Přejít na obsah


Fotka

Handy Geocaching = java aplikace určená pro geocaching


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1646 odpovědí na toto téma

#61 Destil.cz

Destil.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2007 - 19:13

Oznamuji novou verzi - Handy Geocaching 2.5

Co je nového v nové verzi?

Nové funkce:
- oblíbená místa, možnost ukládání keší, waypointů i vlastních míst do oblíbených a následně se nechat k nim navigovat bez potřeby datového spojení
- zavedeno cachování stažených dat. To znamená, že pokud stáhnete nějakou informaci o keši, kdykoliv se k ní můžete vrátit bez potřeby datového spojení. Cache dat ale vydrží jen do vypnutí aplikace.
- Pokročilé filtrování keší - můžete si zvolit libovolnou kombinaci typů, zakázat disablované a zobrazit až 20 nejbližších keší najednou.
- Vyhledávání podle klíčového slova

Kosmetika:
- překopáno menu
- vylepšené ikonky
- přesnější šipka při navigaci
- při zadávání souřadnic již nemusí mít longitude trojmístné stupně a aplikace automaticky doplňuje znak °

Bugfixy:
- správné zobrazování Najdi nejbližší při GPS módu
- správné zobrazování stupňů při průměrování

 

Stahujte zde 


  • 0

#62 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2007 - 22:02

geodestil:

Oznamuji novou verzi - Handy Geocaching 2.5



Tak jsem si aplikaci stáhl a nainstaloval na Nokii 6021. Vypadá to zajímavě, možná zítra vyzkouším v terénu.


Díky


  • 0

#63 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2007 - 22:02

geodestil:

Oznamuji novou verzi - Handy Geocaching 2.5



Tak jsem si aplikaci stáhl a nainstaloval na Nokii 6021. Vypadá to zajímavě, možná zítra vyzkouším v terénu.


Díky


  • 0

#64 Weex

Weex

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2007 - 22:58

Moto L7 + Haicom 406, 2 problemy ;)

1) detekce gps modulu, funguje tak na 1pokus z 10 nekdy proste nenajde a obcas mi tvrdi ze mam vypnute BT

2) podsviceni, casem proste zhasne a mackani cehokoli = bez vysledku, pomuze jen ( i ) cimz to ale taky zabiju :)

 

PS: u vlkGPS a TrekBuddy oboji funguje, byl bych rad kdyby se k nim pripojila i tahle aplikace ;)


  • 0

#65 PlachtaS Team

PlachtaS Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2007 - 9:55

Moc a moc děkuji. Tato aplikace je SUPER. I když zatím mám jen "historický" Siemens C75 všechno chodí perfektně. Pokud si před výletem něco zapomenu vytisknout z listingu v PC, je to tímto prográmkem vyřešeno. Už se těším i na novou fukkci - zalogovat se rovnou od nalezeného pokladu - vzkouším co nejdříve!
  • 0

#66 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2007 - 11:21

geodestil: Oznamuji novou verzi - Handy Geocaching 2.5

To je pěkné, ale řada těch novinek by se hodila i do verze Light... nebo je snad zastaven vývoj této verze? 


  • 0

#67 PlachtaS Team

PlachtaS Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2007 - 8:50

Zkus si nainstalovat 2.5.5. Má volbu BlueGPS-ANO/NE a tím lze využívat řadu dalších funkcí.
  • 0

#68 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2007 - 23:42

PlachtaS Team: Zkus si nainstalovat 2.5.5. Má volbu BlueGPS-ANO/NE a tím lze využívat řadu dalších funkcí.

Nee, problem je, ze plna verze je pro telefony "vyssi tridy", tj. na rade telefonu proste nenajede ani uvodni menu na vyber bez/s bluetooth, proste aplikace spadne s hlaskou Chyba aplikace - dany mobil proste nezvlada nekterou z pouzitych funkci (je pro nizsi verzi MIDP / CLDC). Viz moje Motorola V300, ktera neni zase tak stara, ale funguje na ni jen light verze, plna spadne hned po startu. Proto bych byl i ja take rad, kdyby se casem nove funkce nesouvisejici s primou navigaci (GPS modulem) objevily i v light verzi. 


  • 0

#69 PlachtaS Team

PlachtaS Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2007 - 9:16

Tak to nevím. Já si myslel, že mám vopravdu "historickej" telefén, ale asi je zadrhej jinde. Například předchozí "plná verze" mi vždy telefin plně zablokovala, taxem používal jej a jen LIGHT. NO až teď v2.5.5 - způsobem POKUS/OMYL to chodí hezky (v mým telefonu Siemens-C75). Proč tomu tak je, nevím. Zkus autora přímo na jeho strákách.
  • 0

#70 Skleba

Skleba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 504 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2007 - 13:32

Handygeocaching jsem pouzil ted v te nove verzi na dovce, celkem uz pouzitelne na kombinaci Nokia N80+GPS Nokia LD-3W. Prechozi verze se spatne pripojovali. Ted pouzitelne v pohode na nalezeni neblizsich bodu, vyhledavani i logovani, vse funguje jak ma, akorat navigovani mi nefunguje, kdyz prepnu na navigovat tak dojde s rozpadu spojeni s GPS a musim i pro jine aplikace vypnout/tapnout GPS. Na navigaci ke kesi je porad jellesi pro me SamrtComGPS.

  • 0

#71 PedroKV

PedroKV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2007 - 12:02

Hlásím chyby. Konfigurace: Sony Ericsson K800i, verze HC: 2.5.5 full.

chyby:
-vyhledávání nejbližších a dle klíčového slova skončí s chybou. ukáží se sice nejbližší cache, ale v chybové hlášce a dál s nimi nejde pracovat
-vyhledávání dle GC.. funguje ok.

návrh na zlepšení: možnost vyhledávat z oblíbených keší další nejbližší cache. Já používám PDA, ale kdybych byl v terénu, tak si jen nacvaknu GC kód keše, u které jsem, dal do oblíbených, v oblíbených si stoupnul na tuto cache a dal zobrazit nejbližší cache.

Díky

  • 0

#72 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2007 - 12:46

Nevím jestli to jde řešit, ale je možné při použití s modulem GPS po vyhledání zobrazit jméno modulu jinak než Neznámé BT zařízení? Zkusil jsem si pustit aplikaci na Staroměstském náměstí v Praze a když jsem dal s modulem GPS vylpivlo mi to seznam asi šesti BT neznamých zařízení a samozřejmě to moje nešlo v seznamu poznat (vše mělo stajné jméno Neznámé BT zařízení).

Ale si bude vhodnější poslat eventuelní hlášení chyb do fóra na stránkách aplikace.


  • 0

#73 Mufin

Mufin

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2007 - 15:45

Moji milí, nebyl jsem schopen nainstalovat HGC na BlackBerry - nakonec se mi podařilo vygenerovat instalační soubory pro Desktop Manager. Jsou k dispozici na http://www.tvrznik.com/HGC.zip - testováno s BB Pearl 8100. Vypadá to, že problém je tak trochu s GPSkou (možná jen s tou mojí), jinak vše funguje jak má. Prosím Ostružinoidy aby vyzkoušeli a dali vědět zkušenosti... Upozorňuji, že samotné aplikaci nerozumím ani za mák... :o) Mufin
  • 0

#74 Destil.cz

Destil.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2007 - 12:57

=== Novinky ve verzi 2.6 === Nove vlastnosti: - logovani trackovatelnych predmetu - pri logovani kese je mozno vlozit trackovatelny predmet - pri navigaci se ukazuje kompas Bugfixy: - kompatibilita s modulem Navibe Kosmetika: - pokud neni nova verze databaze kompatibilni, je na to uzivatel upozornen hlaskou - pokud uzivatel nepovoli pripojeni, je na to uporoznen hlaskou
  • 0

#75 PedroKV

PedroKV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2007 - 17:22

Bohužel, problém s vyhledáním nejbližších keší přetrvává. SonyErik K800i, verze HC 2.6 Full. Píše to: Nastala chyba Problém na stránkách Geocaching.com nebo chyba aplikace Sekce: nejblizsi kese Popis: java.lang.IndexOutOfBoundsException Data: '7km Rovnost (Ztratila se volnost 1)}3}GC117YV{7.6km Svornost (Ztratila se volnost 2)}3}GC13RC1 a tahle to pokračuje dál..
  • 0

#76 romix

romix

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2007 - 17:58

PedroKV napsal/a:
Bohužel, problém s vyhledáním nejbližších keší přetrvává. SonyErik K800i, verze HC 2.6 Full.

Me to blbne take, ale pouze pri prvnim vyhledani. Jakmile se ale navaze spojeni GPRS a dotaz se zopakuje, vse je jiz v poradku.
  • 0
romix's gc profile

#77 PedroKV

PedroKV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2007 - 21:59

romix napsal/a:

PedroKV napsal/a:
Bohužel, problém s vyhledáním nejbližších keší přetrvává. SonyErik K800i, verze HC 2.6 Full.

Me to blbne take, ale pouze pri prvnim vyhledani. Jakmile se ale navaze spojeni GPRS a dotaz se zopakuje, vse je jiz v poradku.


A jo, napodruhé už to jde.. :-) To jsem si předtím nevšiml (nikdy nezkouším znova a znova to, co nejde napoprvé s tím, že by se to samo vyléčilo.. :-) )

Jinak se přimlouvám ještě pro potvrzení ukončení aplikace přes položku konec, teď stačí klepnout a sestřelí se bez dotazu.
  • 0

#78 Destil.cz

Destil.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2007 - 1:37

PedroK: Abych mohl chybu opravit, musis mi napsat od jakych souradnic hledas nejblizsi kese a cely vypis chyby, ne jenom cast. Ale hlavne piste chyby aplikace do fora pro tento ucel zrizeneho na destil.cz. Nepiste sem, protoze toto forum skoro nectu!
  • 0

#79 Destil.cz

Destil.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2007 - 17:05

Dnes jsem vydal Handy Geocaching light verze 2.6. Obsahuje vsechny funkce plne verze, ktere nezaviseji na GPS modulu a funguje na vsech mobilech. Stahujte z webu destil.cz
  • 0

#80 Milancer

Milancer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 233 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2007 - 19:49

Jo, dnes jsem testoval obe verze a vypada to odost lip nez predchozi verze. N70 + BT GPS Nokia, bezi vse bez problemu i jsem zkusil logovani. N6670 standartni verze nelze nainstalovat, light verze bezi v pohode. Tohle se bude hleckde hodit. Moc diky!
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama