Přejít na obsah


Fotka

Handy Geocaching = java aplikace určená pro geocaching


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1646 odpovědí na toto téma

#41 PedroKV

PedroKV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2007 - 22:17

geodestil:

Disablovane kese to ma zobrazovat, stejne jako server GC.com. V nazvu okna by to ale melo byt zmineno.

Jsem rad ze uz to jakztakz funguje, vetsi kompatibilitu s Nokia LD-3W muzu zajistit jedine tak, ze by mi nekdo ten modul pujcil domu a ja to primo na nem testovat. 



My v O2 ho prodáváme, půjčujeme ho asi na 3 dny, ale bohužel za nějaký peníz + asi 2000 jistina (ta se vrací). Kolik je půjčovné z hlavy nevím. Pokud jsi z Karlovarska, tak bychom se mohli domluvit.

Jinak připomínka: nemohlo by si to pamatovat home coordinates (režim bez GPS)?

  • 0

#42 ghamik

ghamik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2007 - 12:06

Což o to, já bych ho mohl taky poskytnout, ale asi  ne na moc dlouho protože ho dost intenzivně používám ;-) Jsem z Říčan u Prahy...

 


  • 0

#43 Destil.cz

Destil.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2007 - 20:15

PedroKV:

geodestil:

Disablovane kese to ma zobrazovat, stejne jako server GC.com. V nazvu okna by to ale melo byt zmineno.

Jsem rad ze uz to jakztakz funguje, vetsi kompatibilitu s Nokia LD-3W muzu zajistit jedine tak, ze by mi nekdo ten modul pujcil domu a ja to primo na nem testovat.


My v O2 ho prodáváme, půjčujeme ho asi na 3 dny, ale bohužel za nějaký peníz + asi 2000 jistina (ta se vrací). Kolik je půjčovné z hlavy nevím. Pokud jsi z Karlovarska, tak bychom se mohli domluvit.

Jinak připomínka: nemohlo by si to pamatovat home coordinates (režim bez GPS)?

Bydlim blizko prahy, skoda. Kdybyste nekdo z okoli prahy byl tak hodnej a mohl mi modul pujcit tak se ozvete na email gdestil@gmail.com.

Jinak aplikace si pamatuje zadane souradnice coz je imho uzitecnejsi nez home coordinates.
 


  • 0

#44 wwwerca2

wwwerca2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2007 - 19:17

Tak uz program jede a je to parada, zkouseno dnes na Cervene Lhote, krasne nam to naslo vsechno co jsme potrebovali. Diky moc za tenhle program!


  • 0

#45 Destil.cz

Destil.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2007 - 20:37

V poslednich dnech mi server geocaching.com pekne zavaril, zmenil zdrojove kody stranek a aplikace prestala fungovat. Zapracoval jsem ale a ohlasuji novou verzi. Co je noveho ve verzi 2.1?

- Stahovani informacich o kesich je opraveno. Aplikace spolupracuje s rychlejsim a spolehlivejsim serverem, mel by se omezit pocet chyb pri GPRS komunikaci
- Vylepsena kompatibilita s telefony = osobne testovano na telefonech Nokia 6681, Nokia 6230i, SonyEricsson W810i.
- Vylepsena kompatibilita s GPS moduly = osobne testovano s Navilock BT-338 a hlavne Nokia LD-3W!!!
- Nova funkce - logovani kesi, nyni jiz muzete logovat hned po nalezeni kese primo z mobilu

 Novou verzi stahujte ze stránek aplikace
 


  • 0

#46 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2007 - 2:49

Tak jsem vyzkousel light verzi 2.1 - opravdu funguje i po upgrade GC.com, ale nova funkce logovani cache ma v sobe jeste mouchy - detaily chyby jsem uvedl primo do fora aplikace. Ale i tak diky, aplikace je proste super - zvlast ted, kdyz logovani na GC.com v Opere mini buhviproc nefunguje - viz toto vlakno...

  • 0

#47 moravan

moravan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 394 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2007 - 14:11

Zkoušeli jste někdo light verzi na nějakém Simensu? Třeba na M65, ten vlastním.

  • 0

#48 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2007 - 22:12

Funguje vám aplikace? Mně to začalo házet nějakou chybu, že prý špatné připojení, či co... Ale doteď bylo vše ok, tak nevím. Navíc se nemůžu dostat ani na Destilovy stránky...

  • 0

#49 Hanysek & Hanika

Hanysek & Hanika

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 187 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2007 - 22:47

Sutech: Funguje vám aplikace? Mně to začalo házet nějakou chybu, že prý špatné připojení, či co... Ale doteď bylo vše ok, tak nevím. Navíc se nemůžu dostat ani na Destilovy stránky...

Aplikace funguje normálně jak má.[;)] Tak bude chyba nejspíš u tebe.


  • 0

#50 ptacek

ptacek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2007 - 0:49

Me to take nefunguje a take mi nefungujou autorovy stranky - uz od vcerejska.
  • 0

#51 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2007 - 9:10

Tak jsem si psal s autorem - jeho stránky nebudou fungovat asi do příštího týdne, protože mu správce stránek smazal většinu dat.

Na otázku ohledně problému s aplikací jsem ještě odpověď nedostal.

to ptacek: jakým způsobem ti nefunguje? Píše ti to - Nedostupné či špatně nastavené připojení k internetu (...) a potom nějakou chybu?

 


  • 0

#52 ptacek

ptacek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2007 - 16:50

Nefunguje mi to tak jak si popsal.


  • 0

#53 Bludi

Bludi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2007 - 10:56

Tak už mi to delší dobu fičí na N6230. Používám light verzi a je to naprostá bomba!!!!! Z PDA zjistim souřadnice, pak si najdu cache v okolí a jdu lovit. To prostě nemá chybu!!!!

Jen tak dále. Autor by zasloužil... minimálně pochvalu..


  • 0

#54 breit

breit

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2007 - 14:04

Tak i já jsem se rozhodl vyzkoušet tuto aplikaci, ale nějak mi to nechce fungovat.

Při pokusu o připojení na server geocaching.com se mi objeví hláška:

"Problém s připojením: Nedostupné, nebo špatně nastavené připojení k internetu. Také je možné, že má problémy server, který zprostředkovává komunikaci s geocaching.com, nebo server geocaching.com Podrobnosti: java.io.IOException:-18 progress=12"

Přitom připojení k internetu mi v jiných aplikacích funguje (např. Opera, GiboSMS apod.)...

Mám Nokii N70... 


  • 0

#55 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2007 - 14:23

Ano, to je přesně ta chyba, kterou jsem popisoval výše... Mně to již přestalo dělat, takže nevím, čím to bylo.

S autorem jsem si na toto téma psal, ale ještě jsem bohužel nedostal odpověď. Je možné, že tu chybu způsobilo to, že mu poskytovatel bez jeho vědomí přeinstaloval stránky. Údajně všechny podstatné věci přehodil na jiné stránky, ale je možné, že ne vše se podařilo tak, aby aplikace bez problémů fungovala (můj názor)...

 


  • 0

#56 breit

breit

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2007 - 14:41

No já jsemaplikaci stahoval už z těch nových strának.. tak nevím... doufám, že mi to taky přestane dělat no..

  • 0

#57 snowhate

snowhate

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2007 - 15:07

Souhlas nejde,, pise hlasku Invalid Java version. Component is not compatible with this device.

 Skoda:((

 


 


  • 0

#58 Destil.cz

Destil.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2007 - 11:41

Omlouvam se za vypadky mych stranek i aplikace v poslednich dnech. Nyni jsem jiz na novem webhostingu (www.netservis.cz) a vse funguje jak ma.

Vydal jsem novou verzi aplikace, zamerenou predevsim na kompatibilitu.

Novinky v Handy Geocaching 2.2:
- prekopane jadro GPS komunikace, cekejte lepsi vysledky s ruznymi telefony a BT GPS moduly
- GPS komunikace je tzv. blbuvzdorna, takze se nepripojite k jinemu BT zarizeni nez je GPS modul, aplikace take korektne reaguje na vypnuti modulu behem GPS komunikace
- predelano logovani kesi, nyni jiz by s nim nemely byt problemy, pro spravnou funkcnost logovani je potreba stahnout verzi 2.2, ve verzi 2.1 nefunguje
- behem navigace displej blika na mobilech, ktere to podporuji. Zabranuje to vypnuti podsviceni a na nekterych mobilech to zabrani zamknuti klaves. 

 

Stahujte ze stranek aplikace 

 

Jeste bych vas chtel poprosit, abyste chyby v aplikaci nepsali do tohoto vlakna, ale do fora na mych strankach. Tohle forum moc casto nesleduju
 


  • 0

#59 snowhate

snowhate

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2007 - 16:42

hlasim :

takze jede ale jenom light verze

SE P910i


 


  • 0

#60 hobler

hobler

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2007 - 15:58

Nedavno jsem si vtipne zapomnel v PC pametovou kartu od PDA s Beelinem a waypointy, takze doslo na testovani teto aplikace na N6230. Slapalo to perfektne, sparovani s BT GPS bez problemu, stazeni nejblizsich kesi podle pozice z GPS take bez problemu, navigacni sipka nereaguje nejrychleji, ale naprosto v pohode jsem ulovil dve kese. Takze mnohokrat dekuji a aplikaci povazuji za vynikajici pocin a maly geokacersky zazrak [Y][Y][Y]
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama