Přejít na obsah


Fotka

Harwey - zlomena noha - ma FTF !!!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12 odpovědí na toto téma

#1 SHANTI Team

SHANTI Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2007 - 21:43

Takze Harwey gratuluji k dnesnimu FTF, fakt jsi me potesil puvodne jsem tam chtel zajet na FTF, ale nakonec jsem se uklidnil a doufal, ze se prekonas a bude tvoje. Coz se take stalo a jeste jednou ti GRATULUJI [Y]

P.s.: Pro nezasvecene Harwey ma NOHU V SADRE a je muzem cinu, misto toho aby tady vykecaval a resil kde se podela ta mapa, hodnota logu, 2FTF, muzu na cache autem? atd... atd.... tak vzal berle, GPS a sel do akce [;)]

 [Y][Y][Y]
 


  • 0

#2 maros251

maros251

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2007 - 21:52

Tak i já mocně gratuluji. Tak to ma bejt žadny řečičky, ale hura do akce a tak to má bejt. Diskuzi o nesmrtelnosti chrousta a ochraně stromu před bobry a teorie o kvalitach logu a keši přenechat odborníkum a jit lovit. Držím palec a přeji brzké uzdravení
  • 0

#3 sberac

sberac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2007 - 8:02

Já už jsem mu pogratuloval telefonicky už večer, tak aspoň teď dodatečně i tady (ke krabici je to procházka polní cestou a lesem asi 700m).

Ta cache (Doubravický hrad GC125JW) je pro mě ale zajímavá ještě něčím jiným. Při velikosti zeměkoule a počtu cacherů se zdá nemožné, že si stejné místo (mimo město) vyberou dva a dají tam skoro současně krabici (aspoň ta naše tam už byla - viz to FTFko asi 3 hodky po publikování).   

Cituji:

Log Date: 4/17/2007
...  Rozdiel v suradniciach 2m - 0.001 aj pre N aj pre E. ... To je fakt nahoda. Tak nech sa jaj dari.
Goelens Reviewer pre SK, CZ a okolie


  • 0

#4 Harwey

Harwey

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2007 - 9:24

SHANTI Team:

Takze Harwey gratuluji k dnesnimu FTF, fakt jsi me potesil puvodne jsem tam chtel zajet na FTF, ale nakonec jsem se uklidnil a doufal, ze se prekonas a bude tvoje. Coz se take stalo a jeste jednou ti GRATULUJI [Y]

P.s.: Pro nezasvecene Harwey ma NOHU V SADRE a je muzem cinu, misto toho aby tady vykecaval a resil kde se podela ta mapa, hodnota logu, 2FTF, muzu na cache autem? atd... atd.... tak vzal berle, GPS a sel do akce [;)]

 [Y][Y][Y]
 

Chlapi dík za podporu. Cache 4.2km od domu a neudělat FTF - takovou potupu bych asi nepřežil a musel spáchat sebevraždu. [:)][;)]


  • 0

#5 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2007 - 9:54

Harwey, teď jsem si přečetl tvůj log - smekám klobouk, jsi fakt drsoň [:D][Y]


Takovýhle krávoviny můžou snad dělat jen geocacheři. Ať žijou, aspoň není nuda! [Y][<:o)][B]


  • 0

#6 Dan44

Dan44

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 132 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2007 - 11:39

Harwey:

Chlapi dík za podporu. Cache 4.2km od domu a neudělat FTF - takovou potupu bych asi nepřežil a musel spáchat sebevraždu. [:)][;)]



Tak to jsem rád že ses vyhecoval, na sebevraždu nepomýšlej, kdo by dělal ty prima keše? [;)] Gratulace a koukej si už nic nelámat


  • 0

#7 Favet

Favet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2007 - 11:48

V neděli jsem si nachystal listing Doubravicka ruina. I kdyz oficialni nazev je hrad, schvalne jsem jej nepouzil, aby ti, co behaji po kesich bez precteni listingu nebyli zklamani. Více mne naštvalo, že jsme se se sběračem FAKT zcela náhodou trefili do stejné doby nachystání keše. Navíc jsem byl celkem klidný, neboť keš není v Moravském krasu, (viz sberac psal http://geocaching.cz...post/39353.aspx) a Harwey je indisponován.

Takže když mi Harwey ráno napsal: kurňa, ty máš smůlu. :-( Měl jsi to už taky v díře?? Tak jsem zprvu nechápal. A když jsem pochopil, tak jsem se musel jet přesvědčit. JO, je to tak. Dnes o pul treti, až Ve dojde ze skoly, bychom jeli dát krabku na stejný místo!!!
Když teď o tom přemýšlím, tak zase až tak náhoda to není. Pokud chcete v dané lokalitě přivést kačery k největšímu zbylému objektu tam, kde je dobrý signál a zase to nebude až moc na ráně pro mudly – zkrátka: uvažovali jsme stejně!!! Jen tak polopatický hint jsem tam nedal  [:P] .

Takže příště ! 


  • 0

#8 Favet

Favet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2007 - 11:57

sberac:

Log Date: 4/17/2007
...  Rozdiel v suradniciach 2m - 0.001 aj pre N aj pre E. ... To je fakt nahoda. Tak nech sa jaj dari.
Goelens Reviewer pre SK, CZ a okolie

No a taky jsem si asi špatně vyložil příspěvek odsud: http://geocaching.cz...read/38891.aspx

minarjo:

 Nedavno tu haggaeus v jinem vlaknu psal (uzbohuzel nevim kde), ze kdyz si proste nekdo udela cache a k niprislusne additional waypoints (s body trasy multicache a hlavnefinalovkou, samosebou prislusne co nejsou urceny cacherum jakoneverejne-skryte) a listing prozatim neni oznacen za aktivni (tj.pripriprave listingu cache a cache samotne), tak on presto ty body prischvalovani vidi a melo by tedy platit pravidlo, ze kdyz tam jsou, melaby urcita garance blokace byt po urcitou dobu-radove v jednotkach tydne.

Teď už tomu nevěřím !!! [:'(]

 JO a Harweyovi také gratulujeme! BTW už jsi poslal link na své FTF svému lékaři nebo to mám udělat za Tebe? [:D]
 

 


  • 0

#9 Atlaska

Atlaska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2007 - 13:22

Petře, Ty jsi ještě větší magor než jsem si myslela..... fakt gratuluju.... a pak že já jsem blázen. Použiju Tě jako svou obhajobu před svou rodinou [:D]
  • 0

#10 Vodnik60 team

Vodnik60 team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2007 - 15:05

Je to tak, ty správně nakažené neodradí ani berle. [Y]

  • 0

#11 JaKr

JaKr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 280 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2007 - 23:20

Už jsme při našem sportu zaznamenali spoustu geobláznovství, ale geoberle tady ještě nebyly. Upřimný obdiv patří novodobému GeoMeresjevovi. Petře přejeme hlavně, aby se noha brzo zhojila a mohl do terénu bez geoberliček.

  • 0

#12 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 438 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2007 - 12:51

Když před lety náš švagr názorně předváděl svým podřízeným, jak se správně bourá sloupek bývalé brány, spadl mu tento na nohu a jak jinak, sádra na dva měsíce. Smůla byla, že se to stalo asi 5 týdnů před domluvenou dovolenou na lesním srubu. No nic, přijel i se sádrou. Když se rozhodl zúčastnit se výletu na Oybin, mysleli jsme si, že se ZBLÁZNIL! Vylezl tam i s holí, cvok! A to byl a je mudla.[:D]

Geocachera něco tak nicotného jako je noha v sádře přece nemůže vyvést z míry, že?![;)] Harweyi, gratulujeme a příště, než si něco zlomíš, tak si řekni: "Nemusím mít všechno!"[:D][:D][:D]

Přejeme Ti brzké uzdravení a rychlou rekonvalescenci! 


  • 0

#13 vojrou

vojrou

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2007 - 12:48

Gratuluju k FTF.

Budiz ti vedeno, ze nejsi sam.

http://sweb.cz/vojrou/Saman.jpg


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama