Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Prosím pomooooc


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
25 odpovědí na toto téma

#21 Balin50

Balin50

    Balin50

  • Members
  • PipPipPip
  • 576 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2023 - 12:11

Sú to tie isté informácie o keške ako v appke. Vieme len to, že s tým chce začať.
Ideálne je otvoriť si na geocaching.com mapu. Nájsť si najbližší event a tam získa všetky informácie. Väčšinou je event spojený s olovom tak sa to naučí aj prakticky. Keď si zvolí apku tak tu už sa môže v danom fóre opýtať ne to čo potrebuje
  • 0
Balin50

HW: Sansung S22 + ADrake+, Garmin Monterra

#22 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2023 - 13:24

To jsou problémy... Já si psával ruční poznámky, kolik kroků od nějakého jasného bodu, kam pak odbočit a kolik kroků dál... Případně kolik metrů, když jsem to jel na kole a počítal na cyklopočítadle. A našel jsem takto i v lese, někdy i multinu, jednu jsem jel stylem Jedna cesta jedna stage. GPS jsem si koupil až po roce. Teď už bych jí nekupoval, mobil umí víc a je mnohem levnější. A aplikace do mobilu se hodí určitě, párkrát jsem hledal jen podle souřadnic na displeji, nebo podle bodu na Mapách.cz a jde to blbě.

A informace na eventu? S tím bych problém měl, kdybych šel na event kde nikoho neznám a všichni ostatní se znají. Někdo s tím problém nemá a zeptá se prvního neznámého. A jak se znám, jako neználek bych si napoprvé vybral nějaký T5 event na stromech nebo jinou opičárnu a to by mě bezpečně odradilo.


  • 2

#23 ondro91

ondro91

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 237 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2023 - 7:02

To jsou problémy... Já si psával ruční poznámky, kolik kroků od nějakého jasného bodu, kam pak odbočit a kolik kroků dál... Případně kolik metrů, když jsem to jel na kole a počítal na cyklopočítadle. A našel jsem takto i v lese, někdy i multinu, jednu jsem jel stylem Jedna cesta jedna stage. GPS jsem si koupil až po roce. Teď už bych jí nekupoval, mobil umí víc a je mnohem levnější. A aplikace do mobilu se hodí určitě, párkrát jsem hledal jen podle souřadnic na displeji, nebo podle bodu na Mapách.cz a jde to blbě.

A informace na eventu? S tím bych problém měl, kdybych šel na event kde nikoho neznám a všichni ostatní se znají. Někdo s tím problém nemá a zeptá se prvního neznámého. A jak se znám, jako neználek bych si napoprvé vybral nějaký T5 event na stromech nebo jinou opičárnu a to by mě bezpečně odradilo.

Tak sory, s tym eventom to bol blby napad


  • 0

#24 Balin50

Balin50

    Balin50

  • Members
  • PipPipPip
  • 576 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2023 - 12:41

Na evente sa ako začiatočník sa najviac naučíš.
Teraz budú veľkonočné eventy, budú tam aj deti s rodičmi aj omladina. Takže sa kľudne môže opýtať.
  • 0
Balin50

HW: Sansung S22 + ADrake+, Garmin Monterra

#25 Zizalinda

Zizalinda

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2023 - 15:59

Všem moc děkuju,zkusím se s tím poprat:)
  • 0

#26 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2023 - 19:07

@Zizalinda: odkud jsi?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka