Přejít na obsah


Fotka

dostačující navigace


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
32 odpovědí na toto téma

#21 WAV

WAV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 434 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2007 - 20:59

To Choze & Debora:

Tak to máš vyřešené úplně skvěle. Co to máš prosím tě  za GPS? Já mám Navilock BT-338 a ten výstupn na anténu buhužel nemá. Tvoje vychytávka musí dokonale zpřesňovat hledání. 


  • 0

#22 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2007 - 23:20

WAV:

To Choze & Debora:

Tak to máš vyřešené úplně skvěle. Co to máš prosím tě  za GPS? Já mám Navilock BT-338 a ten výstupn na anténu buhužel nemá. Tvoje vychytávka musí dokonale zpřesňovat hledání. 

Díky. Odkážu tě na naše stránky, které jsou sice ještě ve výstavbě, ale odpověď poskytnou [:)].

Choze 


  • 0

#23 breberky

breberky

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2007 - 23:26

U nás zatím maximální spokojenost s gekem 201 (125 nalezených). Bez mapy jen za šipkou je to mnohem větší zábava - myšleno zcela vážně a bez ironie.
  • 0

#24 WAV

WAV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 434 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2007 - 23:45

To Choze: 

Stránky máte hezké. Navíc jste skoro rodáci. Tak šup na moji kešku - máte ji za humny (MB) ![:D]


  • 0

#25 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2007 - 7:38

[:D] Už se na ni chystáme, ale spíš v souvislosti s nějakou "větší" akcí. Ale neboj, dlouho odolávat nebude [:)].

Choze 


  • 0

#26 Petit75

Petit75

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2007 - 9:11

Zdarec přátelé! Moc vám všem děkujeme za příspěvky, ale na rovinu vám říkáme že jakožto nováčkové z toho všeho nejsme moc moudří. Nejlepší by pro naši rodinku bylo se s někým kontaktovat a trochu si povykládat po telefonu. Pokud nám věnuje někdo pár minut po telefonu rádi zavoláme (pokud dáte spojení). Kontakt na nás 606 348 297 (stačí zaslat sms). Dobré duši předem moc děkujem!!!
  • 0

#27 Petit75

Petit75

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2007 - 9:16

Zdarec lovče!:-) bylo by možné se s tebou kontaktovat? Rádi zavoláme stačí nám jen poslat sms na tel.606 348 297. Díky s pozdravem začátečníci:-)
  • 0

#28 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2007 - 9:43

Já myslím, že závěr je poměrně jednoznačný - pořiďte si Legenda. Buď od někoho, co ho dostal se sekačkou/frézou/kolem a neví co s tím anebo z druhé ruky. I tady na fóru se dá sehnat za cenu kolem 3.000.

Až zjistíte o čem geocaching je a jestli vás to tak strašně baví jako některé nás ostatní, tak uvažujte o upgradu. Nemá smysl investovat nějaké velké peníze do kdovíčeho, abyste zjistili, že na kešky vyrazíte jednou, dvakrát do měsíce a k ničemu jinému to nevyužijete. Na to stačí Legend nebo Geko.

EDIT: teda zní to docela blbě, jakoby Legend/Geko byly méněcenné GPSky, ale není to v žádném případě pravda - existuje několik lidí, co např. s Gekem nají několik stovek nálezů a jsou spokojeni.


  • 0

#29 Clovis_CZ

Clovis_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2007 - 12:09

Taky se priklanim k nakupu Garmin Etrex Legend (2-3 tis. v bazarech) a pak treba po roce, podle toho jak vas to bude byvit bych sel do neceho lepsiho... Taky zalezi na tom kolik do toho chcete dat penez... Ja sel loni rovnou, do tehdy novinky, Garmin Vista Cx...


  • 0

#30 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2007 - 0:35

abakus:

EDIT: teda zní to docela blbě, jakoby Legend/Geko byly méněcenné GPSky, ale není to v žádném případě pravda - existuje několik lidí, co např. s Gekem nají několik stovek nálezů a jsou spokojeni.

No proto - ja se svym Legendem uz mam skoro 600 kousku a jsem spokojen plne [:)


  • 0

#31 Bisaci

Bisaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 431 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2007 - 15:38

Jé já mám "kousků" 19, z toho teda 5 jen podle fotomapy :-). Ale musím říct že bomba. Jasně, nevím co za zázraky uměj ty "vychytaný" navigace od 10tis vejš, ale musím říct že jsem podle Legenda jel do Flattach v A lyžovat a pohoda. Autonavigace nás naopak nutila několikrát odbočit na dálnici doleva a taky jednou chtěla abychme projeli rybníkem. Takže i když GEozelenáč, musím říct Legend za 3 litry, super bomba jednička.. Jo a baterky...to jsem zapomněl říct, mám tam aku 2700 a kua ještě sem je nenabíjel = 14 keší, plus navigace do Rakous, samozřejmě ne zapnutý celou cestu, jen klíčový momenty. [H]
  • 0

#32 kralik

kralik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2007 - 17:46

Ad "Do CSx jsem si koupil 2700 mAh akumulátory a ty při cca čtvrtinovém podsvícení vydrží tak 5 hodin." - stejná kapacita 12 hodin v pohodě. Testováno na mnoha výšlapech v Tatrách. Ať nežeru - 10 hodin. Ale spolehlivě, za to bych dal ruku o ohně! Nepraštil jsi s tím někde? Že by se tam něco šluslo a začalo Ti to žrát? Neřeknu hoďka sem, hoďka tam - ale poloviční kapacita je podezřelá...

Ad "tužkovky na každém rohu" - no, to je sice fakt, ale sebelepší tužkovky (nemyslím akumulátory, ale hezkou, lesklou alkalickou tužkovku) vydrží právě těch zmiňovaných 5 hodin... Pak to jde do kopru. 


  • 0

#33 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2007 - 20:46

Už jsem skoro zapomněl, že jsem sem taky někdy přispěl [:)]

Dvě sady 2700 mAh akumulátorů mně při praktickém testu vydržely cca 12 hodin. Všechno jsem šel večer (rozuměj potmě) a měl jsem pochopitelně zapnutý šetření, takže se vypínalo podsvícení, ale i tak jsem si s tím celkem hrál. To znamená opravdu 6 hodin na jednu sadu (=2 ks).

Když jsem ale šel za světla, nepoužíval vůbec podsvětlení, tak se výdrž dostala hodně přes 10 hodin.

Můj závěr je, že podsvícení garminích displejů u CSx opravdu brutálně žere baterky - a to mám podsvícení standartně nastavené tak na 1/4 maxima. To mě trošku šokuje, protože u PDAčka to podsvícení takovej rozdíl ve výdrži nezpůsobí.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka