Přejít na obsah


Fotka
* * * * * 1 Hlasů

Lab cache


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
83 odpovědí na toto téma

#81 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 130 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2024 - 15:31

Co myslis tim importem primo?

 

Plugin je primarne udelany pro spolupraci s timto serverem, a to z toho duvodu, ze jsou veci, ktere na oficialnim serveru neziskas (treba bonusouvou kesku). Na nasem serveru jsou vsechny informace, ktere plugin potrebuje. Pokud na serveru nejaka serie neni (protoze treba neni z CR/SR), muzes si na webu vytvorit a stahnout GPX a to importovat.

 

Aktualizace neprobiha podle nazvu, ale podle ID serie. Jsou sice nektere starsi serie, s kteremi si system neporadi, ale to bys musel byt konkretni. Vesteckou kouli jsem nekde ztratil, takze lip odpovedet zatim neumim.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#82 Olson_vs

Olson_vs

    Olson_vs

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2024 - 16:17

Co myslis tim importem primo?

 

Plugin je primarne udelany pro spolupraci s timto serverem, a to z toho duvodu, ze jsou veci, ktere na oficialnim serveru neziskas (treba bonusouvou kesku). Na nasem serveru jsou vsechny informace, ktere plugin potrebuje. Pokud na serveru nejaka serie neni (protoze treba neni z CR/SR), muzes si na webu vytvorit a stahnout GPX a to importovat.

 

Aktualizace neprobiha podle nazvu, ale podle ID serie. Jsou sice nektere starsi serie, s kteremi si system neporadi, ale to bys musel byt konkretni. Vesteckou kouli jsem nekde ztratil, takze lip odpovedet zatim neumim.

Import přímo z těch načtených nálezů... Ne na jiné kartě podle filtrů a názvů... Tam žádný filtr nalezené nevidím.
Co se týče nepřejmenování LABek posílám raději obrázek https://ibb.co/3T03nNv. Všechny je mám pod jiným názvem a po vyhledání a importu se neaktualizují. Napadlo mě, jestli tam nejsou nějak duplikované. Jenže se mi duplicita při vyhledávání nezobrazí. 


  • 0

#83 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 130 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2024 - 5:18

Aha, takto jsem to nepochopil.

 

Filtry jsou na to, co je ulozeno na serveru. Tam nic o tvych nalezech neni, tak se podle toho neda filtrovat.

 

Import serii z te zalozky Nalezy je datove trochu slozity prave proto, ze informace o tvych nalezech nejsou na serveru. Takovych serii muze byt opravdu hodne a zdaleka ne vsechny na serveru musi byt. Jednak my se tedy musel predavat nejaky hodne dlouhy seznam serii, ktere importovat, pak nejak vyhodnocovat, ktere serie nejsou na serveru a ty nejakym zpusobem stahovat pres API z oficialniho serveru - tam se to ale musi delat po jedne serii! To v tom mnozstvi povazuju za velmi nevhodne pro sitovy provoz. (To je take jeden z duvodu, proc neni plmlementovana podobna funkce - stazeni vsech serii v oznacene oblasti - na webu.)

 

S temi starymi eventovymi seriemi si pamatuju, ze byl nejaky problem, ale uz nevim co tam bylo. Asi je to podobne jako s Plaminkovym putovanim, tedy u serii, ktere autor misto "archivace" smazal. Ty se importovat, tedy aktualizovat, nedaji. Takze jmeno nemusi souhlasit a pak se to neda sparovat, protoze nemusi souhlasit ani ID labky ani jmeno. Zkus tu labku prejmenovat v geogeti databazi - za lomitkem stejne jmeno jako mas v tech nalezech z LABkoveho serveru.


Tento příspěvek byl upraven od gord: 14 červen 2024 - 5:19

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#84 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 130 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2024 - 5:29

Prima, to jsem rad. Prosim, ozvete se driv, ze vam neco nechodi. Ne vzdy si uvedomim, ze mam publikovat nejakou upravu (po mesici testovani klidne zapomenu, ze jsem to nepublikoval a pouzivam to jako normalni verzi).

 

Jeste jsem byl upozornen na to, ze nekomu nejde plugin ani spustit. Soubor s hesly pro pristup na server mu na pocitaci uplne chybi a pak plugin nejde ani prelozit. Tak jsem ten "prototyp" souboru pridal do instalace.

 

Nedelal jsem novou verzi, protoze v pluginu se nic nemenilo. Jen jsem upravil instalacni balicek. Pokud nekdo ma tedy takovyto problem, staci znovu stahnout instalacni balicek a znovu nainstalovat.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama