Přejít na obsah


Fotka

Aplikace OSMAND - zkušenosti s zobrazením PSČ

android

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
Žádné odpovědi

#1 kvasnicovy

kvasnicovy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2021 - 19:23

Ahoj, pro android jsem si zvolil aplikaci osmand. na první dobrou jsem si ji zamiloval (dostupné z F-DROID mj.)

 

Ale chtěl bych radu ohledně PSČ.  Jak si sakra zobrazím PSČ nějaké adresy (baráku nebo i města). Za boha jsem na to nemohl přijít, zkoušel jsem asi pět způsobů (hledání, přidání bodu, kliknutí na mapě- detaily, při kterých by se PSČ mělo ukázat, ale vypadá to jako  že chci znát utajovanou informaci. Sice u detailu místa mi to ukáže kolik má vesnice obyvatel, ale PSČ tam není.

 

 

Co pouze jde, je že mohu hledat místo podle PSČ  (Hledat - Adresa - Dle psč)-- já chci ale opačnou věc.

 

 

Druhá věc, nezdá se vám, že vyhledávání adres (ulice a město / kombinace) je jaksi polofunkční OSMAND? V jiných navigacích to funguje "bez problému" (prostě napíšu ulici a najde mi to takové ulice v čr, nebo napíšu ulici+město nebo město+ulici a najde to ulici v daném městě, přičemž třeba nemusím psát všechna slova města nebo všechna slova ulice), kdežto tady jako kdyby to neprošlo UX testováním a pokud nezadám Správný název města (radši vybírám z Hledat-Adresa-Vyberte oblast) a po něm Ulici, to nic nenajde.

 

Zktrátka prostě, vyhledávání ulic i měst drhne , není to blbuvzodné, vyžaduje to přesnou formu...


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:android

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama