Listingy zakroužkované nemáš, zakroužkoval jsi počty waypointů.
GEOGET - výběr z databáze
#21
Publikováno 05 květen 2022 - 9:22
#22
Publikováno 05 květen 2022 - 9:31
To by ale znamenalo, že se ti někde ztratily u 3000 keší listingy - to je dost podstatná věc u keší, to tě vůbec neznervozňuje?
To se mi nezdá jako podružné.
P.S. podle hintu by to opravdu měl být zakroužkovaný počet listingů, ne waypointů
Rumunská anabáze 2009, Eurocaching Tour 2010, Eurocaching Tour 2011, Balt Cache Tour 2011, Oslo Cache Tour 2011, Balkan Caching Tour 2012, Euro Caching Tour 2013, Balkan Caching Tour 2014, Euro Caching Tour 2015, Hajastán 2016, Sakartvelo 2017, Azərbaycan 2018, Transilvania GeoQuest 10 (Alba Iulia 2018), Balt Cache Tour 2019, Expedice Nový Bor 2020, Go East! 2020, Dobytí jižního pólu 2020, Expedice Ísland 2021, Go East 2022, Go West 2022
#23
Publikováno 05 květen 2022 - 9:56
Pravdu máš, blbnu.
#24
Publikováno 05 květen 2022 - 11:07
Jasně že je škoda že nevím kde je chyba, ale nejedu cíleně na kešky. Budeme 14 dní v horách na trase cca 2000km a když "náhodou" bude poblíž keška tak ji zkusím odlovit. Ostatní 3 kolegy to nezajímá. Spíš je to o štěstí že bude někde kolem v krátkém dosahu abych ostatní nezdržoval. Teď už řeším balení a mám toho ještě spoustu k vybavování takže je to opravdu podružné. Když nenajdu tak mi to bude líto ale co nadělám. Hlavní jsou ty hory a cestování. Kešky jsou pro mne příjemný bonus a následná vzpomínka.
Takhle jezdíme https://www.youtube....hvrBSGdFU&t=15s
Dík ZZ
Tento příspěvek byl upraven od zz-som: 05 květen 2022 - 11:09
#25
Publikováno 05 květen 2022 - 18:41
Tak si vypis seznam kesi bez listingu a vyber nekterou z nich. Koukni to toho GPX, zjisti, jaky je rozdil od ostatnich.
Za tu dobu, co GG pouzivam, jsem si niceho podobneho nevsiml. Ale urcite je dobre prijit na to, kde je vlastne problem. Pokud je u tebe, tak je to dobre proto, abys vedel, ze delas nekde chybu. Pokud je problem v programu, tak je potreba ji opravit.
MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)
- Náhrada GJ legálními postupy
#26
Publikováno 06 květen 2022 - 4:48
Napadla mne jedna situace, kdy se do GPX a tím pádem do druhé databáze nepřetáhne všechno.
Když si do filtru pro zobrazení bodů z databáze dám vynechání některého typu waypointu, a pak dám export - tak v exportu je skutečně jen to, co bylo zobrazeno (nebo alespoň sbaleno pomocí +/- na levém okraji).
Obdobná situace nastane, když do databáze přidám již existující (a momentálně zobrazené) keše které budou mít některý waypoint navíc (například final), tak pokud v dialogu na konci importu nezvolím možnost "Zobrazit", tak následný okamžitý export opět proběhne bez nově přidaných waypointů.
Tento příspěvek byl upraven od Arne1: 06 květen 2022 - 4:49
Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!
#27
Publikováno 06 květen 2022 - 7:09
Zadne listingy se neztratily...
V původní databázi je 34122 keší, 33936 waypointů, ale jen 31206 listingů u keší.
V databázi, kam jsi to importoval (obrázek poznáš snadno podle jednotného data aktualizace), teď máš jen 34120 keší, 33934 waypointů. A listingů máš stejně jako keší, protože PQ GPX nepočítá s tím, že by byla data bez listingů - proto i tam kde původně listing chyběl, je vyrobený prázdný listing.
Takže ve skutečnosti nám chybí jen dvě keše a dva waypointy, a rád bych věděl proč!
Zkus z té nové databáze tenhle seznam uložit do souboru GGT, a ve staré databázi ten uložený seznam odečti od toho zobrazeného. Jinými slovy, ze seznamu vyškrtáš všechny keše, které máš v nové databázi. Logicky by ti tam pak měly zbýt právě ty dvě keše, co chybí. A pak bych se podíval do toho GPX souboru, jestli tam ty dvě keše jsou, a jestli tam není nějaká chyba v datech.
0 uživatel(ů) prochází toto téma
0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů