Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

c.geo v novém telefonu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 ozina

ozina

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2022 - 13:06

Ahoj,

vyměnila jsem starý telefon za nový...a c.geo je prázný. Samsung neupozornil,že to nekopíruje. Nebo fakt nevím,kde to může být a hlavně jak to dostat zpátky. Zkoušela jsem odinstalovat aplikaci a znovu nainstalovat a nevím jakou složku přidat. A jedna velká zajímavost...manžel jede na svým telefonu na můj geo účet a tam je všechno zachováno. Poradí někdo? Díky ozina

 


  • 0

#2 ubuster

ubuster

    ubuster

  • Members
  • PipPipPip
  • 582 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2022 - 14:41

Ahoj,

vyměnila jsem starý telefon za nový...a c.geo je prázný. Samsung neupozornil,že to nekopíruje. Nebo fakt nevím,kde to může být a hlavně jak to dostat zpátky. Zkoušela jsem odinstalovat aplikaci a znovu nainstalovat a nevím jakou složku přidat. A jedna velká zajímavost...manžel jede na svým telefonu na můj geo účet a tam je všechno zachováno. Poradí někdo? Díky ozina

 

Schází Vám poslední uložená záloha ze starého mobilu. Viz např. Migrate c:geo to another device [c:geo User Guide] (droescher.eu)


Tento příspěvek byl upraven od ubuster: 07 září 2022 - 14:43

  • 0

HW: Motorola One Action _ Garmin eTrex Legend HCx

SW: c:geo _ WhereYouGo _ GDAK _ GCC _ Go(x)°


#3 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2022 - 15:12

Není jednodušší prostě si do nového mobilu nahrát keše přes mapu nebo přes svoje seznamy na gc.com?

 

Jestli má manžel ze svého mobilu přístup na tvůj geo účet a má tam všechno (předpokládám vyluštěné finálky, poznámky, přehled tvých seznamů atd.), tak to máš uloženo na geo účtu geocaching.com a odsud to prostě do c:gea nahraješ. Akorát to pak v c:geu chce dát ještě v seznamech keší "aktualizovat vše", aby se ti tam donatáhly všechny poznámky a fotky.

A jestli používáš nějaké mapy, tak ty znovu nahraj taky tak, jaks je nahrála poprvní.

 

Migrací záloh c:gea jsem se při nedávném rozběhu nového telefonu nezabývala, udělala jsem to přesně tak, jak píšu. Stejně je potřeba ty offline uložené keše a mapy občas aktualizovat, aby se člověk pak v terénu nedivil.


Tento příspěvek byl upraven od ru šedesátsedm: 07 září 2022 - 15:13

  • 0

#4 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2022 - 4:00

No a právě proto má c:geo funkci zálohy. Ve starém telefonu jsem v c:geo udělal zálohu, tu jsem si kabelem přetáhnul do ntb a pak do nového telefonu. V c:geo funkce Obnovit ze zálohy a během pár vteřin bylo vše tak,jako ve starém telefonu. Jen pak nahrát offline mapy. Rychlé, jednoduché.
Od toho ty zálohovací funkce přece jsou ne?

Tento příspěvek byl upraven od mirek454: 08 září 2022 - 4:02

  • 0

#5 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2022 - 6:54

To jo, ale píšu, stejně musíš občas aktualizovat, uklidit... Kolik toho v c:geu potřebuješ mít trvale? Pokud funguju propojeně na seznamy na gc.com, tak v aplikaci mi trvale stačí pár roztroušených nových keší okolo HC /teda ale nejsem z Prahy :-))/.. Jinak si na dva kliky nahraju seznam podle toho, kam jedu. Aji seznam "odlovit", který mám celorepublikový pro různé statistiky, musím aktualizovat a občas v něm uklízet, pak znova nahrát na c:geo. Takže jestli manžel zakladatelky vlákna přes svůj mobil vidí všechno, vidí to na gc.com a není nic složitého si to odtud natáhnout.

 

Neřeším, co měla udělat předtím, řeším, co udělat teď.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama