Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Najviac typov kesiek za den


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
50 odpovědí na toto téma

#41 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2022 - 22:24

No, a víte co je na tom všem nejzábavnější? Spousta lidí teď loguje všechny ty 3 eventy 15.5., zjevně bez většího problému  :lol: . I když nevím jestli to je víc k smíchu, nebo k pláči.

Jako já si nestěžuju, nakonec ta sobota byl asi zajímavější zážitek, konečně zase po delší době trocha adrenalinu  :P . A fakt je, že když jsem dneska logovala eventy tím novým způsobem, neptalo se mě to na datum a rovnou to šouplo 14.5. Ale možná po staru to nechá datum vybrat  :rolleyes: .


  • 0

#42 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2022 - 4:13

Já na Mega byl v neděli, z c:geo jsem zalogoval s datem 15. protože datum mám v šabloně logu a event se mi na GS zalogovaly s datem 14. Je to guláš, za který nemůžeme. Ikonky jsem nehonil, mohlo by mi to být jedno, ale nějak mi to vadí vnitřně. Podvod aniž bych chtěl
  • 1

#43 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2022 - 6:59

Ale možná po staru to nechá datum vybrat  :rolleyes: .

Nenechá, i postaru mi je přendalo na sobotu.


  • 0

#44 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2022 - 7:49

Tak proč tam někteří mají jiné datum?


  • 0

#45 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2022 - 8:22

Mám jedním z lovců potvrzeno, že datum logu lze při editaci změnit.

Napadají mě následující možnosti k vyzkoušení:

- mít nastavený starý logovací formulář a upravit log

- mít nastavený nový logovací formulář a upravit log

- zkusit to v různých prohlížečích (například při změně z WN na Attended se mi ve Firefoxu ve viditelném políčku datum změní na den konání, ale nějaký prohlížeč či doplněk může tuhle automatickou javascriptovou změnu blokovat)


  • 1

#46 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2022 - 9:55

Mám jedním z lovců potvrzeno, že datum logu lze při editaci změnit.

Napadají mě následující možnosti k vyzkoušení:

- mít nastavený starý logovací formulář a upravit log

- mít nastavený nový logovací formulář a upravit log

- zkusit to v různých prohlížečích (například při změně z WN na Attended se mi ve Firefoxu ve viditelném políčku datum změní na den konání, ale nějaký prohlížeč či doplněk může tuhle automatickou javascriptovou změnu blokovat)

Přesně. Stačí editovat log a tam jde datum změnit.


  • 0

#47 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2022 - 11:26

Přesně. Stačí editovat log a tam jde datum změnit.

Pod takovou větou bych si tedy představil něco snadnějšího, ale s radou pro Chrome se povedlo. Sepsal jsem návod pro Firefox zde: https://utiskare.cz/...m-logu-u-eventu


Tento příspěvek byl upraven od KRON family: 16 květen 2022 - 11:29

  • 3

#48 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2022 - 13:52

Mám jedním z lovců potvrzeno, že datum logu lze při editaci změnit.
Napadají mě následující možnosti k vyzkoušení:
- mít nastavený starý logovací formulář a upravit log
- mít nastavený nový logovací formulář a upravit log
- zkusit to v různých prohlížečích (například při změně z WN na Attended se mi ve Firefoxu ve viditelném políčku datum změní na den konání, ale nějaký prohlížeč či doplněk může tuhle automatickou javascriptovou změnu blokovat)


Pak je ovšem ještě otázka, jestli to neudela i tak bordel ve statistikach a bude to spravne ukazovat tech 14 ikonek na 15.5. Ale taky by to vysvetlovali, proc jsem viděla tolik wn logu, jsem si rikala jestli jsou vsichni tak.... že nevedi, že event se loguje attended.

Mne tedy stacilo, že mi gc zprehazel logy, nandal eventy na zacatek, ackoli jsem je logovala jako poslední, a giga soupnul hned na prvni misto. Takže to vypada, ze jsem jezdila po republice sem tam.
  • 1

#49 hkstaripraha

hkstaripraha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2022 - 14:11

Já jsem všechny ikonky(14+1) odlovil v sobotu, takže nic neřeším a v GG přidávám čas takže mám posloupnost a pořádek, ale zajímavá je narůstající statistika(Projekt-GC) získaných ikonek za den: v roce 2017 po Giga Moravia 6lidí(!?) v ČR, včera(15.5) už bylo asi 150 s 14ti ikonkami a dnes 227 keškařů.


  • 0

....................................
XIAOMI Mi 9T + c:geo
GARMIN eTrex 32x + BaseCamp(MapSource), GeoGet 2.12.0.829 + VasaM,Topo Czech 2015 Light (Topo Czech 2011 Pro)


#50 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2022 - 18:04

Já jsem všechny ikonky(14+1) odlovil v sobotu, takže nic neřeším a v GG přidávám čas takže mám posloupnost a pořádek, ale zajímavá je narůstající statistika(Projekt-GC) získaných ikonek za den: v roce 2017 po Giga Moravia 6lidí(!?) v ČR, včera(15.5) už bylo asi 150 s 14ti ikonkami a dnes 227 keškařů.

Já když jsem viděla ty tuny lidí přihlášených na ranní cita a eventy, tak jsem to tipovala spíš na stovky naž na desítky :D.

Ono to v zásadě bylo tentokrát dost snadné, pokud člověk neměl vystřílené všechny webky v republice.


  • 0

#51 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2022 - 21:21

Změnit datum logu jde i snadněji, vyzkoušeno mám ve starém profilu; v tom novém to vyzkoušejte někdo jiný.

Takže postup: zvolím "Log a new visit", na stránce logu vyberu typ logu "Write Note", zpřístupní se mi datum, změním ho, následně vrátím typ logu "Attended."

 

Svinstvo je, že pokud loguji se zpožděním event a chci protáhnout cestovatele, tak datum Attended logu se sice změní, ale cestovatelé zůstanou nastaveni na datum, o kterém jsem logoval. Náprava je možná, ale raději je lepší si to datum pohlídat podle nastíněného postupu.


  • 2

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka