Přejít na obsah


Fotka

Jak dlouho trva schvaleni nove cache?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 b7

b7

    b7

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2021 - 8:44

Zdravim,

mam takovy blby dotaz. je to uz dlouho, co jsem zalozil nejakou kes, revieweri se zmenili atd. Nicmene ani po 6ti dnech po odeslani kese ke schvaleni zadny kontakt revirnika. Je to ok nebo mam hledat nejakou chybu, pripominat se? Posilal jsem dotaz ohledne jine kese a taky bez odezvy...

 

Sleduju keskomerku a samozrejme chapu, ze to revieweri delaji zdarma, ve svem volnem case atd, ale byvalo zvykem, ze 1. kontakt, odpoved na dotaz nebo i schvaleni probehlo rychleji, tak hledam, co delam blbe.

 

Jinak aktualni keska je mysterka. Pripravil jsem listing, umistil kesku (zkontroloval mozne kolize), udelal kontrolu, pridal overovac. Vse jsem napsal do listingu a jako reviewer note souradnice finalek, reseni mysterky, fotky umisteni i fotky obsahu krabicky. Jeste neco? Je to celkove moje 17. zalozena kes...

 

Nechci tu delat zadny hate, jen se ptam, jak to aktualne chodi.

 

Diky za info

 

PS: Jsem z MS kraje.


  • 0

"CLUB ELITE" opet zasahuje - my kesky delame hlavne pro lidi...


#2 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2021 - 9:59

Zdravim,

mam takovy blby dotaz. je to uz dlouho, co jsem zalozil nejakou kes, revieweri se zmenili atd. Nicmene ani po 6ti dnech po odeslani kese ke schvaleni zadny kontakt revirnika. Je to ok nebo mam hledat nejakou chybu, pripominat se? Posilal jsem dotaz ohledne jine kese a taky bez odezvy...

 

 

Jak kdy. Nejdelší doba co jsem zažil byly asi dva týdny, nejkratší méně než tři hodiny (tj. od odeslání ke schválení k publikaci). Takže po 6 dnech by se ještě moc nevzrušoval.


  • 0

#3 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2021 - 13:28

Nicmene ani po 6ti dnech po odeslani kese ke schvaleni zadny kontakt revirnika.


Šest dní bych vůbec neřešil. :) Místně přislušný RV může být na dovolené, nebo řešit nějaké neodkladné pracovní či osobní záležitosti a necelý týden není žádná doba. Nota bene ta keška v terénu těch pár dní navíc jistě bez problémů vydrží.


  • 0

#4 b7

b7

    b7

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2021 - 14:35

Diky za reakce. No problem, pockam si. Pamatuju si tak 3 dny max, ale to je spoustu let zpet. Asi je vetsi napor :) Nicmene uz se to profouklo, nevim, jestli diky tomuto prispevku. Mam odpoved, ze kes koliduje s finalkou jine. Tak jsem to vylustil a kes presunul tak, aby nekolidovala. Tzn. na miste vydrzela.

 

Tak pockam na dalsi kolecko schvalovani.

 

Diky moc za info.


  • 0

"CLUB ELITE" opet zasahuje - my kesky delame hlavne pro lidi...


#5 DarkLord Reviewer

DarkLord Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 400 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2021 - 17:55

Vyjma výše uvedeného ještě i za kolegy doplňuji, že je nás od odchodu Sopdet Reviewera o jednoho méně, což i znamená o něco více práce a tedy pomalejší proces schvalování.  :)

 
DarkLord Reviewer

  • 1

#6 ondro91

ondro91

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 237 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2021 - 8:11

Ja mám priemerne publikované kešky do 24 hodín, ale možno na SK je viac RW na 1000 kešiek či čo :-
A rekord publikacie mám asi do hodiny po odoslaní kešky :-) Najdlhšie keď som neriešil problémy s listingom a podobne to boli asi 2 - 3 dni. Musím Slovenských RW pochváliť za rýchlosť


  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama