Přejít na obsah


Fotka

Úplný začátečník - jakou pořídit gps


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 bezchli

bezchli

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2007 - 15:51

[Y] Zdravím všechny GC, jsem GC který se k této zábavné hře dostal přes známé a chci co nejdříve začít. A byl bych rád kdybyste Vy všichni ostatní poradili pro začátek jsem si vybral Garmin GPS 60. Napište mi Vaše zkušenosti s touto verzí, případně kde ji koupit nejlevněji. Jsem zatím ve stadiu shánění informací o všem co s GC souvisí.

 Všem moc děkuji za rady a přeji krásný den


  • 0

#2 Jondy

Jondy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2007 - 15:59

Pokud by si chtel nejak levnejsi tak klidne projdi internetove inzeraty...mnoho lidi prodava GPS:-)

  • 0

#3 BBBubak

BBBubak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 324 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2007 - 17:36

60ka je urcite fajn volba, taky bych ji klidne bral... :] Ale do zacatku je to myslim docela investice, i bazarova bude stat celkem dost... Ale pokud tusis, ze te GC bude bavit dlouho a mas dost penez, nebo pokud jsi sikovny bycmysmen a vis, ze az te to za pul roku prestane bavit, GPSr zase dokazes prodat dal s minimalni ztratou, tak proc ne...

 Jinak na vyzkouseni o co vlastne jde a jestli te to bude vazne bavit ti klidne vystaci i eTrex Legend, ktery po mountfieldi akci sezenes celkem bezne za pod tri tisice...

 


  • 0

#4 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2007 - 19:55

BBBubak:

60ka je urcite fajn volba, taky bych ji klidne bral... :] Ale do zacatku je to myslim docela investice, i bazarova bude stat celkem dost... Ale pokud tusis, ze te GC bude bavit dlouho a mas dost penez, nebo pokud jsi sikovny bycmysmen a vis, ze az te to za pul roku prestane bavit, GPSr zase dokazes prodat dal s minimalni ztratou, tak proc ne...

 Jinak na vyzkouseni o co vlastne jde a jestli te to bude vazne bavit ti klidne vystaci i eTrex Legend, ktery po mountfieldi akci sezenes celkem bezne za pod tri tisice...

Pokud umíš koupit novou  60CSx z USA, tak je lépe koupit rovnou tu.

Sice utratíš výrazně více, než za Legenda, ale za 2x prodávaného Legenda nedostaneš skoro nic a tu  60tku prodáš určitě snadno.


  • 0

#5 bezchli

bezchli

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2007 - 23:08

No asi mi bude stačit 60. Děkuji za všechny dosavadní zprávy a uvítám další halvně také zkušenosti s GPS 60. Bude mě to bavit delší dobu hrál jsem nyní delší dobu airsoft a tohle je jakési pokračování.
  • 0

#6 Mishelll

Mishelll

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2007 - 17:10

Zdarec,já sem se o geocachingu dozvěděla od známích a vůbec s nima najsu v kontaktu!teď sem se tak nějak přihlásila ale absolutně nevím jak to ovládat nebo tak..oni mě řekli že sou na internetu nějaký souřadnice těch míst kde sou ty schránky..ale žádný souřadnice sem nenašla!!!nemohl bys mě poradit jak na to??kdyby se ti chtělo tak mě napiš na mail misshelll@seznam.cz  byla bych ti moc vděčná...měj se pěkně..ahoj...


  • 0

#7 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2007 - 17:51

Mishelll:

Zdarec,já sem se o geocachingu dozvěděla od známích a vůbec s nima najsu v kontaktu!teď sem se tak nějak přihlásila ale absolutně nevím jak to ovládat nebo tak..oni mě řekli že sou na internetu nějaký souřadnice těch míst kde sou ty schránky..ale žádný souřadnice sem nenašla!!!nemohl bys mě poradit jak na to??kdyby se ti chtělo tak mě napiš na mail misshelll@seznam.cz  byla bych ti moc vděčná...měj se pěkně..ahoj...

Ahoj. Normalne je vetsina potrebnych informaci pro zacatecniky uvedena na geoWikipedii. Ta ale momentalne zda se nefunguje, tak si zkus precist aspon tenhle popis a take clanek na navigovat.mobilmania.cz. No a jednoduse receno: nejdriv se musis zaregistrovat na www.geocaching.com, pak se prihlasit pod svym novym nickem a pomoci mapy, vzdalenosti, zeme atd. najit stranku cache (leve menu/polozka "Hide&seek a cache"), na kterou chces vyrazit, zadat odtamtud souradnice do gps a jit hledat [:)] Take je dobre precist si aspon zakladni pravidla, abys vedela, co se schrankou delat az ji najdes... napr. davat pozor, abys neodhalila skrys nahodnym kolemjdoucim, zapsat se do papiroveho logbooku v cachi, pokud budes chtit, tak vymenit par drobnosti. Schranku poradne zavrit a zas peclive uschovat na puvodni misto. No a po navratu domu se nezapomenout zalogovat na netu zas na strance te konkretni cache na www.geocaching.com. [;)]

Uzij si hledani a hezky den. 


  • 0

#8 allfa

allfa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2007 - 23:40

Tedy, nejsem si jistej, ale myslím že Mishelll má představu o Geocachingu jako o nějaké PC hře - "sem se tak nějak přihlásila ale absolutně nevím jak to ovládat nebo tak", nebo tak. Doufám, že se pletu.

  • 0

#9 tonda_BM

tonda_BM

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2007 - 9:13

Nazdar,

já GPS 60 už nějakou dobu používám a nemůžu si stěžovat. Na druhou stranu ale musím přiznat, že postupně začínám mít zálusk na něco lepšího.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama