Přejít na obsah


Fotka

Jesterka jako nalepka


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
601 odpovědí na toto téma

#61 Darquer

Darquer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2007 - 22:32

Tak jo, beru a rovnez se omlouvam za kecy o flame, ktery bytostne nesnasim. Jen me to proste rozhorcilo a nenapocital jsem si do deseti.

Snad nam jde o stejnou vec a nakonec se dilo podari. Na tom, ze poskytnu tu vektorovou podobu nekomu, kdo bude schopen zajistit vyrobu a distribuci trvam a nic za to neocekavam. Proste bych si tu nalepku sam rad prilipnul a nemam na to, abych to sam kvalitne vyrobil.


  • 0

#62 PedroKV

PedroKV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2007 - 20:40

Tak snad abychom popojeli směrem k výrobě. Jak to vypadá?
  • 0

#63 Olivin

Olivin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2007 - 20:49

Ještěrku by měli vyříznout na řezacím plotru. Mají je většinou v reklamkách, kde dělají samolepicí nápisy. Mají spousty barevných folií a sídlí skoro v každém městě. V pondělí se zajdu zeptat, co by za to chtěli. Barvu bych si představoval tmavě šedou perleť. Ta by se na mém GEOPUNTU vyjímala tůze pěkně [:)]
  • 0

#64 Olivin

Olivin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2007 - 19:11

Tak jsem dnes v tom strašným vedru šel zjistit cenu ještěrky (cca 10cm). Když by řezali jen jednu, ta to bude asi 40-50,-Kč. Když si necháte vyřízmout třeba deset najednou, tak by to mělo vyjít na 200-250,-Kč.Řekl bych, že to bude všude + - stejný.
  • 0

#65 PedroKV

PedroKV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2007 - 17:36

Olivin: Tak jsem dnes v tom strašným vedru šel zjistit cenu ještěrky (cca 10cm). Když by řezali jen jednu, ta to bude asi 40-50,-Kč. Když si necháte vyřízmout třeba deset najednou, tak by to mělo vyjít na 200-250,-Kč.Řekl bych, že to bude všude + - stejný.

A barvy samolepek? A jaký formát dat přijímají? Zvládnou to z JPEGu, nebo musí mít vektorový formát?
  • 0

#66 Olivin

Olivin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2007 - 18:33

PedroKV:

Olivin: Tak jsem dnes v tom strašným vedru šel zjistit cenu ještěrky (cca 10cm). Když by řezali jen jednu, ta to bude asi 40-50,-Kč. Když si necháte vyřízmout třeba deset najednou, tak by to mělo vyjít na 200-250,-Kč.Řekl bych, že to bude všude + - stejný.

A barvy samolepek? A jaký formát dat přijímají? Zvládnou to z JPEGu, nebo musí mít vektorový formát?


Vektorový formát je lepší, JPG musejí převádět a asi za to budou něco chtít. Bary jsou všechny možný, včetně reflexních, duhových...

  • 0

#67 PedroKV

PedroKV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2007 - 0:38

Olivin:

PedroKV:

Olivin: Tak jsem dnes v tom strašným vedru šel zjistit cenu ještěrky (cca 10cm). Když by řezali jen jednu, ta to bude asi 40-50,-Kč. Když si necháte vyřízmout třeba deset najednou, tak by to mělo vyjít na 200-250,-Kč.Řekl bych, že to bude všude + - stejný.

A barvy samolepek? A jaký formát dat přijímají? Zvládnou to z JPEGu, nebo musí mít vektorový formát?



Vektorový formát je lepší, JPG musejí převádět a asi za to budou něco chtít. Bary jsou všechny možný, včetně reflexních, duhových...

To je to asi nechám převést, sám na to nemám nástroje a zkušenosti. Zkoušel jsem tu ještěrku z jedné z minulých stránek, dal jsem v acdsee tisknout "fit to page" a takhle se mi krásně vejde na kufr. Přemýšlím, jestli jsou takoví frajeři, že by to dokázali vyříznout z černé/stříbrné odrazky, tedy reflexní samolepy. Zavolám do nějaké reklamky u nás ve Varech a zjistím.. Jinak díky za info.
  • 0

#68 Darquer

Darquer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2007 - 18:15

Jak uz jsem tady jednou psal. Každý, kdo bude mít zájem o jesterku, kterou jsem vytvoril ve vektorovem formatu, necht me kontaktuje. Rad mu ji zaslu. Nemam sam bohuzel dost casu, abych obehl nejake reklamni agentury, takze, pokud se vyroby nekdo neujme hromadne, bude to asi na kazdem z nas, aby si ji nechal vyrobit individualne.
 


  • 0

#69 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2007 - 19:01

Darquer:

Jak uz jsem tady jednou psal. Každý, kdo bude mít zájem o jesterku, kterou jsem vytvoril ve vektorovem formatu, necht me kontaktuje. Rad mu ji zaslu. Nemam sam bohuzel dost casu, abych obehl nejake reklamni agentury, takze, pokud se vyroby nekdo neujme hromadne, bude to asi na kazdem z nas, aby si ji nechal vyrobit individualne.
 


Obešel jsem u nás dvě reklamní agentury a jsou následující možnosti:
Předloha tak jak je v diskuzi (rozměr asi 14x18cm) na folii s garantovanou (?) životností v exteriéru 3roky maximálně do 20Kč/kus (nezáleží na množství). Jednalo by se o folii v roli šíře 50 nebo 60cm, ještěrka v černé barvě vyřízlá řezacím ploterem s přepravní folií, kdy pravděpodobně sejmete podkladový papír, na odmaštěné očištěné místo na karosérii přiložíte nálepku, vyhladíte a sejmete vrchní přepravní folii. Je možné prý za o něco vyšší cenu použít reflexní folii s vyšší životností. Jiná barva folie také není problém (já preferuji standardní černou).
Formát předlohy vektorová grafika Corel nebo Ilustrator.
Nebo je možné vytisknout obrázek (opět předloha vektorová grafika s uvedenými rozměry) na průhlednou A4 folii a následně si ji vystřihnout. Na 44 by se možná mohly poskládat 4 obrázky, cena by vycházela 30Kč/A4 (bez DPH).
Jsem ochoten na vlastní náklady nechat udělat prvotní serii několika (desítek) kusů a rozumným způsobem předat případným zájemcům. Poštou se mi to posílat moc nechce (jsou s tím jenom starosti). Jezdím do Prahy a jsem z Táborska (ale je možné si udělat výjezd i někam, kde to ještě neznám, ale prosím v rozumné vzdálenosti ;-)).
Jestli mohu poprosit o zaslání předlohy ve vektorové grafice v Corelu do verze 12.
Samolepky rozhodně nebudu dělat na kšeft (tohle mě opravdu neživí, kdo požádá, tomu se budu snažit vyhovět).

Děkuji

Bo.T.L.


  • 0

#70 Darquer

Darquer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2007 - 10:21

Ještě jednou k ještěrce. Kdyby byla možnost uploadu ještěrky do adresáře "Ke stažení" rád bych to udělal. V takovém případě by měl každý zajemce možnost si  kdykoliv obrázky stáhnout. Poraďte, jak na to.

Díky 


  • 0

#71 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2007 - 18:02

nebo si zaloz na nejakym freewebu schranku, do ni uloz obrazek a cestu k ni zadej sem do dikskuze. to bude asi nejrychlejsi.
  • 0

#72 Darquer

Darquer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2007 - 18:17

Dáin & Olík: nebo si zaloz na nejakym freewebu schranku, do ni uloz obrazek a cestu k ni zadej sem do dikskuze. to bude asi nejrychlejsi.

Skvely napad. Na adrese http://sweb.cz/Darquer/jesterka.zip si muze kazdy zajemce stahnout zminenou jesterku v nekolika formatech AI a CDR ruznych verzi.

Snad bude k uzitku a udela nekomu radost. Kdyby se presto administartor tohoto fora rozhodl umistit ji zde, nezlobil bych se.

Geocachingu zdar
 


  • 0

#73 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2007 - 21:16

Darquer:

Skvely napad. Na adrese http://sweb.cz/Darquer/jesterka.zip si muze kazdy zajemce stahnout zminenou jesterku v nekolika formatech AI a CDR ruznych verzi.

Snad bude k uzitku a udela nekomu radost. Kdyby se presto administartor tohoto fora rozhodl umistit ji zde, nezlobil bych se.

Geocachingu zdar

Zmíněný soubor mám stažený. Zítra zajdu nechat udělat pár prvních kousků. Díky za předlohu.


  • 0

#74 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2007 - 23:22

Tak jsem nechal udělat z černé samolepící folie několik desítek kousků ještěrek dle poskytnuté předlohy ve vektorové grafice.
Ještěrka má rozměr 15cm na délku a asi 6cm na šířku. Jestli bude mít někdo zájem. Jedna vychází v této velikosti na cca 10,-Kč. Zkoušel jsem rozměry na délku 25, 20, 15, 10cm a tato velikost mi byla doporučena jako optimální.
  • 0

#75 swenney

swenney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 409 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2007 - 23:54

Zajem bych mel, na Trabikovi by se jesterecka vyjimala...ale jsem z okoli Olomouce...to bude asi problem co? :(

  • 0

#76 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2007 - 11:12

swenney: Zajem bych mel, na Trabikovi by se jesterecka vyjimala...ale jsem z okoli Olomouce...to bude asi problem co? :(

Pracovně se vyskytuji v Praze. Pokud bys měl někoho, kdo by samolepku vyzvedl případně i pro někoho ve tvém okolí, bylo by to vhodnější. V průběhu prázdnin se možná vypravím na návštěvu do Ústí nad Orlicí (blíž k Olomouci to asi nebude).
  • 0

#77 PedroKV

PedroKV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2007 - 7:01

Bo.T.L.:

swenney: Zajem bych mel, na Trabikovi by se jesterecka vyjimala...ale jsem z okoli Olomouce...to bude asi problem co? :(


Pracovně se vyskytuji v Praze. Pokud bys měl někoho, kdo by samolepku vyzvedl případně i pro někoho ve tvém okolí, bylo by to vhodnější. V průběhu prázdnin se možná vypravím na návštěvu do Ústí nad Orlicí (blíž k Olomouci to asi nebude).



Proč ji neposlat poštou v obálce mezi dvěma kartony?

Jinak mě by měly 4 kousky vyrobit v reklamní ag. ReklamaKV v K.Varech, kus na černé folii za 25, kus na černé reflexní folii za 200 (bral jsem si jen na nereflexní folii).

  • 0

#78 pavel_ct

pavel_ct

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2007 - 23:08

Bo.T.L. napsal/a:

swenney: Zajem bych mel, na Trabikovi by se jesterecka vyjimala...ale jsem z okoli Olomouce...to bude asi problem co? :(<BR>

<BR>Pracovně se vyskytuji v Praze. Pokud bys měl někoho, kdo by samolepku vyzvedl případně i pro někoho ve tvém okolí, bylo by to vhodnější. V průběhu prázdnin se možná vypravím na návštěvu do Ústí nad Orlicí (blíž k Olomouci to asi nebude).


Kdy pojedeš do UO? Jsem z České Třebové a ještěrka by se ma na autě líbila taky:)
  • 0

#79 PedroKV

PedroKV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2007 - 7:00

Já už mám ještěrky na autě, heč! :-)
http://pedrokv.com/smeti/jesterka1.jpg
http://pedrokv.com/smeti/jesterka2.jpg
  • 0

#80 swenney

swenney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 409 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2007 - 7:36

vypada to luxusne....uz se tesim jak si je nalepim na Trabika;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama