Přejít na obsah


Fotka

Jesterka jako nalepka


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
601 odpovědí na toto téma

#1 Darquer

Darquer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2007 - 23:05

Napadlo me pri pohledu na auta vybavene ruznymi nalepkami ve tvaru byka, osla, potapece a.j., zda by se obrys jesterky ze zahlavi geocaching.cz neujal jako symbol cz kaceru ve forme nalepky na auto. Prosim, nekamenujte me, je to jenom idea, bez zadnych postrannich umyslu. Vsiml jsem si na ruznych jinych vlaknech, ze diskuse se nekdy stava vasnivou az nenavistnou pro uplne prkotiny, prestoze puvodni myslenka autora byla cista jako lilie. Geocachingu zdar

  • 0

#2 swenney

swenney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 409 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2007 - 0:14

Neco podobnyho me taky napadlo....ale premyslel jsem spis o logu Geocachingu....takovej ten ctverecek;) jestli by to teda nebylo zneuziti Trademarku.....


  • 0

#3 czexican

czexican

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2007 - 0:48

A co takhle si to nechat v hlave a moc se o tom co vyvadime v lese a po meste nesirit[:o]. Driv plativalo jmena hloupych na vsech sloupych. Tim nic proti nikomu, sam mam na aute golfistu a pripadam si posledni doubou jak blb[8-)], takze na dalsim aute uz nebude[N].
  • 0

#4 BBBubak

BBBubak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 324 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2007 - 1:47

Nemam auto. Ani moc nesleduju zadky aut kolem sebe, dokonce ani kdyz zrovna nejake ridim (to me zajima jen bezpecny odstup). Pri geocachingu se obvykle snazim vypadnout nekam, kde chvili zadna auta neuvidim. :]

Hmm... ted jeste si to nejak poskladat dohromady s tim, ze 3.3. pred pulnoci hodlam nechat publikovat zbrusu novou Drive-In cache :]]

(no ale bude se nejspis jmenovat BBBubakovo zatmeni (mysli)... nebo neco v tom duchu). :]

Mluvim off topic, ze. No ale ja jsem tyhle nalepky nikdy moc nepochopil, k cemu se pouzivaji? Kdyz dojedu kolegu (v jakemkoliv oboru), zacnu na nej troubit a blikat, at okamzite zastavi na odpocivadle, ze pokecame? Nebo ciste z kolegiality se mu nebudu lepit na zadek, svitit mu do zrcatek dalkovyma, predjizdet ho bezohlednym zpusobem.... jak to prece vsem ostatnim 'nekolegum' jiste kazdy bezne dela? Kdyz potkam takove auto na parkovisti, sednu si k nemu a budu cekat na ridice-kolegu, abych mu mohl rict 'nazdar kolego'? Kdyz ho uvidim stat pred hospodou, vejdu dovnitr, rozrazim dvere a zvolam 'tak kde je ten prdola, kolega, co tam ma to auto?'

Nevim...

 

 

 


  • 0

#5 cyne

cyne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 200 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2007 - 9:54

no spis by slo o to ze kdyz nekdo zaparkuje na nejakym parkovistatku , ktere je treba i uvedene jako additional waypoint u nejaky kesky a uz tam je auto s touhle nalepkou tak muze dany kacer ocekavat na ceste geokolegu ;) i kdyz je to sance minimalni. Ovsem diky publicite GC se muze stat ze uz to budou poznavat lide kteri s GC nemaj nic spolecneho, no je to kazdeho vec. Jesterka neni spatnej napad, mit auto tak ji tam klidne dam :) ten kdo o tom moc nevi, si treba pomysli jen ze jsi obdivovatel techto tvoru.
  • 0

#6 stanleypaulGC

stanleypaulGC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2007 - 10:12

jak je vidět co člověk to názor. Je pravda, že než mi došlo, že český geocoin z r. 2006 má na sobě ještěrku proto, že je to v logu geocachingu cz, tak jsem taky nechápal proč tam je. A co se týká těch aut. Většinou nemám štěstí, že bych potkal nějakého kolegu geokačera v akci u stejné keše. A pokud bych poznal, že někdo jiný tam brousí  kolem stejné keše, tak asi nepoběžím za ním a nebudu z něho hned tahat rozumy ani ho zvát na skleničku.  Kdysi jsem otužil mít na autě  hráče squashe, ale než jsem  si ji sehnal, tak jsem ze zdravotních důvodů se  squashem praštil. Takže nevím. [:S]Nemám nic proti samolepce, ale  vzhledem k tomu, že se snažíme být při hledání maximálně opatrní, tak mi to přijde spíše kontraproduktivní. I na hledání používám mobil s gps modulem, abych nebyl moc nápadný, tak si na auto asi samolepku nedám. Do kanclu, na skříň, nebo tak nějak jo, to určitě, ale na auto? Nevím. Mám smíšené pocity. Možná nejsem tak správně zapálený.....[:$][:D] 

standa 


  • 0

#7 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 883 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2007 - 10:13

Na rozdíl od potápěčů a golfistů ještěrka mudlům neřekne, o co jde. Takže obava o vykřikování naší tajné záliby do světa myslím neobstojí.

Mně se to docela líbí. Malý a decentní symbol bych si na auto klidně nalepil. Ještěrku, kostičky oficiálního loga (bez textu) apod.


  • 0

#8 stanleypaulGC

stanleypaulGC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2007 - 10:29

To je pravda, kdo to nezná tak bez nápisu nepozná o co jde. Spoustu lidí nenapadne nic ani když slyší pojem geocaching. Ale pokud budu mít někde poblíž baráku umístěnou keš, budou se mi tam podezřele často pohybovat týpci s upřeným zrakem na displej a budu tam často vidět auta s ještěrkou...., nevím, jestli to právě není ten kontrapoduktivní efekt té ještěrky. Jinak k těm kostičkám, bojím se, že právě ty kostičky by byly problém z hlediska autorských práv. Ještěrka snad ne. Nebo by to bylo lokálně, jen v ČR. Ale zase ještěrka je ještěrka, nemyslím, že bysi na ní někdo dělal nároky, jedině snad zoologové a nebo ochránci přírody, chichi[:D]. Myšlenku nezatracuji, ale nejspíš si ještěrku dám jinam než na auto.

  • 0

#9 czexican

czexican

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2007 - 10:48

asi mate pravdu pokud tam nebude nic jineho, krom jesterky tak asi neupozornuju, presvedcili jste me [:D], budu mit jesterku [:D]
  • 0

#10 BBBubak

BBBubak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 324 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2007 - 13:41

Aby bylo jasno, ja to svou zpochybnujici uvahou nechtel cele nijak shazovat... Kdyby byla nejaka pekne povedena nalepka s jesterkou a ja mel auto, dost mozna si ji tam taky prilipnu... ale opravdu mi moc nejde do hlavy, jaky to ma vlastne efekt.
  • 0

#11 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2007 - 14:01

teda panove, ja nevim ale: " .... moc se o tom co vyvadime v lese a po meste nesirit .... a budu tam často vidět auta s ještěrkou ..... maximalni opatrnost, abych nebyl moc nápadný....". kvuli samolepce? nezavani to uz trochu paranoiou? [:D]

to jako ze me bude nekdo sledovat, kdyz uvidi samolepku a pred ukrytem mi ukradne pixlu? nebo uvidi zaparkovane auto se znackem a rekne si: "ha, tady nekde v okruhu 5km je krabicka do mikrovlnky, tu musim mit a rozreje veskere okoli a po nem prijdou dalsi a dalsi davy"? [:D]

spis bych to videl, ze nekomu se to libi a nekdo by si na kapotu nic rusiveho nedal, protoze je to fujtajxl. treba nam se to libi [:)] 

 


  • 0

#12 walley

walley

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2007 - 17:04

v olomouci u radegastu sem videl auto s barevnou kostickou geocaching.com, tak se priznejte kdo to byl;)

  • 0

#13 stanleypaulGC

stanleypaulGC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2007 - 23:26

No, při pohledu na tu oktávku mi došlo, že i kdybych chtěl, tak stejně bych tu ještěrku neměl kam nalepit. Jedině že bych předčasně udělal z dětí dospěláky a sundal bych nálepku BABY ON BOARD, pak "CéZetku", typ auta a jeho motorizaci, pak egistrační značku a hlavně bych ho musel občas umejt abych našel aspoň klíčovou dírku pro zastrčení klíčku do zámku (ještě že to jde otevřít bez klíče)[:D]. Ne, beru vaše argumenty, ještě chvíli mne nahlodávejte a........... a  třeba si ji tam taky dám!!   Never say never. ... Neměli byste jeden kus i pro moje autíko? Ne, vážně, pokud bude ta samolepka hezká (doporučil bych jen promítnout ještěrku z GC.cz do černé barvy) po vzoru golfistů, potápěčů, hokejistů, nebo tak něco.
  • 0

#14 Darquer

Darquer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2007 - 17:24

Jsem rad, ze se rozvinula pomerne slusna diskuse. Kdyz jsem to vsechno zacal, asi budu muset udelat nejaky navrh a pak vas s nim seznamim. Jesterka z loga je hezka, souhlasim, ze provedeni v jedne barve po vzoru potapecu a.j. bude nejlepsi. Nejlepsi by bylo, prevest obrazek do vektorove grafiky, aby se  stim dalo manipulovat (zvetsovat a zmensovat).  Nevlastni nahodou autor stranek verzi jesterky v lepsi kvalite? Dik za vsechny reakce.
 


  • 0

#15 vancosi

vancosi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2007 - 20:14

Já osobně si takovou nálepku na auto klidně dám. Už tam mám bikera, měl jsem tam vodáka a dám si tam rád i GC, už jsem na to taky myslel. Je jen otázka zda by výroba a prodej nebylo v konfliktu s ochranou známkou. Ale když si jí sám na barevný lejzrovce vytiskneš, nebo vyřízneš na plotru, tak podle mě není problém. Když někde zaparkuju a jdu na lov a uvidím kolegu parkovat tak si s ním rád pokecám.
  • 0

#16 vancosi

vancosi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2007 - 20:22

Co takhle vytisknout na rub samolepící tapety ještěrku zrcadlově otočenou a normálně nůžkama vystříhnout.  To je snad uplně nejednoduší. A je to za pět minut a na kvalitě předlohy celkem nezáleží.


  • 0

#17 Cimrman

Cimrman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2007 - 22:43

No nevím, na své auto si každý dle svého vkusu může dát co chce, ale osobně budu "inkoginto". Leda, že by byly parkoviště pro kačery jako pro invalidy-vyhrazený. Jak poznám, že ten Opel s ještěrkou je u supermarketu kvůli keši nebo kvůli nákupu?
  • 0

#18 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 438 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2007 - 12:11

Já chci ještěrku!  A na svoje malé autíčko si ji ráda nalepím. Představovala bych si ji malou - tak do 10 cm, transparentní a kreslenou pouze jednoduchou čarou. Oli

 


  • 0

#19 wwwerca2

wwwerca2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2007 - 23:56

Ja mam na aute nalepku z GC shopu, je na ni napis GEO CZECH a mam ji tam, protoze se mi libila. Jinak to nikomu nezainteresovanemu nic nerekne, akorat moje rodinka pozna podle te nalepky moje auto[:D] Pro jesterku by se jeste misto naslo:o)

  • 0

#20 Clovis_CZ

Clovis_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2007 - 12:27

Proc ne, v cerne barve, tak 10 cm by se mi celkem libila...  [Y]
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama