrazí "Geoget pracuje..." - na 15 minut.

 

Pak to konečně vytimeoutuje s hláškou:

GetDevicesFromDII(): ERR: Get properties for device, hr=0x802a0006

SZ51gXi.png

 

 

 

Nicméně po odkliknutí jsem v aDrakeSync a jdou přenášet data jako obvykle. Ale 15 minut!

 

 

Nestalo se vám to taktéž? Funkci GetDevicesFromDII() jsem v adresáři GeoGet\data\script\aDrakeSync\ nenašel....

 

 


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#2 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2021 - 9:36

Obrazek ukazuje spusteni GgDrake, pises o aDrakeSync. Trochu zmatene. Budu verit tomu obrazku.

 

GgDrake pouziva pro pripojeni take MTP protokol, prace s nim je v script/lib/MtpToolLib a tam najdes i tuto funkci.

 

MTP protokol se obcas chova nevyzpytatelne a ma i sve timeouty. (Proste smazani souboru uz mi take trvalo pres 2 minuty.) Pokud se nepodari pripojit MTP protokolem, zustane pripojeni pres WiFi nedotknute. Ale nektere funkce jsou pres Wifi mnohem pomalejsi nez pres MTP.


Tento příspěvek byl upraven od gord: 01 září 2021 - 9:36

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#3 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2021 - 21:05

Ano, GgDrake, omyl. :)

 

Doplním, že používám pouze spojení přes wi-fi (MTP se mi nikdy rozchodit nepodařilo).

 

Znamená to, že GgDrake se mi z nějakého důvodu začal pokoušet o připojení přes MTP? Klikám na tlačítko "Připojit" jako obvykle, což doposud vždy iniciovalo připojení přes wi-fi.

 

Dívám se do nastavení GgDrake ve Správci pluginů, tam nic zvláštního není, a v samotném dialogu GdDrake také ne.

 

Ještě dodám, že po kliknutí na "Připojit" v aDrake hned zezelená kontrolka spojení s GgDrake, jen GgDrake sám je další čtvrthodiny ve stavu:

 

HSl24wr.png

 

A jak jsem psal v úvodním příspěvku, pak to skončí chybou, nicméně wi-fi spojení navázáno je a dál lze přenášet data tam i zpět jako obvykle. Divné...

 

 

EDIT: no a asi to můžeme uzavřít, restart počítače to napravil a ke spojení teď dochází ihned jako dřív. No jo, klasika - nejdřív restartovat stroj a pak ověřit, jestli chyba přetrvává. :) Omlouvám se za zbytečné plašení...


Tento příspěvek byl upraven od Pontiac_CZ: 02 září 2021 - 17:50

  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#4 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2021 - 14:02

Tlacitko Pripojit zkousi vzdy obe moznosti - jak Wifi, tak MTP. Win byly evidentne ve stavu, kdy si myslely, ze je neco pripojeno MTP protokolem, ale kdyz se plugin pokousel tim protokolem ziskat potrebne informace k pripojeni, tak ho system "vytimeoutoval" (:-) krasne slovo, to si musim pochvalit). Proc ma nastaven timeout takhle dlouhy, to fakt rict neumim. Kdyby se to stalo mne, urcite bych takhle dlouho necekal a utnul ho driv rucne.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama