Přejít na obsah


Fotka

Mapa na gc.cz


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
65 odpovědí na toto téma

#61 Tom Kl

Tom Kl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2007 - 11:38


 


  • 0

#62 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2007 - 16:37

Je zvláštní, že GS neměří stejným metrem pro všechny, ale asi jako všude někteří jsou si rovnější :-( V prvé řadě jde GS asi o to, jak která země zatěžuje servery. Nemyslím si, že pokud by byla mapa přiměřeně aktualizovaná a nebylo by možné přes ni stahovat souřadnice, pak tomu nic asi nebrání.

  • 0

#63 PedroKV

PedroKV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2007 - 21:03

Jen k tématu mapy: já jako PM a GSAK user používám mapu od minarja, která se zobrazuje v googlu. Na čumendu je pro všechny k dispozici na geocaching.pedrokv.com . Jsou tam všechny cache v okruhu cca 70km od K.Varů + cache na ostrově Tenerife. Data do ní sypu tak 1x týdně. Třeba to někomu helfne.
  • 0

#64 Darquer

Darquer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2007 - 22:26

Jeste drobny dodatek k makru myGMEv02f.txt. Vyexportoval jsem kesky nalezene v okoli CK a povesil obrazek na web http://sweb.cz/Darquer/GSAK_MyFinds.jpg Na uvedenem webovem prostoru neni nic jineho k nalezeni, jen jsem chtel demonstrovat moznosti tohoto makra, ktere je mozno vyuzit k editaci jakehokoli .gpx souboru. Snad to bude nekomu k uzitku.

  • 0

#65 Honzik&Pavlinka

Honzik&Pavlinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 270 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2007 - 23:25

pepa: ... a když už umíš stáhnout všechny data, tak není problém vyrobit mapku vlastní... takže tady není vůbec potřeba :-)

Je sice fajn, že si umím stáhnout všechny data, vygenerovat si svojí mapu a pak si ji sám prohlížet... Není ale pohodlnější otevřít stránku mapa.geocaching.cz a rovnou si ji prohlížet? Nestarat se, jestli mám stažená všechna data, nestarat se o generování... Není to pohodlnější, rychlejší? A mysli třeba na méně zkušené geocachery, nováčky a všechy, co třeba nemají přístup k datům, aby si vygenerovali svojí vlastní mapu... Mě mapa a statistiky na GC.CZ moc chybí. Slovenské stránky, ačkoliv jsou nelegální, jsou super...

  • 0

#66 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2007 - 16:48

Osobně jsem pro aby obsah byl legální i když víme, že okolní mají své mapky nelegálně. Kešovat jde i bez mapky na gc.cz a pro nováčky by mělo být vše dostatečně popsáno ve wikipedii a případně s návodem/překladem stránek gc.com, na který tady už někde byl odkaz ve slovenštině. Stejně všichni pak budou muset logovat na gc.com a tak se naučí pracovat s mapou přímo tam.

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama