Přejít na obsah


Fotka

Handy Geocaching = java aplikace určená pro geocaching


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1646 odpovědí na toto téma

#81 lukas26

lukas26

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2007 - 15:34

taky tuhle aplikaci používám, vážně super, hlavně na rychlé zalogování...a to, že nyní jde logovat i trackovatelný předmět je parádní...
  • 0

#82 michal_a_jana

michal_a_jana

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 426 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2007 - 10:03

2.6 light vypada uzasne, akorat jsem na 6230i neprisel na to, jak zobrazit cache okolo Oblibene lokace. Oblibenou si dokazu vytvorit, ale nedokazu prijit na to, jak ji pouzit. Mate nekdo stejnej problem nebo vite jak ho vyresit?
  • 0

#83 Destil.cz

Destil.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2007 - 10:10

michal_a_jana napsal/a:
2.6 light vypada uzasne, akorat jsem na 6230i neprisel na to, jak zobrazit cache okolo Oblibene lokace. Oblibenou si dokazu vytvorit, ale nedokazu prijit na to, jak ji pouzit. Mate nekdo stejnej problem nebo vite jak ho vyresit?


Oblibene jsou mysleny ne jako vychozi mista pro hledani nejblizsich kesi, ale jako mista, ktere si ulozis a pozdeji se k nim nechas navigovat (auto, stage multiny, cache, ...). Je to ale zajimavy napad, v pristi verzi ho implementuju.
  • 0

#84 Destil.cz

Destil.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2007 - 20:43

Handy Geocaching 2.7 byl vydán!

==== Novinky ve verzi 2.7 ====

Nové vlastnosti:
- MultiSolver - pomůcka pro luštění multi-keší
- ukládání posledního Bluetooth zařízení pro jednodušší připojení
- možnost hledat keše okolo oblíbeného bodu
- nastavení frekvence blikání displeje při navigaci/vypnutí blikání
- aplikace se přihlašuje na GC.com vždy, když je to potřeba, nejenom při volbě Vyhledávání
- možnost nastavit defaultní text při logování keše

Bugfixy:
- úprava navigace tak, aby se na Nokii 6230i zobrazilo všechno

Kosmetika:
- při stahování dat se ukazuje grafický průběh
- použití obfuskace => zmenšení JAR souboru
- kdo finančně přispěje na vývoj aplikace, nebude se mu ukazovat reklama na začátku
  • 0

#85 zskal

zskal

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2007 - 10:08

Může mi prosím někdo poradit odkud bych si mohl stáhnout verzi light pro siemens AF51 bez kabelu? Zkoušel jsem to přes http://wap.wapstranky.cz ale ani za boha se mi to nedaří stáhnout:(. Možná to tenhle mobil ani nezvládne...?
  • 0

#86 xpj

xpj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2007 - 11:49

Wap: http://destil.cz/Han...achingLight.jad
  • 0
Garmin GPSMAP 60CSx + Topo Czech 1.2
Sony Ericsson K750i + Opera Mini 4.1beta + Handy Geocaching 3.2.5
Apple iPod Nano + Pocket Queries as VCards (via GPSBabel :-)

#87 zskal

zskal

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2007 - 18:28

No právě odtud mi to nejde taky, vidím tam pouze to, co je vidět i tady na pc když na to kliknu, ale není tam nic ke stažení. Nebo to dělám blbě?:(
  • 0

#88 Mion

Mion

    Mion

  • Members
  • PipPipPip
  • 945 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2007 - 6:29

Musím tuhle mobilní aplikaci moc pochválit. Sice momentálně nemám možnost běhat po keškách, ale v návalu absťáku jsem si aspoň (konečně) HaG nainstaloval do mobilu (je to obyčejný, lehce zastaralý nonOS SK65, s QWERTY) a jsem nadšený z toho, jak jednoduše, a rychle lze nyní na cestách přehledně získat filtrované informace o nejbližích neodlovených keších - ať už podle současné nebo zadané polohy, včetně možnosti následné navigace a uložení informací. Pro mne je to určitě lepší varianta, než syslit do telefonu/PDA všechny offline listingy z rozsáhlého okolí, ze skrýšotlače, nebo z GSAK. Většinou se mi na tuto přípravu totiž nedostává doma čas a navíc se kvůli offline listingům musí provádět opakovaně. Pro nás, co nepoužíváme paušální datové tarify na GPRS - fakt dobrý! B)
  • 0

#89 michal_a_jana

michal_a_jana

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 426 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2007 - 8:13

Pro me je to hodne dobry ikdyz pausalni GPRS mam--clovek se totiz ke vsemu dostane uzasne rychle, zadny vyplnovani adresy nebo jmena a hesla, proste otevru a uz vidim nenalezene kese kolem domova, hned hint, hned log, proste super.
  • 0

#90 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2007 - 20:14

Ještě by se mi hodilo, kdyby aplikace uměla, třeba jako write note, vlozit TB nebo GC do keše. Vyndání jsem vyzkoušel a fungovalo perfektně, ale vložení jsem dělal pomocí miniOpery.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#91 Destil.cz

Destil.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2007 - 21:47

kolombo: Write note, vlozit TB nebo GC aplikace umi - koukni se poradne do logovaciho formulare nejnovejsi verze :)
  • 0
Autor Handy Geocachingu, Locify, organizátor Geocaching na ČVUT, autor na poklady.com

#92 Lhotas

Lhotas

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2007 - 22:31

Kdyz jsme u tech kosmetik, je to trochu tezkopadny a mocklikaci - napr pri vyberu bodu, ke kterymu se chci nechat navigovat musim bod nejdriv oznacit, pak zobrazi a pak teprv navigovat. Proc se neda navigovat rovnou po oznaceni prislusneho bodu? Navic to ma tendenci obcas zamrznout. Ale jeste jsem nevysledoval, v jakych pripadech. Jinak pouzivam a spokojenost.
  • 0
iPhone 3G + GPS Navman B10

#93 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 883 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2007 - 7:49

Geodestil: Prosím tě, podívej se na tuto diskuzi. Popisuje se tam problém, který má s největší pravděpodobností příčinu v Handy Geocachingu. Autor mi psal, že logy, o které tam jde, posílal přímo z mobilu (Sony Ericsson K750i).
  • 0

#94 Longar

Longar

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2007 - 9:27

kde je potreba se zargistrovat, aby me chodilo Handy Geocaching 2.7 ??. gps modul mam aktivni a sparovanej a vidi satelity, ale kdyz odbouchnu spojeni s internetem, tak to chce L a P a co ja vim, co tam mam napsat.
  • 0

#95 FHonza

FHonza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2007 - 9:40

Longar napsal/a:
kde je potreba se zargistrovat, aby me chodilo Handy Geocaching 2.7 ??. gps modul mam aktivni a sparovanej a vidi satelity, ale kdyz odbouchnu spojeni s internetem, tak to chce L a P a co ja vim, co tam mam napsat.


To samé jméno a heslo, kterým se přihlašuješ na geocaching.com. Tj. nejsi-li registrovaný na gc.com, tak ti Handy nebude fungovat.
  • 0

#96 WAV

WAV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 434 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2007 - 14:21

Chtěl jsem tuhle zajímavou aplikaci odzkoušet na XDA, java tam běží bez problému, ale nenajde žádné BT zařízení. Mám ho na Com4. Máte to někdo nainstlaované na WM nebo WM phone edition tak že vám chodí BT GPS?
  • 0
Můj GCX profil: █ ZDE █

#97 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2007 - 15:05

Nize prikladam svoji podobnou otazku a odpoved autora programu. Jinak program je myslim velmi uzitecny i v rezimu bez GPS. Uzival jsem ho treba v Nemecku v oblasti kam jsem se puvodne neplanoval vydat a vyhledevani okolnich kesi bylo velmi efektivni s nizkymi naroky na stazena data. -------------------- Na WM5 ma HG problemy, protoze dostupne midlet managery nemaji dobre vyresenu podporu Bluetooth. V dalsi verzi bude mozne HG spojit pres program GPS Gate. Destil On 8/16/07, Novacek Jiri <novacek@........cz> wrote: Ahoj, Zkusil jsem na svém PDA (TyTN - WM5) Tvoji aplikaci. Mam však problem, ze se mi nespoji s BT GPS Evolve. Jiné ale ne java aplikace s tim nemaji problem (Tomtom, GPS Tuner, OZI, ....). Da se to nejak efektivne vyresit? Jiri Novacek (kapitola)
  • 0

#98 McHa

McHa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2007 - 15:10

Diky za skvelou aplikaci. Zkousel jsem na light verzi na starickem SE630 uplne super :) Na smartphone Palm Treo680 zel nebezi plna verze s moznosti BT, i kdyz propojeni s BT GPS modulem bezne v jinych aplikacich uzivam. Light verze na Treu bezi take dobre.... Diky moc
  • 0

#99 Mion

Mion

    Mion

  • Members
  • PipPipPip
  • 945 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2007 - 20:54

Měl bych na autora dva dotazy: 1. Šlo by v případě prohlížení textu listingu nějakou klávesou skočit na konec listingu? Tam většinou bývá samotný vzorec multin a dnes ráno jsem se na mém mobilu, zobrazujícím asi 6 řádků po dvou až třech slovech, prokousával rolováním řádek po řádku dolů, což trvalo několik nekonečných minut (posun 2 řádky za vteřinu). Takže nějaká klávesy na skoky na konec a na začátek listingu, případně po stránkách, by bodly... bylo by to možné? 2. Nešlo by volitelně naposled prohlíženou cache automaticky házet do oblíbených? Většinou si ji tam zapomenu hodit, když předběžně studuji cache, na kterou vyrážím a když pak na místě potřebuji znovu do listingu nahlédnout, musím znovu z GPS zadávat WPT a načítat data znovu (nepoužívám BT GPS)
  • 0

#100 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2007 - 21:01

Tyhle dvě věci mě taky dělají problémy, u toho listingu by možná stačilo něco na způsob PageUp, PageDown, Home, End
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama