Přejít na obsah


Fotka

jak zobrazit změněné listingy po aktualizaci přes API


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2022 - 17:12

Tak mě napadlo, když jsem dělal aktualizaci keší v okolí a dostal tento výsledek:

 

z6Rzi8n.png

 

 

Rád si zobrazuju nově přidané body pomocí tlačítka "Zobrazit přidané", to dělám běžně, vlastně vždycky, když si všimnu, že je něco přidáno. Ale tentokrát jsem si všiml, že mi to hlásí 7 aktualizovaných listingů a zajímalo by mě, kde došlo ke změnám (třeba tam owner přidal nějakou důležitou informaci). Je nějaká možnost, jak ty změněné zobrazit?

 

A sekundární otázka - lze toto okno (výsledek importu) zobrazit znovu, když si ho nechtěně odkliknu pomocí "OK" a pak si uvědomím, že by mě zajímalo, které body byly přidány? Dalo by se to případně přidat, třeba jako "Databáze" -> "Import" -> "Znovu zobrazit výsledek importu"?


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#2 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2022 - 17:18

<datadir>LastNew.ggt


  • 1

#3 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2022 - 17:24

Jeste odpoved na prvni cast prispevku - rozdily zjistit nejde. Databaze na verze listingu pripravena neni (i kdyz o tom s Halumou mluvime uz leta). Obsahuje vzdy jen aktualni verzi. Jedine bys mel nekde zalohovanou databazi a pak si ty listingy z obou databazi porovnal.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#4 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2022 - 18:27

Jeste odpoved na prvni cast prispevku - rozdily zjistit nejde. Databaze na verze listingu pripravena neni (i kdyz o tom s Halumou mluvime uz leta). Obsahuje vzdy jen aktualni verzi. Jedine bys mel nekde zalohovanou databazi a pak si ty listingy z obou databazi porovnal.

PM


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#5 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2022 - 20:24

Jeste odpoved na prvni cast prispevku - rozdily zjistit nejde. Databaze na verze listingu pripravena neni (i kdyz o tom s Halumou mluvime uz leta). Obsahuje vzdy jen aktualni verzi. Jedine bys mel nekde zalohovanou databazi a pak si ty listingy z obou databazi porovnal.

O zjišťování rozdílů v Geogetu mi nejde. Ale Geoget ví, že bylo aktualizováno 7 listingů, tak bych rád věděl, které to jsou.


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#6 vkvkvk

vkvkvk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 306 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2022 - 7:20

Každý import vytváří soubory lastnew.ggt, lastimport.ggt a lasterror.ggt. Tam si můžeš zobrazit všechny importované kešky. Soubory se každým importem přepisují a nevytváří zálohu.


  • 0

#7 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2022 - 7:45

Ale v případě multi / mystery / ... kde je význam změny v listingu největší, tak pokud tam máš vypočtenou finálku tak by ti pomohl Gordův plugin Finalwp


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#8 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2022 - 18:14

Ten používám, je skvělý!


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama