Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Najviac typov kesiek za den


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
50 odpovědí na toto téma

#21 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2022 - 11:24

Já fakt nevím, ale když se podívám na absolvovaný vícedenní MEGA event GC7TVTV tak tam jsou logy z různých dnů!


Tento příspěvek byl upraven od davidb11: 10 květen 2022 - 11:25

  • 0

#22 Petrs11

Petrs11

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2022 - 13:00

Pokud jsi logoval jakýkoliv event v posledním roce, tak sis jistě všiml, že nelze změnit datum logu, automaticky se nastaví datum, kdy je event pořádaný. V případě zmíněných 3 eventů bude tedy 14.5.2022. "Honit" ikonky ale můžeš kdykoli, ale pokud budeš chtít i ikonku Giga, CCE a GPS MAZE, máš možnost jedině 14.5.2022, i když logbooky budou dostupné i v neděli. 
Dřív se kačeři divili, že nedostali suvenýr za Mega event, protože suvenýr byl vázaný na Attended log na Mega eventu, ale v den jeho konání. tzn. pokud byl výše uvedený event 29.6.2019 a někdo ho zalogoval 30.6.2019, nebo dokonce v červenci, tak suvenýr za něj nedostal. Na Zeměmluvu se množily stížnosti na neobdržení suvenýru za Mega eventy, tak šli cestou "nejmenšího" odporu a zafixovali datum Attended logu u všech eventů na datum jejich konání. 


  • 1

#23 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2022 - 14:54

Já fakt nevím, ale když se podívám na absolvovaný vícedenní MEGA event GC7TVTV tak tam jsou logy z různých dnů!

no jo, ale to bylo 3 roky zpátky, teď už to nejde


  • 1

#24 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 658 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2022 - 15:22

Takže ty Tiskařovy propočty zisku ikonek na pátek a neděli (viz link na první stránce diskuze) jsou špatně?

 

(P.S. 11.5. - Tiskař už to opravil a má taky návod jen na sobotu.)


Tento příspěvek byl upraven od ru šedesátsedm: 11 květen 2022 - 7:45

  • 0

#25 Petrs11

Petrs11

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2022 - 15:44

Ano, jsou špatně. Jak jsem již psal, fyzicky se zapsat do logbooku Giga, CCE a GPS MAZE jde více dní, ale na profilu bude datum POUZE 14.5.2022. Takže 14+1 ikonku lze získat jen a pouze v sobotu.


  • 0

#26 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2022 - 17:06

Giga event, CCE i GPS MAZE mají datum konání 14.5. a při logování eventů nelze datum změnit, tak ti budou v neděli tyto 3 ikony chybět. V sobotu je event i CITO např. u Řípu nebo v Úvalech. Klidně ale můžeš "honit" ikonky v neděli, ale bude jich jen 11 (bez labek).

 

Kvůli 11 to nedělám  :P .

 

Tak to moc děkuju za cenné informace, ještě že jsem sem včas zabrousila. Holt jdu překopávat celý program. Event a CITO v sobotu ráno jsou vzhledem k HC docela kruté, no ale nikdo mě k tomu nenutí, že  :D .


  • 0

#27 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2022 - 17:36

Já tedy čekám, že si ČAGeo vyjednalo nějakou výjimku, programátorský zásah podobně jako mají třeba keše vynechané ze statistik.
Ono by totiž využití je této ochrany před popleteným datem logu znamenalo nejen že se nedělní datum změní na sobotní, ale že páteční účastníci budou zapisovat pouze WN, neboť bude systémově vlastně ještě den před eventem a součástí té ochrany i to, že nedovolí zalogovat Attend před datem konání.
Obě dvě věci (páteční nemožnost logování i nedělní změna datumu) mi přijdou až příliš na hlavu na to, aby je HQ nechalo bez povšimnutí, zvlášť u tak velké akce o jejíž vícedennosti ví roky dopředu. To by mi fakt přišlo jako předvedení neschopnosti na n-tou.
Tak uvidíme.
  • 1

#28 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 498 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2022 - 20:45

A nemáme nějaký precedens z nedávné doby?
Jen otazka. Nechce se mi hledat a nejsem na compu.
  • 0

#29 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2022 - 21:27

Tak precedens ne, ale odpověď od HQ.

 

"Dříve to (měnit datum logu) možné bylo, ale způsobilo to více problémů s logy, suvenýry, statistikami atd., než užitku. Proto je aktuální omezení na oficiální datum eventu, který je (v záhlaví listingu) uveden. V současné době není editace (této funkce) na pořadu dne."

 

Takže na rekord skutečně zbývá pouze ta sobota.


  • 0

#30 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 498 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2022 - 6:00

No to je zas bordel.
Takze kdyz se v patek stavim na GE cestou napr. do Spanelska a uz v patek budu lovit tam a pak i v sobotu, tak mi ten "sobotni" log z GE udela celkem bordel ve statistikách. Ach jo, zase nedotazenost.
  • 0

#31 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2022 - 6:10

Přesně!
A já naopak!
I když nebudu v sobotu nic lovit, tak budu mít 2 nálezy, bo se tam stavím v neděli!!
  • 0

#32 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 658 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2022 - 6:41

No ale jestli je to tak, tak mě napadá pohled z druhé strany: Pro zisk -nácti ikonek má člověk celou sobotu, v klidu s přejezdama, nalovit co nejvíc ne-giga a ne-maze keší. A v neděli pak stejně tak v klidu dojít na giga a užít si ho i s maze a cce, protože zalogováním mu ikonky stejně naskáčou do soboty a bude jich mít až kam.


Tento příspěvek byl upraven od ru šedesátsedm: 11 květen 2022 - 6:41

  • 1

#33 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2022 - 8:16

No ale jestli je to tak, tak mě napadá pohled z druhé strany: Pro zisk -nácti ikonek má člověk celou sobotu, v klidu s přejezdama, nalovit co nejvíc ne-giga a ne-maze keší. A v neděli pak stejně tak v klidu dojít na giga a užít si ho i s maze a cce, protože zalogováním mu ikonky stejně naskáčou do soboty a bude jich mít až kam.

Což je, teda myslím ta druhá část, úplná pakárna.

Já si vedu svoji statistiku v Geogetu a tam si v klidu vše nastavím na neděli.


  • 0

#34 ondro91

ondro91

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 237 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2022 - 11:58

Niektore pravidla si nastavuje clovek sam, ak to nie e proti oficialnym, tak bez diskusie. Ja osobne by som 14 typov za den sam pre seba nepovazoval za zvladnute, pokial by som 11 typov dal v sobotu, 3 typy v nedelu, ale pri logovani by mi vsetko hodilo na sobotu. Ale kazdy si hrajeme svoju hru. Osobne by som z toho cisla 14 ale nemal taky dobry pocit ako realne vsetko navstivit v sobotu. Tiez som povodne planoval 14 typov v sobotu a musel som prekopat program s tym ze na bezny event a cito pojdeme do Plzne

Což je, teda myslím ta druhá část, úplná pakárna.

Já si vedu svoji statistiku v Geogetu a tam si v klidu vše nastavím na neděli.


  • 0

#35 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2022 - 12:08

Niektore pravidla si nastavuje clovek sam, ak to nie e proti oficialnym, tak bez diskusie. Ja osobne by som 14 typov za den sam pre seba nepovazoval za zvladnute, pokial by som 11 typov dal v sobotu, 3 typy v nedelu, ale pri logovani by mi vsetko hodilo na sobotu. Ale kazdy si hrajeme svoju hru. Osobne by som z toho cisla 14 ale nemal taky dobry pocit ako realne vsetko navstivit v sobotu. Tiez som povodne planoval 14 typov v sobotu a musel som prekopat program s tym ze na bezny event a cito pojdeme do Plzne

Já teda na 14 typů vůbec nejedu. To jsem neměl v plánu, protože mám odloveny všechny Webcam v republice.
Chtěl bych 11 typů, abych splnil odznak The Diverse Cacher.

Navíc v sobotu na 100% nemůžu, takže nemám jinou volbu než neděli.

Když to vezmu podle typů:

Naleznu v pohodě 9 typů- Trad, Myst, Multi, EC, LB, Wigo Virt, Event (večer v Ově), LAB

10 typ CITO (snad ho stihnu)

11 typ GPS Maze

12 Loccationless https://coord.info/GC8NEAT

 

No a tady ty mi asi skočí na sobotu: GIGA, CCE

 

Takže i tak by mi to mělo vyjít. 

 

 

 

 
  • 0

#36 geoquino

geoquino

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 345 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2022 - 19:18

Já se spíš obávám, že Project v budoucnu změní podmínky na získání odznaku. Zdá se mi, že jsem v minulosti byl se svými 10 ikonami diamantový (což už nejsem).
  • 1

#37 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2022 - 19:58

Já se spíš obávám, že Project v budoucnu změní podmínky na získání odznaku. Zdá se mi, že jsem v minulosti byl se svými 10 ikonami diamantový (což už nejsem).

Ano, máš pravdu.
V únoru 2020 se některé odznaky upravovaly.
  • 0

#38 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2022 - 6:48

Doufám, že se všichni budou honit v Praze za ikonkama a mimo Prahu bude krásně volno a den si tedy užiju v klidu s nějakými 3-5 krabičkami. .-)


  • 1

#39 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2022 - 8:36

Doufám, že se všichni budou honit v Praze za ikonkama a mimo Prahu bude krásně volno a den si tedy užiju v klidu s nějakými 3-5 krabičkami. .-)

O tom hodně pochybuji. Spousta lidí bude muset pro ikonky mimo Prahu. Především kvůli webce. A když už pojede někam do háje, tak bude spíš lovit v okolí té webky než v Praze. Já myslím, že strašněj nával zažijí mimo Prahy právě Kolínsko a Jíčínsko (potažmo Drážďany, Amberg,..). 

V Praze to bude maso pro ownery. Já teď jdu na údržbu keší nejvíc v centru vyměnit logbooky, i když si stejně nejsem jistý, že to bude stačit (u Týnského chrámu ani náhodou, tam čekám 1000+ logů během víkendu). Vlastním taky nejbližší EC od GIGA, to taky bude hustý. Po Praze dál se snad kačeři rozmělní více a nebudou takové návaly, ale do centra půjdou skoro všichni, že jo...


  • 1

#40 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2022 - 17:56

O tom hodně pochybuji. Spousta lidí bude muset pro ikonky mimo Prahu. Především kvůli webce. A když už pojede někam do háje, tak bude spíš lovit v okolí té webky než v Praze. Já myslím, že strašněj nával zažijí mimo Prahy právě Kolínsko a Jíčínsko (potažmo Drážďany, Amberg,..). 

V Praze to bude maso pro ownery. Já teď jdu na údržbu keší nejvíc v centru vyměnit logbooky, i když si stejně nejsem jistý, že to bude stačit (u Týnského chrámu ani náhodou, tam čekám 1000+ logů během víkendu). Vlastním taky nejbližší EC od GIGA, to taky bude hustý. Po Praze dál se snad kačeři rozmělní více a nebudou takové návaly, ale do centra půjdou skoro všichni, že jo...

 

Já ještě pamatuju v roce 2013 Geocoin Fest a jak vypadala Stromovka, to bylo taky maso. Kešky se ani neschovávaly a jen předávaly z ruky do ruky. Taky jich pokud vím na to dost zařvalo.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama