Přejít na obsah


Fotka

Yakumo Alpha X


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2007 - 20:37

Nemáte někdo zkušenosti s tímto PDA http://obchodnet.cz/...gps-wm2003.html . Má SiRF III ? Nikde jsem nevyčetl jaký má GPS chip.


  • 0

#2 galdra

galdra

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2007 - 20:42

Vypadá zajímavě a cena je ještě zajímavější. Jaký čip to má, nevím. Nějak podezřele levný [8-|]
  • 0

#3 allfa

allfa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2007 - 10:23

Tohle určitě Sirf III nemá, to by se s tím pochlubili. Podle parametrů to není nejnovější mašinka. Ale za ty peníze ....

  • 0

#4 PlachtaS Team

PlachtaS Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2007 - 13:36

Mám zkušenosti. Tohle PDA vlastním cca 1 rok, koupenej za dvojnásobek dnešní ceny včetně SmartMaps v akci SWS Slušovice. SiRF III nemá. Nicméně provoz v autě s připojením napájení na palubní síť (vnitřní nevyměnitelná baterie vydrží cca 1 hodinu) mám vyzkoušenej, je fajn, umělohmotná pani krásně naviguje (např "prosím, je-li možné, obraťe se"...). Zkusmo TomTom a OziExplorer fachá naprosto bez závad. Já ale nejraději chodím pěšky, případně na kole, tak mi to moc nevyhovuje na geocaching (kulivá výdrži). Nemá to WiFi, jen IrDa na přenosr dat takže INTERNET neeee. Nicméně v batohu je při každém výletě a v případě nouze (zatím se nestalo) zapnu tohle PDA a pomocí navigačních programů (hlavně free nataháno z netu) se juknu třeba kde sem, nebo na listing cache v gpx......
Chceš-li vědět více, piš na eml, rád odpovím.
Standa

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama