Přejít na obsah


Fotka

Jesterka jako nalepka


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
601 odpovědí na toto téma

#581 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2012 - 12:45

Mam dotaz, nepochopila jsem z mailu, jestli mam poslat 10Kc znamku za kazdou jesterku co chci, nebo jen obalku se znamkou a muzu si napsat o vic ks. Muzete mi nekdo kdo uz jste je dostal poradit?
  • 0

#582 Funman77

Funman77

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2012 - 14:17

evidlo napsal/a:
Mam dotaz, nepochopila jsem z mailu, jestli mam poslat 10Kc znamku za kazdou jesterku co chci, nebo jen obalku se znamkou a muzu si napsat o vic ks. Muzete mi nekdo kdo uz jste je dostal poradit?


Musíš poslat tolik známek, kolik chceš ještěrek.

Například:
Chceš 10 ještěrek
Takže pošleš obálku se svou adresou a nalepenou 1 známkou a k ní přiložíš ještě dalších 9 známek.
  • 0

#583 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2012 - 14:28

Dekuju :-)
  • 0

#584 Risak

Risak

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2013 - 14:06

Zdravím , z jeho emailu jsem nějak nepochopil kam mám napsat jaké chci barvy těch ještěrek jestli mu je mám dát do té druhé obálky napsané na normální papír nebo je napsat na obálku. A kolik mám napsat náhradních barev budou stačit 2 + 1 hlavní? Předem dík za odpověď.
  • 0

#585 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2013 - 1:07

Barvy napiš na papír, dej do první obálky - já to napsala ve formě zdvořilého krátkého dopisu ( mám k Bechyni osobní vazby a došlo mi, že jsem někoho z rodiny asi znala) - v druhé ti ještěrky přijdou domů. Množství náhradních barev záleží na tobě - jestli chceš nějakou běžnou, asi ani náhradní není moc třeba ( mě přišly všechny čtyři podle prvního přání - chtěla jsem černé a stříbrnou nebo šedou). Díky ještěrkám na autech jsme si o GC popovídali s kolegou v práci a následně vyměnili CWG. Byla jsem překvapená, kolik kačerů je mezi námi ve firmě.:o
  • 0

#586 Werty

Werty

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2013 - 18:54

Zdravím, měl bych zájem o nalepovací ještěrky, ale nějak se tedy nemůžu dočíst co a jak :-/. Pochytil jsem něco o obálce a známce, ale nevím adresu kam s tím. Mohl by mě prosím někdo nachytřit tady na fóru nebo na mejl "v_konecny@seznam.cz" ? Předem díky, Werty_UO (VEMTo tým)
  • 0

#587 slauch

slauch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2013 - 19:24

Na levý straně tohodle webu je v sekci projekty poměrně dost velkej odkaz se žlutým obrázkem ještěrky a nápisem Ještěrka zdarma - samolepka. Co kdybys na to zkusil kliknout a řídit se tam uvedenejma pokynama? ;)
  • 0

#588 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2013 - 23:56

Ještěrka mile překvapila: čekala jsem, co udělá přes zimu a krásně drží na svém místě!:P Jak jsem dřív jakoukoliv nálepku na autě odmítala, tak tahle se mi líbí a uvažuji o dalších kamarádkách - na eventu u Brumlíka jsem viděla Oktávku s ještěrkami opravdu všude, i na střeše - celkem jich bylo myslím 11. Kdyby mi to jen někdo vyprávěl, tak bych si asi poklepala na čelo, ale vypadalo to kouzelně.:o Uvažuji, že Vojtíkovi napíšu ještě o pár ještěřiček ve stejné barvě jako je první a začnu lepit....No co, kdo si hraje, nezlobí:D
  • 0

#589 Tygrice.cze

Tygrice.cze

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2013 - 12:12

Ta Oktávka je bráchy, ještěrek je tam o něco víc (nejen černé) a má tam taky trackovacího brouka (ale všechno to je od konkurence). Abych se nevyhýbala tématu, pár ještěrek od Vojty vlastním a jednu mám na geovozidle a jsem naprosto spokojená. ;)
  • 0

#590 19Jakuar69

19Jakuar69

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 19:18

Tak včera ráno odesláno.... teď už jen čekám... a určitě sem dám foto, až dorazí.


  • 0

#591 SanTiagoCZ

SanTiagoCZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2013 - 17:25

Tady jí koupíte klasickej znak českého geocachingu jako nálepka na auto jen za 39 KČ http://aukro.cz/samo...3629209586.html


  • 0

#592 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2013 - 23:02

A po kliknutí na ikonku obchod v liště nahoře máš za stejné peníze dokonce dvě. :)


  • 1

#593 mirdis1

mirdis1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2013 - 6:58

Tady jí koupíte klasickej znak českého geocachingu jako nálepka na auto jen za 39 KČ http://aukro.cz/samo...3629209586.html

Nechci propagovat nikoho, nicméně tento prodejce mi byl ochoten ve stejné ceně k nálepce přidělat trackovací číslo, takže mám trackable, který jsem na voze doposud neviděl... 


  • 0
Jdu na sever.... a už jdu na jih

#594 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 851 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2014 - 21:06

http://www.ebay.com/...984.m1439.l2649

Za 19kc to docela jde.


  • 0
Xiaomi Mi 9 (Android 9) + Locus Pro

#595 CompNett

CompNett

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2014 - 19:30

Já si myslím, že to docela jde :-)


Tento příspěvek byl upraven od CompNett: 03 srpen 2014 - 18:46

  • 0

CompNett-Kladno


#596 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2014 - 21:00

Přivézt domů takové auto, mám kufry za dveřmi :-)


  • 5

#597 CompNett

CompNett

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2014 - 9:16

Tak, zde je přední i zadní část :-)

20140803_1855544.jpg

Geoautook1.jpg


Tento příspěvek byl upraven od CompNett: 03 srpen 2014 - 18:46

  • 0

CompNett-Kladno


#598 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2014 - 19:21

Tak tebe už asi poznáme všichni ! :D 

Naprosto nepřehlédnutelné auto. Není ti líto laku? :huh: Ještěrky máš zřejmě v nadživotní velikosti, osobně dám i na nové auto jen malou stříbrnou od Vojtíka ( i ta se zdá jednomu nejmenovanému kolegovi velká a pořídil si menší ) - po zkušenosti ji dám na černou část zadního skla, na lak už ne.  Přece jen kdyby bylo třeba ji po nějakém roce sundat, asi by zůstala plocha v jiném odstínu.


  • 0

#599 CompNett

CompNett

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2014 - 19:57


Tak tebe už asi poznáme všichni ! :D

Naprosto nepřehlédnutelné auto. Není ti líto laku? :huh: Ještěrky máš zřejmě v nadživotní velikosti, osobně dám i na nové auto jen malou stříbrnou od Vojtíka ( i ta se zdá jednomu nejmenovanému kolegovi velká a pořídil si menší ) - po zkušenosti ji dám na černou část zadního skla, na lak už ne.  Přece jen kdyby bylo třeba ji po nějakém roce sundat, asi by zůstala plocha v jiném odstínu.

 

Toto už jsem řešil a přesně stejnou polepkou, touto bílou, jsem měl na autě reklamní polepky mé bývalé firmy. Šli krásně dolů po 6 letech a lak byl neporušený, ani vypálený, nic. Proto jsem se rozhodl ji použít znovu.


Tento příspěvek byl upraven od CompNett: 03 srpen 2014 - 19:57

  • 0

CompNett-Kladno


#600 Lukas&Verca

Lukas&Verca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2016 - 8:43

 

Není ti líto laku? :huh: Ještěrky máš zřejmě v nadživotní velikosti, osobně dám i na nové auto jen malou stříbrnou od Vojtíka ( i ta se zdá jednomu nejmenovanému kolegovi velká a pořídil si menší ) - po zkušenosti ji dám na černou část zadního skla, na lak už ne.  Přece jen kdyby bylo třeba ji po nějakém roce sundat, asi by zůstala plocha v jiném odstínu.

Vyhoda metalickych laku. Tim, ze se pres zakladni metalickou barvu nanasi jeste ciry lak, tak je podkladova vlastni vrstva barvy chranena (samozrejme ne na 100%) pred vyblednutim a rozdily v odstinech nejsou zdaleka tak drasticke, jako u zakladnich barev.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama