Přejít na obsah


Fotka

Jesterka jako nalepka


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
601 odpovědí na toto téma

#121 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2007 - 21:40

stanleypaulGC napsal/a:

Bo.T.L. napsal/a:

PedroKV napsal/a:
za kolik je ta reflexní?


30,- ?

Dostal jsem ještě kousek světlé reflex role se samolepkama když se zlomil v ploteru nůž (vypadají nepoškozeně, ale musím vyhnípat vyřízlé okraje a přelepit přepravní fólií). Oproti klasické folii je ta reflexní tvrdší = samozřejmě silnější. Jednu černou reflexku mi hned ten řízek plácnul na ukázku na auto. Prej s tím do myčky můžu (ale raději až druhý den ;)).


Ta reflexní je hezká, na mé červené astře bude úplně super. Živě to už vidím. Jednu či dvě bych si vzal. Kdy, kde, jak? Dík :)


Ta na té fotce je černá reflexní. To že vypadá jako bílá asi bude ovlivněno bleskem fotoaparátu. Za normálního nasvícení jsem to nezkoumal. Ještě mám bílou (taková trochu perleťová šedivá, ale ještě jsem to pořádně neprohlížel).
Tento týden už v Praze nejsem, nejspíše až příští úterý.
  • 0

#122 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2007 - 18:33

PedroKV napsal/a:
za kolik je ta reflexní?


Foto ještěrek z leva do prava ležících:
samolepka ještěrky černá, samolepka ještěrky černá reflexní, samolepka ještěrky bílá/šedivá reflexní (bez blesku)

Přiložené miniatury

  • hpim1607.jpg

  • 0

#123 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2007 - 18:35

PedroKV napsal/a:
za kolik je ta reflexní?


To samé tentokrát s bleskem.

Přiložené miniatury

  • hpim1606.jpg

  • 0

#124 GEO-TOM-CAT

GEO-TOM-CAT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2007 - 19:44

Chci objednat tu cernou ale nevim jak :)
  • 0

#125 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2007 - 19:50

GEO-TOM-CAT napsal/a:
Chci objednat tu cernou ale nevim jak :)


Stačí napsat na pofil GC.COM. Další informace viz můj příspěvek http://www.geocachin...7590#post_47590
  • 0

#126 PedroKV

PedroKV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2007 - 20:02

GEO-TOM-CAT napsal/a:
Chci objednat tu cernou ale nevim jak :)


nebudu to komentovat, nebudu to komentovat, nebudu to komentovat.. Sakra, už to komentuju... :-)
  • 0

#127 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2007 - 20:09

PedroKV napsal/a:
nebudu to komentovat, nebudu to komentovat, nebudu to komentovat.. Sakra, už to komentuju... :-)


nekomentuj nema to cenu:-) (popravde nesledovat tohle vlakno tak by se me taky nechtelo cist 145 prispevku:-) )
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#128 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2007 - 20:16

PedroKV napsal/a:

GEO-TOM-CAT napsal/a:
Chci objednat tu cernou ale nevim jak :)


nebudu to komentovat, nebudu to komentovat, nebudu to komentovat.. Sakra, už to komentuju... :-)


Pokud nejde o život, jde o hovno.
Ze samolepek nezbohatnu a určitě mě nezrujnuje těch pár stovek.
  • 0

#129 GEO-TOM-CAT

GEO-TOM-CAT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2007 - 2:10

:D
  • 0

#130 GEO-TOM-CAT

GEO-TOM-CAT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2007 - 2:11

Qnik napsal/a:

PedroKV napsal/a:
nebudu to komentovat, nebudu to komentovat, nebudu to komentovat.. Sakra, už to komentuju... :-)


nekomentuj nema to cenu:-) (popravde nesledovat tohle vlakno tak by se me taky nechtelo cist 145 prispevku:-) )


ANO. to je totiz presne ono...
  • 0

#131 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2007 - 20:51

PedroKV napsal/a:

GEO-TOM-CAT napsal/a:
Chci objednat tu cernou ale nevim jak :)


nebudu to komentovat, nebudu to komentovat, nebudu to komentovat.. Sakra, už to komentuju... :-)


Tak jsem dneska zajel s ještěrkou do myčky u Shellu a pohoda. Drží supr.
  • 0

#132 Vojtik

Vojtik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2007 - 7:35

Tak a dovolena je pryc. Po dohode s Darquerem a jeho souhlasu jako autora vektorove predlohy /viz jeho forum Jesterka jako nalepka/ nabizim Jesterku delky 145 mm ve 30 barvach, krytou montazni folii, za cenu Kc 25,- vcetne DPH. Tisteny navod pro aplikaci a danovy doklad prilozen. Doprava po cele CR zajistena. KAZDY PATY KUS ZDARMA!!! Upozornuji, ze dle slov vyrobce "to stejne neni zadny kseft a cena s bidou pokryje naklady a bude s tim akorat starost", tak mi prosim nic nezavidte. Stejnou jesterku budu davat i do svych a nalezenych kesi, tak kdo nechce mit vydaj, dojde si pro ni tam. Podrobnosti na post@vvtisk.cz Vojtik.
  • 0

#133 PedroKV

PedroKV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2007 - 7:43

Vojtik napsal/a:
Tak a dovolena je pryc. Po dohode s Darquerem a jeho souhlasu jako autora vektorove predlohy /viz jeho forum Jesterka jako nalepka/
nabizim Jesterku delky 145 mm ve 30 barvach, krytou montazni folii, za cenu Kc 25,- vcetne DPH. Tisteny navod pro aplikaci a danovy doklad prilozen. Doprava po cele CR zajistena.
KAZDY PATY KUS ZDARMA!!!
Upozornuji, ze dle slov vyrobce "to stejne neni zadny kseft a cena s bidou pokryje naklady a bude s tim akorat starost", tak mi prosim nic nezavidte. Stejnou jesterku budu davat i do svych a nalezenych kesi,
tak kdo nechce mit vydaj, dojde si pro ni tam.
Podrobnosti na post@vvtisk.cz
Vojtik.


Ahoj, dáš někam fotky 30 různě barevných ještěrek?
  • 0

#134 Vojtik

Vojtik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2007 - 8:43

No nekolikrat jsme zkouseli pri jine prilezitosti fotokatalog, ale barvy jsou na fotkach vzdy jine nez ve skutecnosti, zalezi na okolnim osvetleni a taky na nastaveni fotaku, i kdyz ten mame dobry. Stejne odlisnosti jsou i na fotkach zde uverejnenych od lidi, co si to nalepili. Jedine spravne voditko je cislo z originalniho vzorniku vyrobce, pouzivame 4 dodavatele, tj cca 15 vzorniku. Ten nabizeny sortiment barev je na autech vyzkouseny, na velbloudech, losikach, potapecich, zizalach atd. Osobni vyber barev asi v tomhle pripade nelze realizovat. Vojtik
  • 0

#135 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2007 - 10:44

Vojtik napsal/a:
No nekolikrat jsme zkouseli pri jine prilezitosti fotokatalog, ale barvy jsou na fotkach vzdy jine nez ve skutecnosti, zalezi na okolnim osvetleni a taky na nastaveni fotaku, i kdyz ten mame dobry. Stejne odlisnosti jsou i na fotkach zde uverejnenych od lidi, co si to nalepili. Jedine spravne voditko je cislo z originalniho vzorniku vyrobce, pouzivame 4 dodavatele, tj cca 15 vzorniku. Ten nabizeny sortiment barev je na autech vyzkouseny, na velbloudech, losikach, potapecich, zizalach atd. Osobni vyber barev asi v tomhle pripade nelze realizovat.
Vojtik


Osobně si myslím, že nejvděčnější barva je černá. I na tmavý nebo černý lak je efektní černá reflexní (zde hraje právě roli změna světla a odstínu při změně úhlu pohledu).
  • 0

#136 GEO-TOM-CAT

GEO-TOM-CAT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2007 - 17:20

Potvrzuji korektni dodani jesterek :) diky .Bo.T.L.
  • 0

#137 Vojtik

Vojtik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2007 - 8:12

Prazdniny skoncily, ale jesterky mame porad. Velice dekujeme vsem, kteri o samolepici jesterky projevili zajem a omlouvame se tem, kteri na ne pro neocekavany obrovsky zajem cekali vice nez tyden. Takze nyni expedujeme do 3 dnu. Jesterka je delky 145 mm ve 30 barvach, kryta montazni folii, za cenu Kc 25,- vcetne DPH. Tisteny navod pro aplikaci prilozen. Doprava po cele CR zajistena. KAZDY PATY KUS ZDARMA!!! Podrobnosti pouze na post@vvtisk.cz. Stejnou jesterku budu davat i do svych a mnou nalezenych kesi, tak kdo chce usetrit, dojde si pro ni tam. Vojtik.
  • 0

#138 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2007 - 10:42

Vojtik napsal/a:
...
Stejnou jesterku budu davat i do svych a mnou nalezenych kesi,
tak kdo chce usetrit, dojde si pro ni tam.

Vojtik.


U mne je možné také získat podobnou samolepku (velikost 15cm) černé barvy 10,-/ks. Mám i reflexní černé a bílo šedivé barvy 30,-/ks. (viz foto v diskuzi nebo ve fotoalbu).
Nejsem výrobce ani prodejce, pouze jsem si nechal udělat několik desítek kousků, které také vkládám do nalezených keší (pokud se vejdou).

Bo.T.L.
  • 0

#139 LiborH

LiborH

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 334 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2007 - 23:14

Tak díky PedroviKV a jeho plešivecké kešce máme geomobil taky označkovaný. Díky

Přiložené miniatury

  • jeseter-mini.jpg

  • 0

#140 GEO-TOM-CAT

GEO-TOM-CAT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2007 - 5:06

LiborH napsal/a:
Tak díky PedroviKV a jeho plešivecké kešce máme geomobil taky označkovaný. Díky


Dobra znacka ? to ti pridelil PS ne :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama