Přejít na obsah


Fotka

Jesterka jako nalepka


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
601 odpovědí na toto téma

#81 Vojtik

Vojtik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2007 - 8:32

Ahoj, trochu jsem se poptaval, tatka ma reklamni firmu, vse by slo bez problemu, zadne zprostredkovani, vcetne zcela jednoduche FUNGUJICI distribuce po cele cr. Jesterku posleme kazdemu, kdo ma zajem i o 1 kus. Podminky kazdemu zaslu obratem na e-mail. Jesterka delky cca 140 mm by stala cca 25,- i s dani, sortiment barev je cca 30, reflexni delat nebudeme, vyjdou draho. Ke ctyrem objednanym paty kus zdarma. O podrobnosti si napiste na post@vvtisk.cz. Vojtik, 224 kusu
  • 0

#82 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2007 - 8:48

Vojtik napsal/a:
Ahoj, trochu jsem se poptaval, tatka ma reklamni firmu, vse by slo bez problemu, zadne zprostredkovani, vcetne zcela jednoduche FUNGUJICI distribuce po cele cr. Jesterku posleme kazdemu, kdo ma zajem i o 1 kus. Podminky kazdemu zaslu obratem na e-mail. Jesterka delky cca 140 mm by stala cca 25,- i s dani, sortiment barev je cca 30, reflexni delat nebudeme, vyjdou draho. Ke ctyrem objednanym paty kus zdarma. O podrobnosti si napiste na post@vvtisk.cz.

Vojtik, 224 kusu

ahoj, no cena je o 150% vyssi (pokud neobsahuje postovne obalkou), nez Botlova a asi se dohodni s Darquerem, ktery jesterku ma na svedomi, jestli se mu to pozdava.
  • 0

#83 Vojtik

Vojtik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2007 - 9:06

No je to vsechno pouze oficialni cestou, na cerno ci z kamaradstvi to delat nelze, danovy doklad je samozrejmosti a to znamena jestli trochu podnikas, tak to vis, ze vice nez polovina ceny pripadne na danich statu. Od Darquera bych chtel nejradsi NA TOMTO FORU pisemne vyjadreni a souhlas s vyrobou, aby se predeslo pozdejsim dohadum. Nekde v predchozich prispevcich pise, ze neni obchodnik, to tedy my jsme. Darquere napis pripadne na muj e-mail post@vvtisk.cz podminky spoluprace, zkratka rozhodne neprides, stejne by se logo muselo pro vyrobu trochu upravit. Vojtik.
  • 0

#84 PedroKV

PedroKV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2007 - 21:54

NÁVOD K NALEPENÍ JEŠTĚRKY: kastli umejeme houbou s mýdlem. Utřeme do sucha. Vezmeme technický benzín (pracujeme ve stínu!) a papírovým utěrákem místo odmastíme. Do střičky si dáme jarovou vodu (jar:voda = 1:1 až 1:3) a místo postříkáme. Sloupneme ještěrku od čumáku tak, že podkladový papír hned otáčíme, jako bychom odlepovali papír a ne ještěrku. Otáčíme papír v ostrém úhlu hned podém zbylého papíru, aby se ještěrka nepřilepila a aby se sama částečne odlepovala. Pozor na drápky (ještěrky), jsou dost malé. Až sundáme ještěrku, opatrně ji chytneme a položíme na jarem nastříkané místo. Pečlivě ji usadíme (díky jaru s ní můžeme pohodlně hýbat) tak, jak ji finálně chceme mít. Po usazení nejlépe buničinou či jiným savým materiálem (papírový kapesník, wc papír) osušíme ťupáním místa okolo ještěrky. Poté vezmeme kus nějakého měkkého plastu s rovnou hranou (zbytek po vylomení sim karty, kitovací stěrka) a z ještěrky vytaháme vodu pod ní. Nemusíme moc, ona vyschne. Stačí z těla a ze silnější části nožiček. Po pár hodinách zbytek jarové vody vyschne a s ještěrkou už nikdo nehne. Hodně štěstí!
  • 0

#85 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2007 - 9:06

k pedrovu vycerpavajicimu navodu bych jeste dodal, ze muzete pouzit fen na vlasy k vysouseni.
  • 0

#86 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2007 - 11:29

Dain & Olik napsal/a:
ahoj, no cena je o 150% vyssi (pokud neobsahuje postovne obalkou), nez Botlova a asi se dohodni s Darquerem, ktery jesterku ma na svedomi, jestli se mu to pozdava.


Co se týče oficialit a výše ceny, tak já to rozhodně nedělám na kšeft a nehodlám to provozovat jako živnost. Cena je závislá na mnoha faktorech a já jsem se vydal cestou nejmenšího odporu (optimální využití plochy role folie). Tedy důležitý je výsledek, nikoli věci kolem (obrázek vyřízlý z folie v roli na řezacím ploteru ve velikosti 15cm překrytý přepravní fólií... po nalepení vše kromě samolepky zahodíte...). Každý máme nějaké znalosti/schopnosti a možnosti a připadá mi zbytečné, aby si každý nechal udělat samolepku individuálně.
Co se týče případné komerce, tak na ještěrce tak jak je má největší zásluhu Darquer a poskytl vektorovou předlohu všem (otázkou je vlastnictví symbolu ještěrky jako loga GC.CZ). Pokud to bude někdo chtít oficiálně prodávat, tak já s tím problém nemám. Vzhledem k tomu, že nedělám GC pro peníze, klidně můžu ještě zmenšené samolepky vkládat do nalezených keší.
  • 0

#87 Darquer

Darquer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2007 - 19:16

Reaguji na Vojtika a částečně taky na příspěvek Botla. Tím, že jsem umožnil každému, aby si ještěrku stáhl ve vektorové podobě jsem chtěl dosáhnout toho, aby se buď našel někdo, kdo ji nechá vyrobit a pak nabídne ostatním, případně kamarádům cacherům nebo aby si ji kdokoliv mohl nechat vyrobit individuálně. Chopil se toho mezi prvními Botl, a PedroKV, což je chvályhodné. Oba si podle jejich vlastních slov nechtějí výrobou nálepky přivydělávat, čemuž rozumím a sám mám stejný názor. Vojtik píše, že by byl ochoten dělat ještěrku na komerční bázi. Proti tomu nic nemám, jen bych byl nerad, aby se na ještěrce následně objevila jakási autorská práva a ostatním by byla znemožněna individuální výroba. Takže Vojtiku, jen do toho. Ostatní, vyrábějte, lepte, geokešujte.
  • 0

#88 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2007 - 21:05

Darquer napsal/a:
Reaguji na Vojtika a částečně taky na příspěvek Botla. Tím, že jsem umožnil každému, aby si ještěrku stáhl ve vektorové podobě jsem chtěl dosáhnout toho, aby se buď našel někdo, kdo ji nechá vyrobit a pak nabídne ostatním, případně kamarádům cacherům nebo aby si ji kdokoliv mohl nechat vyrobit individuálně. ...


Dnes jsem vložil jednu samolepku do nalezené keše GC14H09 - Skalni deti. Vzhledem k tomu, že Darquer vytvořil soubor ve vektorové grafice pravděpodobně ze stejného zdroje jako je logo na stránce GC.CZ, přimlouval bych se za to, aby se při výrobě nijak tento etalon neupravoval (vyjma velikosti). Já jsem při výrobě z velikostí 25,20,15,10cm vybral na doporučení rozměr 15cm.
  • 0

#89 PedroKV

PedroKV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2007 - 8:28

tak přiznejte barvu, kdo už má nalepenou ještěrku? Šup sem s fotkama! :-)
  • 0

#90 Vojtik

Vojtik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2007 - 6:57

Po dohode s Darquerem a jeho souhlasu jako autora vektorove predlohy /viz jeho forum Jesterka jako nalepka/ nabizim Jesterku delky 145 mm ve 30 barvach, krytou montazni folii, za cenu Kc 25,- vcetne DPH. Tisteny navod pro aplikaci a danovy doklad prilozen. Doprava po cele CR zajistena. KAZDY PATY KUS ZDARMA!!! Upozornuji, ze dle slov vyrobce "to stejne neni zadny kseft a cena s bidou pokryje naklady a bude s tim akorat starost", tak mi prosim nic nezavidte. Stejnou jesterku budu davat i do svych nalezenych kesi, tak kdo nechce mit vydaj, dojde si pro ni tam. Podrobnosti na post@vvtisk.cz Vojtik.
  • 0

#91 Darquer

Darquer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2007 - 17:50

PedroKV napsal/a:
tak přiznejte barvu, kdo už má nalepenou ještěrku? Šup sem s fotkama! :-)

Tak tady je moje ještěrka od BoTLa. Včera došla, dnes nalepena.

Přiložené miniatury

  • jesterka_mondeo.jpg

  • 0

#92 Slavek_CZ

Slavek_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2007 - 20:39

Ježkovy voči, ale proč zrovna na FORDa, takový nerozum to tu ještěrku tak zkazí :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  • 0

#93 Darquer

Darquer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2007 - 20:48

Slavek_CZ napsal/a:
Ježkovy voči, ale proč zrovna na FORDa, takový nerozum to tu ještěrku tak zkazí :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


No protože Porschem jezdí manželka a ta geocachingu moc nefandí. :D
  • 0

#94 Slavek_CZ

Slavek_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2007 - 21:07

:D:D:D:D:D Jooo dostal jsi mě :D:D:D:D
  • 0

#95 swenney

swenney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 409 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2007 - 14:43

Tak dneska dosla obalka s nalepkama...krasny sou....

Přiložené miniatury

  • jesterka.jpg

  • 0

#96 mdennah

mdennah

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2007 - 15:38

kraaaaaaaasny :-) no me taky uz dosly... jen si uvedomuju, ze na nasi tmavomodre skodovce nebudou tak cucave. V horizonzu 3 let mam v planu zakoupit terenni automobil Samuraj, piskove barvy. Tam to bude ou kej.
  • 0

Mdennah
proud member of Striped GeoFriends ;-)


#97 PedroKV

PedroKV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2007 - 20:28

swenney napsal/a:
Tak dneska dosla obalka s nalepkama...krasny sou....



"Tati, předjel tě trabant.."

".. a tati, je žížala had?"

:D
  • 0

#98 swenney

swenney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 409 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2007 - 22:20

PedroKV napsal/a:

swenney napsal/a:
Tak dneska dosla obalka s nalepkama...krasny sou....



"Tati, předjel tě trabant.."

".. a tati, je žížala had?"

:D


co to je za kacirske bludy??? styd se!
  • 0

#99 jizersky_drak

jizersky_drak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2007 - 0:25

už taky nějaký ty ještěrky od Botla mam, ale na autě ještě ne... a to jsem jím včera byl pro FTF... stydím se :o ale na stříbrný (teda podle techničáku šedý) Fabii se určitě budou vyjímat :) dvě jsem vložil do chystané keše... která je už týden schovaná, jen jsem líný k ní napsat listing... (teda spíš když už mam morál něco psát, tak jsou důležitější věci než listing :@)
  • 0

#100 MilanoXTeam

MilanoXTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2007 - 6:01

Taky mi už ještěrečky došly. Jedna si už vesele leze po dveřích od kufru. Díky, moc se nám líbí.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama