Přejít na obsah


Fotka

Čeština ve Wherigo

wherigo

Nejlepší odpověď mh.mail , 21 červen 2022 - 17:21

Androidí WhereYouGo by mělo české znaky zobrazovat (v některých cartridgích jsem to i viděl), ale cartridge musí být v Urwigu zkompilována v kódování UTF-8.
Jak je to u iPhonů, to přesně netuším, to by mohl vědět Luboš (None).
V Garminech to česky rozhodně nepůjde, tam se místo nezobrazitelných znaků zobrazí otazník a bude to nečitelné.
Já sám jsem zatím všechna svá wiga dělal bez diakritiky, a to i taková, která byla určena výhradně pro telefony. Přejít na celý příspěvek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2022 - 7:51

Jak je to s českými znaky ve Wherigo? Je podporované UTF-8? Vzhledem k tomu, že čtu že jsou problémy i s celkem standardními symboly, tak očekávám nějaký problém.


  • 0

#2 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2022 - 17:21   Nejlepší odpověď

Androidí WhereYouGo by mělo české znaky zobrazovat (v některých cartridgích jsem to i viděl), ale cartridge musí být v Urwigu zkompilována v kódování UTF-8.
Jak je to u iPhonů, to přesně netuším, to by mohl vědět Luboš (None).
V Garminech to česky rozhodně nepůjde, tam se místo nezobrazitelných znaků zobrazí otazník a bude to nečitelné.
Já sám jsem zatím všechna svá wiga dělal bez diakritiky, a to i taková, která byla určena výhradně pro telefony.
  • 3
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#3 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2022 - 17:51

Androidí WhereYouGo by mělo české znaky zobrazovat (v některých cartridgích jsem to i viděl), ale cartridge musí být v Urwigu zkompilována v kódování UTF-8.
Jak je to u iPhonů, to přesně netuším, to by mohl vědět Luboš (None).
V Garminech to česky rozhodně nepůjde, tam se místo nezobrazitelných znaků zobrazí otazník a bude to nečitelné.
Já sám jsem zatím všechna svá wiga dělal bez diakritiky, a to i taková, která byla určena výhradně pro telefony.

Je mi to jasné, budu to dělat "cesky". Díky za ujasnění.


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:wherigo

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama