Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Nový vs. starý můj profil


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2022 - 11:34

Nevíte někdo, jestli se u nově založených profilů nějak dá dostat na starý můj profil? (To, co funguje na stránkách geocaching.com/my). U svého profilu normálně můžu nahoře překlikávat, u nově založeného účelového nicku se tam prostě nejsem schopný dostat, tak mi jde o to, jestli neexistuje nějaká díra v systému, kterou to obejít. Díky


  • 0

#2 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2022 - 12:21

Taky mám takový účet pro LABky. A snažím se najít díru někdy od února. IMHO je tohle jediné, co mají opravdu ošetřené.


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#3 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2022 - 13:57

Myslím, že jsem o tom už před nějakou dobou četl na oficiálním fóru. Nové účty už ke starému dashboardu nemají přístup. Asi aby si nezvykali. Chtějí protlačovat tu novou podivnost, která se načítá po kouskách. :)


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#4 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2022 - 18:08

Ok, dík za informaci. Mám to s kolegy na zakládání listingů pro závodní event a rozčiluje mě, jak to, co dřív bylo na jeden klik, je teď na tři a ještě rolování a čekání, než se to načte  :angry:


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama