Přejít na obsah


Fotka

3. Pražské CITO 2007


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
46 odpovědí na toto téma

#1 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 941 příspěvků(y)

Publikováno 26 January 2007 - 12:35

[cal]14-4-2007[/cal] Mili kolegovia a mile kolegyne, s Pitrom ako kazdy rok organizujeme Pražské CITO, (pre tych ktori este nevedia co to znamena - je to event, na ktorom sa zbieraju v prirode na urcitom uzemi odpadky, ktore tam zanechali mudlovia. CITO - Cache In Trash Out).

Termin je na medzinarodny CITO den 14.4. 2007.

Minuly rok sme boli v Krcaku, rok predtym v Prokopaku. A kedze tento rok ctime s Pitrom zasadu Vox populi Vox dei, chceme vas poprosit o radu, ktoru prazsku lokalitu by sme mohli tento rok vycistit. Dolezite je, aby bola v blizkosti aj nejaka hospoda, najlepsie so zahradkou, kde by sme sa mohli po narocnej praci posilnit :) Po vybrani lokality potom poziadame opat o spolupracu Prazske lesy, ktore nam dodaju pytle a zabezpecia odvoz odpadu.

Takze piste si do diara datum a sem napady na prazsku lokalitu [:)]

3. Pražské CITO 


  • 0

#2 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 941 příspěvků(y)

Publikováno 26 January 2007 - 12:48

Takze ja hned za seba davam napad - Divoka Sarka [:)] Hospoda tam je [B], otazka je, ci je tam bordel [:P] (samozrejme myslim na neporiadok [:D])

  • 0

#3 Cimrman

Cimrman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 26 January 2007 - 20:53

Tak už je to zakoordinové v mém GEOkalendáři.Měl bych návrh na Hostivař, ale tady to celkem zvládají místní a do Šárky to mám daleko a dlouho jsem tam nebyl.Hlasuji pro Šárku Divokou [Y] i pro Divokou Šárku[B]
  • 0

#4 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3704 příspěvků(y)

Publikováno 26 January 2007 - 23:29

Saman: Takze ja hned za seba davam napad - Divoka Sarka [:)]

a mame ti prijet vyluxovat, nebo budes chtit i umejt nádobí [:D]
  • 0

#5 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 941 příspěvků(y)

Publikováno 27 January 2007 - 0:26

Dáin & Olík:

Saman: Takze ja hned za seba davam napad - Divoka Sarka [:)]

a mame ti prijet vyluxovat, nebo budes chtit i umejt nádobí [:D]

staci vyniest smeti [:P]

  • 0

#6 Pitris

Pitris

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 27 January 2007 - 23:14

Divoká Šárka je bezva,  restauraci U Veselíků vlastní kamarád. Pokud řekneme včas, zamluvíme si sál a můžeme pařit. Je tu i možnost zahrádky a opékání buřtů. Já dávám ale i jiný návrh a to je obora Hvězda. Je zde např.jeskyně, toje síla. Uklízet je opravdu co. A hospod je tu také kabakuk.
  • 0

#7 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 31 January 2007 - 12:52

Hospody v Šárce znám, okolo Hvězdy ne - tak by asi stálo zato poznat něco nového [B]


  • 0

#8 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 941 příspěvků(y)

Publikováno 31 January 2007 - 17:21

Haha kazdy chce uklizet pri baraku - minuly rok sme uklizeli Krcak, kde som bydlel, teraz som  dal navrh na Sarku, kde bydlim, a Pitris Hvezdu, kde bydli [:D] Ale preco nie, myslim ze to je dobry napad [H]

  • 0

#9 kralik

kralik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 31 January 2007 - 19:01

Su za, zalogoval jsem si to do kalendáře. Možná by stálo za to pro takové účely udělat mapu geohospod a pivpointů [6] Osobně je mi lokalita jedno, v Praze je pořád co uklízet. Jen aby to v dubnu nebyl sníh... A pokud někdo pošlete koordináty, tak se nikdo nemůže vymlouvat, že netrefil [A]

  • 0

#10 Lucecitka

Lucecitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 334 příspěvků(y)

Publikováno 31 January 2007 - 19:16

Na CITO jsme se těšili, ale bohužel [:'(] budeme se zrovna nacházet mimo Českou republiku [ap][ip]
  • 0

#11 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 941 příspěvků(y)

Publikováno 31 January 2007 - 19:32

Lucecitka: Na CITO jsme se těšili, ale bohužel [:'(] budeme se zrovna nacházet mimo Českou republiku [ap][ip]

no berte to z tej pozitivnejsej stranky - na kazdom CITE mi zatial bolo z niektorych nalezov na zvracanie [+o(]

  • 0

#12 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 661 příspěvků(y)

Publikováno 31 January 2007 - 20:17

Mno, myslim, ze nektery lokality vubec nema cenu uklizet.... chce to nejakej kus lesa, kam chodej jenom normalni lidi, zadnej slum (typu cache Kajetanka). Divoka sarka by byla OK, je to hezke misto. Ale mam pocit, ze ji stejne neuklidime celou..... ( Protoze ma ozlohu tretiny prahy :)) )
  • 0

#13 vandrak

vandrak

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 03 February 2007 - 20:52

Modranska rokle by si taky zaslouzila pomoc - obzvlaste svah smerem k sidlisti Na Beranku vypada misty dost hnusne [:@]

Ale uklizet se da v Praze fakt kdekoliv.

vandrak Zuzka


  • 0

#14 George_CZ

George_CZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 06 February 2007 - 15:49

Nepochybuji o tom, že není zakázáno přivésti na cito-event mudly,
kteří by také rádi přiložili ruku k dílu, jen se chci ujistiti, zda by
to bylo vítáno. Nemluvím o rodinných příslušnících, ale třeba o partě
lidiček "postižených" jiným než GC virem [I]. Že by se jako síly
spojily ...   ???

A k těm lokalitám - nevíte někdo, jak to vypadá v Ďáblickém háji ? Jinak nic proti Šárce, už jsem tam dlouho nebyl.  


  • 0

#15 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 941 příspěvků(y)

Publikováno 06 February 2007 - 16:22

jasne ze by to bylo vitano, iniciative sa medze nekladu [:D]

 

 

Inac nikde nie je napisane, ze v Prahe musi byt len 1. CITO za rok, a ze ho musime organizovat len my s Pitrom. T.j. moze ich byt casom viac a mozeme pomoct viacerym lokalitam... 


  • 0

#16 stanleypaulGC

stanleypaulGC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 15 February 2007 - 17:43

Tak v Šárce jsem nedávno byl, ve Hvězdě taky, ale protože jsem si jen odskočil z práce na  rychlý lov, tak jsem nepořádek moc nesledoval. Nicméně protože  je bordelu v obou lokalitách více než dost, je mi to jedno, přijedu kamkoliv (pokud mne rodina nezamkne v bytě  nebo pokud mi nesebere GPS, to bych pak asi netrefil [:D] ).

Jen se blbě zeptám, Šamane, je to organizovaný oficiálně , t.j. bude to za bodík od GC.com, nebo jen neoficiálně ? Teda abych předešel všem invektivám: ten bodík NEMÁ vliv na to jestli bych přišel nebo ne [:)]. Jen mne to tak napadlo.

Ale k tomu bordelu. V Šárce je bordel už v té třešňovce když se jde nahoru na ten první velký kopec a to  jsme ani nemusel jít dál, ve Hvězdě je bordel průběžně všude. Takže výběr místa nechám  na  povolanějších.  Píšu si do kalendáře 14.4.2007..... Už se těším jak mi bude blbě, jen doufám, že to bude po pivu[+o(] a ne po tom, co uvidím zase za bordel (už jsem pár takových čištění i když bez přídavku CITO a GEO zažil, Šaman má pravdu, občas není o co stát).

 [B][Y][+o(]


  • 0

#17 Rescator

Rescator

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 17 February 2007 - 18:22

kajetanku nechte spat.....o ni se postara majitel....pevne doufam, ze brzy...  :-)

  • 0

#18 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 941 příspěvků(y)

Publikováno 17 February 2007 - 21:48

zajtra idem na prechadzku do Sarky (vtipne po prvy krat co u nej pol roka byvam, ale az teraz som si na to nasiel cas [:P]), tak sa na to pozriem "odbornym" okom [:)]

  • 0

#19 Pitr

Pitr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 21 February 2007 - 18:20

Pokud to nerozlouskneme do konce mesice, muzeme zvolit kompromisni reseni a pozadat Lesy hl.m. Prahy, aby lokalitu vybrali sami, jako v pripade prvniho rocniku, neb oni nejvic vedi, kde je potreba prilozit ruku k dilu. A pak uz zbyva jen naplanovat trasu tak, aby koncila u nejake hospudky se zahradkou [:P]

  • 0

#20 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 941 příspěvků(y)

Publikováno 21 February 2007 - 18:24

bol som v nedelu v Sarke a moc bordelu som tam nevidel (isiel som ale len po hlavnej ceste), takze asi skor ta Hvezda - v piatok bude na geopive Pitris, tak s nim rovno dohodneme aj nejaku lokalnu hospodu...

  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama